Şimdi Ara

Nissan Qashqai Midnight Edition satışa sunuldu: İşte fiyatı ve özellikleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nissan Qashqai Midnight Edition satışa sunuldu: İşte fiyatı ve özellikleri

Nissan Qashqai'nin yeni nesliyle ilgili çalışmalar sürerken güncel modelin özel donanımlara sahip Midnight Edition versiyonu satışa sunuldu. Tasarım değişiklikleri ve ek donanımlarıyla dikkat çeken Qashqai Midnight Edition fiyatı 364.900 TL'den başlıyor.

Nissan Türkiye, Kuzey Afrika ve BDT Genel Müdürü Emre Doğueri'nin verdiği bilgiye göre Nissan Qashqai Midnight Edition'da siyah V-Motion ızgara, karartılmış ön farlar, 19 inç çaplı siyah alaşımlı jantlar, siyah tavan rayları, Alcantara koltuklar ve siyah ayna kapakları gibi farklı detaylar dikkat çekiyor.

Bu değişikliklerin yanı sıra Nissan Qashqai Midnight Edition'da karartılmış stoplar, ön ve arka siyah ekler, siyah hava kanalı çerçeveleri, siyah tavan ve A sütunu döşemesi, Midnight Edition kapı basamakları gibi özellikler de sunuluyor. Teknoloji tarafında ise Nissan Qashqai Midnight Edition, akıllı çarpışma önleme sistemi, akıllı otomatik uzun far asistanı, akıllı anahtar gibi birçok Nissan Intelligent Mobility özelliğiyle de güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi sunmaya devam ediyor.

Ayrıca Bkz.Volkswagen'den Türkiye'ye 2025'e kadar Passat sözü

Nissan Qashqai Midnight Edition benzinli veya dizel motor ile 7 ileri çift kavramalı DCT şanzıman kombinasyonuyla tercih edilebilecek. Qashqai Midnight Edition'ın benzinli versiyondaki başlangıç fiyatı 364.900 TL olarak açıklanırken, dizel modele ise 384.400 TL başlangıç fiyatı biçilmiş.

• 2015 de Qashqai mi 3008 mi diyerekten kararsız kalıp 3008 aldım. Şuan olsa ikisini de alamazdım. Yeni araçlar artık heyecanlandırmıyor. Trafikte görürsem acaba ne iş yapıyor diye sorgulamama neden oluyor sadece..

Geleneksel Amerika ile karşılaştırma videosu. Hem de taptaze Aralık 2020 piyasası

• 2015' de borca girip alsam mı acaba diye düşündüğüm araca şimdi uzaktan ulen negzeel yieea diye bakar oldum...

• Bir zamanlar bu arabayı görünce aaa ne kadar güzel falan diyorduk şimdi "değişmeyen tasarım" yüzünden sıradan bir araba haline geldi
  • Endless edition çıksın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakında mk2 10.yıl serisi de çıkar
  • 2015 de Qashqai mi 3008 mi diyerekten kararsız kalıp 3008 aldım. Şuan olsa ikisini de alamazdım. Yeni araçlar artık heyecanlandırmıyor. Trafikte görürsem acaba ne iş yapıyor diye sorgulamama neden oluyor sadece..

Geleneksel Amerika ile karşılaştırma videosu. Hem de taptaze Aralık 2020 piyasası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONUR_345241 -- 7 Aralık 2020; 23:11:40 >
  • daha yeni şampiyonlar ligi edition vardı. sarı sitede filtreleme kısmında yer kalmadı ekleyecek.

• arabanın içi çok demode duruyor

• Bu kadar pahali olmasa güzel araç. Tabi rakipleri de öyle. Ben en iyisi arabamın yağını değiştireyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gece yarısı kırmızı nokta edition da bekliyorum yakında...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim anlamadığım neden nissan hala aynı dokunmatik müzik ve kamera ekranını değiştirmedi 2014 model Qashqaim vardı dokunmatik ekran bozuldu yenisini almadan hiç bir yerde tamir ettiremedim birde 19 jant olanlar ise lastiğin yanakları 45 olduğundan araç içine ses alıyor

• değişen pek bi şey olmamış

• Arkadaşlar, Nissan QQ yeni model çıkaracağı için eldeki son araçlarını Night black falan fişman diye pazarlıyor. Benzerini Honda Civic için de yapmışlardı.

• 19 jant ile zaten olmayan konfor eksiye inmiştir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

2015 de Qashqai mi 3008 mi diyerekten kararsız kalıp 3008 aldım. Şuan olsa ikisini de alamazdım. Yeni araçlar artık heyecanlandırmıyor. Trafikte görürsem acaba ne iş yapıyor diye sorgulamama neden oluyor sadece..

Redmi note 8 i o fiyata black friday de bile almak mümkün değildi.. düşün gerisini
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reis-i Eagles

daha yeni şampiyonlar ligi edition vardı. sarı sitede filtreleme kısmında yer kalmadı ekleyecek.

Aklıma bu geldi valla 😂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.