Şimdi Ara

SENSORLERİ SAYESİNDE KENDİ KENDİNE EVİ TEMIZLEYEN ELEKTRİK SUPURGESI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
7.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Siz işe gidin o temizlesin.Hemde tek basına.!!Sensörleri sayesinde kendi yönünü tayin eden %96 oranında mükemmel temizlik sağlayan temizlik robotu.Marifetlerini aşağıdaki linkten izleyin hayran kalacaksınız.

http://www.youtube.com/watch?v=Npl67pnbiU4

Urun markası Robostardır youtube'deki link roomba markasınındır.yukseklik olarak 3 santim daha yuksektir.Urun ozelliklerine http://saugrobot.de/cleanstar-robostar.html adresinden bakabilirniz site almancadır.

Zaman değerli, onu temizlik yaparak kim harcamak ister? Robostar yoğun iş ve ev yükü azaltmak ve zamanımızı daha iyi değerlendirmek için tasarlanmıştır.

#
    Siz evde veya dışarıda iken, sizin yerinize evinizi mükemmel olarak temizler.
    #

-Robostar yerleri tek başına vakumlar

-Calıştırıp bırakın. Gerisini o halleder

-Zamanınızı daha iyi değerlendirme olanağını sağlar

-Gayret sarf etmeden temizlik yapabilme seçimi sizin elinizde..

-Farklı zemin yüzeylerinde kendi kendine otomatik olarak ayarlanır.

-Temizledikleri:
    Ahşap, Karo, Parke, Kilim, Muşamba, Seramik, Halı, Fayans, Beton

-Standart süpürgelerinin giremediği 11 cm. üzerindeki her alana rahatça girebilen SuperClean, mutfak dolapları, radyatör, kanepe, büfe, yatak, koltuk ve sandalye altları gibi sorunlu ve tozlu yerleri rahatlıkla temizler

-Kolay ve güvenli kullanılır.

-Merdivenlerden uzak durur.

-Akıllı navigasyon teknolojisine sahiptir.

-Hayvan tüyleri ve her türlü kir, döküntü temizliğinde harikadır.

-Yuksek (OKA-Oda Kaplama Alanı).
    -Robostar şarj edilebilir pille çalışan bir robot süpürgedir

-Yaklaşık 3,5 kilo ağırlığı vardır.

-Takılıp çıkarılabilir çöp haznesi bulunmaktadır. Filtresi ve çöp haznesi yıkanıp kurutularak kullanılabilir.

-Darbelere karşı bilinen süpürgeler kadar dayanıklıdır

-Merdivenlerden düşmesini engelleyen sensorlara sahiptir.

-2 Yıl Garantili ve Tum Turkiye'de servis ağı mevcuttur.

Urun fiyatı 229ytl dir.Internet uzeri alısveris sitelerinden taksit imkanı yapılabilir.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• güzel birşey gerçekten ama bir şey sormak istiyorum sormasam olmaz arkadaşım bu sadece kenar köşe bucak oralarımı temizliyor yani ben bu halını üstüne bıraksam halı yüzeyinin tümünü temizliyormu yoksa koltukların altlarına girip kenardan kenardan evimi geziyor yani halının orta yüzeyi nasıl temizleniyor birde ıslak zeminlerle parke arasında 2 cm lik bir eşik var oraya gelince napıyor eşiği geçiyormu ve son sorum bu ince görmediğimiz yerlere girdiğnden o bölgede biraz ıslaklık varsa ve o sulu bölgeyi çekerse sonuç ne oluyor biaz fazla merak oldu ama olsun merak iştee ..
  • pek mantıklı bir ürün değil hem bosu bosuna zaman ve enerji israfı diye düşünüyorum elde temizlik yaparken hem kirli noktaya hemde bilmem kaç kiloluk kuvvetle cekiyoruz biraz fantastik bir ürün
  • quote:

Orjinalden alıntı: 06fuat

güzel birşey gerçekten ama bir şey sormak istiyorum sormasam olmaz arkadaşım bu sadece kenar köşe bucak oralarımı temizliyor yani ben bu halını üstüne bıraksam halı yüzeyinin tümünü temizliyormu yoksa koltukların altlarına girip kenardan kenardan evimi geziyor yani halının orta yüzeyi nasıl temizleniyor birde ıslak zeminlerle parke arasında 2 cm lik bir eşik var oraya gelince napıyor eşiği geçiyormu ve son sorum bu ince görmediğimiz yerlere girdiğnden o bölgede biraz ıslaklık varsa ve o sulu bölgeyi çekerse sonuç ne oluyor biaz fazla merak oldu ama olsun merak iştee ..

2-2.5 santimetre yuksekligindeki heryere kendisi cıkabiliyor.Esik ve halılarda bunlara dahil tabi.yaklasık 10 santimetre yuksekliğinde oldugundan 11 santimetreden yuksek herseyin altına giriyor temizledikten sonra kendi cıkıyor.Islak bolgede normal bildiginiz elektirik supurgelriyle aynı tepkiyi veriyor.Yani birsey olmuyor tabi su dolu kovanın icine girmemesi kaydıyla.Temizlik olayınıda soyle anlatayım; Bulundugunuz ortam icin cihaz uzerinde 2 senecek bulunuyor.S,M,L eger temizlenecek yer ufaksa S, orta boyutta ise M buyuk ise L secimini yapıyorsunuz ve robotu merkezde biryere koyuyorsunuz.Calıstırdıktan sonra dairesel bir sekilde dısa dogru acılarak temizlik yapıyor.Ornegin durgun suya bir tas atınca merkezden yayılan halkalar gibi.Ornek dogru oldumu bilmiyorum ama aklıma bu geldi su an..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi booo -- 7 Haziran 2007; 20:27:33 >

• Su an sadece gri renk elimde kalmıstır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.