Şimdi Ara

Wonder Woman 1984 filminden aksiyon dolu bir sahne paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Wonder Woman 1984 filminden aksiyon dolu bir sahne paylaşıldı

Bu yılın DC tarafında en çok beklenen filmi olan ve salgın sebebiyle sürekli ertelenen Wonder Woman'ın devam filmi Wonder Woman 1984'ten yeni bir video paylaşıldı.

Ayrıca Bkz.Başarılı aksiyon filmi serisi Kingsman için yaklaşık 7 yeni film planlanıyor

Geçtiğimiz haftalarda Wonder Woman 1984'ün bir kez daha ertelenmeyeceği, hem sinemalarda hem de HBO Max'te aynı gün yayınlanacağı açıklanmıştı. Ancak ne yazık ki bizim ülkemizde HBO Max olmadığı için bizim yine sinemaya gitmemiz gerekiyor. 

Yayınlanan videoda ise daha önce fragmanlarda ufak kesitlerini gördüğümüz araba kovalama sahnesini görüyoruz. Wonder Woman, hareket halindeki araçtan çıktığını ve takibe koşarak devam ettiğini görüyoruz. Bahsi geçen sahneyi aşağıdan izleyebilirsiniz.

Wonder Woman 1984'ün vizyon tarihi 25 Aralık 2020. Filmin yönetmenliğini Patty Jenkins üstleniyor. Filmin oyuncu kadrosunda Gal Gadot, Chris Pine, Pedro Pascal, Connie Nielsen, Robin Wright ve Kristen Wiig gibi isimler bulunuyor. 

• Animasyonlar bana kötü geldi. Normalde böyle şeyleri takmam ama bu seride propoganda biraz aşırıya kaçıyor. Oyuncunun özellikle İsrailli seçilmesi de az çok bunu doğruluyor.

Yani kim kimin reklamını yapmış kim kimin kahramanı olmuş umrumda değil ama süper kahraman filmi izleyelim eğlenelim vs diye oturupta salak salak bunların reklamını izlemek istemiyorum.
  • Animasyonlar bana kötü geldi. Normalde böyle şeyleri takmam ama bu seride propoganda biraz aşırıya kaçıyor. Oyuncunun özellikle İsrailli seçilmesi de az çok bunu doğruluyor.

Yani kim kimin reklamını yapmış kim kimin kahramanı olmuş umrumda değil ama süper kahraman filmi izleyelim eğlenelim vs diye oturupta salak salak bunların reklamını izlemek istemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Film sinemaya çıkmayacağı anlaşılınca cgı pek abanmamışlar bütçe açısından olabilir, ama mermi sahnesi bildiğin salih amel'den fırlama Wonder Woman 1984 filminden aksiyon dolu bir sahne paylaşıldı 

• Bizim Cüneyt ebimize kimse laf söylemesin, kadın koşarken kamçı ile mermi yakalıyor hıha...na

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cengizhan72 -- 8 Aralık 2020; 17:36:34 >
  • Bu sahneyi gördükten sonra hızlı ve öfkeli daha cazip gelmeye başladı :)

• Gözlerim kanadı. Efektleri sanırım paint'te yapmışlar.

• Hint filmi gibi.

• Oğlum bu ne çok kötü bunca zaman bunu mu ertelediniz

• kesbi kullanıcısına yanıt
    Ahaha harbiden de öyle yahu.

• Sahnede pek bir şey yok zaten tam aksiyon başlayacakken videoyu bitirmişler. İlk filmden daha kötü olacağını sanmıyorum ama belki covid 19 yüzünden daha düşük kaliteli bir film izleyeceğiz. Trailerda gösterilen sahneler gayet güzeldi.

• Bu ne ya arkadaşın dediği gibi hint filmi gibi, komik yemin ederim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.