Şimdi Ara

Galaxy S21+ ve iPhone 12 Pro Max bir arada görüntülendi [Video]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.972
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galaxy S21+ ve iPhone 12 Pro Max bir arada görüntülendi [Video]

Samsung'un önümüzdeki ay piyasaya sürmesi beklenen akıllı telefon modeli Galaxy S21+, birçok sızıntının ardından şimdi de iPhone 12 Pro Max ile bir arada görüntülendi. RandomStuff 2 isimli YouTube kanalı, ezeli iki rakibi çektiği bir videoda karşılaştırdı.

Ayrıca Bkz.Instagram ve Snapchat'te tweet paylaşma dönemi başlıyor

iPhone 12 Pro Max ve Galaxy S21+ yan yana

Ortaya çıkan video, Samsung ve Apple'ın tasarım anlayışlarının ne kadar farklı olduğunu gözler önüne sererken, telefonların boyut itibariyle birbirlerine benzer modeller olduğunu ortaya koyuyor. Galaxy S21+'ın boyutları kesin olarak bilinmiyor ancak görünüşe göre telefon iPhone 12 Pro Max ile benzer ölçülerde olacak. Buna karşın iPhone 12 Pro Max'in 160,8 x 78,1 x 7,4 mm ebatlarında olduğu ve ekranının 6.7 inç büyüklüğünde olduğu biliniyor.

İşbu telefonlaın arka tarafına geldiğinde de yine tasarımsal farklılıklar göze çarpıyor. Bu farklılıklar arasında gerek kamera tasarımı gerekse de arka panelde kullanılan malzeme dikkatlerden kaçmıyor. Öyle ki görüntüler, Galaxy S21+'ın plastik kasa ile geleceği iddialarını doğrular cinsten.

Galaxy S21+ nasıl olacak?

Galaxy S21+'ın şimdiye kadarki sızdırılan özellikleri ise şu şekilde:

• 6.7 inç büyüklüğünde 120 Hz tazeleme hızına sahip Full HD+ çözünürlüklü ekran

• Eynos 2100 / Snapdragon 888 yonga seti

• 8 GB RAM

• 128/256 GB depolama kapasitesi

• 12 MP ana kamera + 12 MP ultra geniş açılı kamera + 64 MP telefoto kamera

• 4800 mAh batarya

• 25W hızlı şarj desteği

• Android 11 tabalı One UI 3.0 kullanıcı arabirimi

• Plastik arka yüzey

• Gümüş, siyah ve mor renk seçenekleri

• 2yıl sonra Çöp

• Çok çirkinler. Bu arada 5 sene S6 kullandım şu 2 sene sonra çöp olan Android telefonlar hala bana denk gelmedi nedense S6'nın ekranını iPhone 11 ile kıyaslıyorum 11in sahibi arkadaşın içi sıkılıyor :)

• 25w hizli sarj?
  • Ben de nokia 306 vardı şu ilk çıkan takoz dokunmatiklerden... ben 5 sene kullandım sonra bir akrabaya verdim 2 senedir de o kullanıyor hala taş gibi nerede o eski telefonlar...
  • nasıl teğmen oldun gardaş yaw ben niye erim hala
  • Haberim yok valla.
    herhalde yurt dışındakilere bedelli yaptırıyorlar
  • Xtrud kullanıcısına yanıt
    Kesin öyle 3 yıldır yılın en iyi ekranları seçiliyor üst üste iPhone pro serisi ekranlar hadi onu da geçtim S20 deki ekran bile S6 daki ekranı tokatlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: Elektrikliarabasever

Kesin öyle 3 yıldır yılın en iyi ekranları seçiliyor üst üste iPhone pro serisi ekranlar hadi onu da geçtim S20 deki ekran bile S6 daki ekranı tokatlar...

11 ile 11 Pro'nun ayırt edebilecek seviyeye gelirsin umarım bi gün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu zavallılar için kendini yormaya değmez boşver. Bozuk ios güncellemeriyle mutlu onlar.

• İ phone daha hoş duruyor.

• Kamera tasarımı çok çirkin.

• 25 watt ile hızlı şarj mı? İphone galiba kıstas!

• Çöpçüler resimdeki prototip çirkin görünebilir sonuçta samsung en güzel telefonları yapar .

• quote:

Orijinalden alıntı: Xtrud

11 ile 11 Pro'nun ayırt edebilecek seviyeye gelirsin umarım bi gün

Alıntıları Göster

Pardon yanlış okumuşum kusura bakmayın evet 11'in ekranı çöp cidden 12 de Amoled'e geçtiler onda nasıl fikrim yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: palamutix

Çöpçüler resimdeki prototip çirkin görünebilir sonuçta samsung en güzel telefonları yapar .

Xiaomi Mi11 ve iPhone 12 yanında işlemci performansı çöp kalacakken tasarım göz boyar ki o kamera modülü felaket ve çöp.

• Elektrikliarabasever E kullanıcısına yanıt

Nerenden çıkarıyorsun işlemci performansının çöp olacağını ?? Otosanayici osman emmiceden mi duydun ??

• quote:

Orijinalden alıntı: palamutix

Nerenden çıkarıyorsun işlemci performansının çöp olacağını ?? Otosanayici osman emmiceden mi duydun ??

Görünen köy kılavuz istemez...

• Elektrikliarabasever E kullanıcısına yanıt

Ne güzel cevap tam çoban işi .kaynak: bağırsak

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.