Şimdi Ara

Amazon’da 150 TL ve üzerine 30 TL indirim!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
2
Favori
4.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazon’da 150 TL ve üzerine 30 TL indirim!

Amazon yeni bir indirim kampanyası başlattı. Bu kampanya sayesinde elektronikten giyime Amazon'daki tüm kategorilerde 150 TL ve üzeri alışverişinizi 30 TL indirimli olarak satın alabilirsiniz. İndirimden yararlanmak için Amazon’un mobil uygulamasında alışveriş yaparken indirim kodu alanına AMAZONAPP yazmanız yeterli. Sepetinize anında 30 TL indirim uygulanacak.

İndirim kodu: AMAZONAPP

Bu indirim kodunu indirime giren ürünlerde de kullanabilirsiniz. Günün fırsatlarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz:

Amazon Türkiye'de günün fırsatları

30 TL indirim kampanyası satıcısı ve göndericisi Amazon olan tüm ürünlerde geçerli. İlk 50 bin müşteri kampanyadan yararlanabilecek. Prime üyesi olmak şart değil. İndirim kodları 20 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli. Her müşteri kampanyadan 1 kez yararlanabiliyor. Kampanya koşullarına göre iOS ve Android telefonlardan yapılan alışverişlerde indirim kodu geçerli ancak tablet cihazlardan yapılan alışverişlerde geçerli değil.

Ayrıca Bkz.Dünyanın en büyük rüzga türbini projesi hayata geçiriliyor

Amazon'da 150 TL ve üzerine 30 TL indirim kodu nasıl uygulanır?

AMAZONAPP indirim kodunu kullanmak için mobil uygulamada hesabınıza giriş yapın. Sepetinize satıcının Amazon olduğu bir ürün ekleyin. “Alışverişi Tamamla” butonuna basın. Sonrasında adresinizi ve kargo yöntemini seçmenizi gerekiyor.

Kredi kartı bilgilerinin olduğu “Ödeme Aracını Seçin” başlıklı sayfaya geldiğinizde ekranın alt bölümünde “Hediye Kartları ve Promosyon Kodları” alanını göreceksiniz. Buradaki kod alanına AMAZONAPP yazıp uygula butonuna bastıktan sonra anında 30 TL’lik indirim uygulandığını göreceksiniz. Bu aşamadan sonra ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kaynak:https://www.amazon.com.tr/b?node=22653172031&ref=gwmm_adc2ded8&pf_rd_r=207E23VNC87C2WV6HMNN&pf_rd_p=f30c05e3-a057-4f9b-ac5c-ba56e3e1a057

• Uhuu yüzde 20 indirim görünüyor. Güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazonda fiyatlar çok yüksek.
  • Giyim ve elektronik alışverişimi tamamlarım 20 saat sonra Amazon:
  • Tam da bu sabah 200 küsür liralık kedi maması alışverişi yapmıştım, olmadı şimdi.
  • Alışverişlerde hiç sıkıntı yaşamadığım güvenli site.
  • Deterjan alıcaktım, geçmedi.
  • listemdeki kitapların büyük çoğunluğunu amazon sayesinde çok uygun fiyata aldım
  • Çok ilginçtir ki amazonda pulse oksimetre ve temassız termometre YOK. İndirimi okuyunca bunları alayım dedim. Avucumu yaladım.
  • Günaydın 😀
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Hangi mamayı aldınız hocam bende kampanya kovaliyordum 3 ,4 kilo kaldı bitmeden almak lazim
  • aliosman2323 kullanıcısına yanıt
    Ben ProPlan sterilised alıyorum, iki aydır Amazon’dan sipariş veriyordum. 30 lira indirim kovalamam aslında ama görseydim değerlendirirdim.
  • Teşekkürler haber için. Amazon yine farkını gösterdi...
  • alemburda34 kullanıcısına yanıt
    Geçrekten de hepsiburada ve amazon çok iyi indirimler yapabiliyor kitap konusunda. Korsan baskıdan bile ucuza gelebiliyor. İnşallah ciltli kitaplara da böyle kampanyalar gelirde koleksiyon yapabiliriz :)
  • steven_stiffler kullanıcısına yanıt
    Çok pahalı hocam. Ben Temizmama.com dan alıyorum orasida zam yaptı o yüzden sadece mito kurumama ile birlikte kemiksiz pişmiş tavuk arada et bazende çok sevdikleri için kavurma alıyorum benim yaptığım genede sizden ucuza geliyo. Mesela az önce hepsiexpress den 5kg kemiksiz et aldım 80 e 30 indirim var yarın son etlerin kilosu 12 TL ye geldi :)
  • Amazon ya 20 lira fazla olsun ama Amazon olsun :) herifler pazar günü bile kargomu getiriyor ya :=)
  • Hemen iphone kablosu siparişi vermeliyim 😂😊
  • aliosman2323 kullanıcısına yanıt
    Evdeki kedim en iyi dostum hocam, kalitesiz bir şey almam. Temizmama’dan sokaktaki kedilerime mama alıyorum her ay. Amazon’dan kedi maması alınca çok kısa sürede geliyor, aldığım mamayı da iki aydır burada uygun buluyorum.
  • drkayzer kullanıcısına yanıt
    satıcı amazon olması lazım. belki amazon değildir deterjan satan.

• ben hep 30 lira indirim alıyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.