Şimdi Ara

256k sınırsıza geçtim. Download?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
357
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kotalıdan 256k sınırsıza bugün geçtim. Şimdi inidrmeye başlarsam bir sorun çıkarmı ay sonu?

Böyle bir durumla karşılaşan varmı ?

• İndirebilirsiniz. Artık sınırsızsınız.
  • rahatlıkla indirme yapabilirsin arkadaşım..hayırlı olsun..
  • indir indirebildiğin kadar.ahh bende geçsem para yok
  • Ben de 256'ya geçmek istiyorum ne gerekiyor? Adsl başvurusunu abim yapmıştı başta onun üzerine o çalışıyor pek gitmiyor o gitmeden benim yapma ihtimalim var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: eeemre

Kotalıdan 256k sınırsıza bugün geçtim. Şimdi inidrmeye başlarsam bir sorun çıkarmı ay sonu?

Böyle bir durumla karşılaşan varmı ?

hocam bugün yani ayın 1'inde mi geçtin sınırsıza
    dikkatli ol derim ben,keşke 1-2 gün önce geçmiş olsaydın
  • evet arkdaşın üzerine olduğu için bugün yapabildik işlemleri. Daha önce yapma imkanımız olmadı.

Bu durumu türk telekomdan öğrenebilme şansım varmı ? Bu gün işlem yapan adama sorduk ama düzgün cevap alamadık. Adama laf anlatamadım.

Telefon arkadaşın üzerine idi. Arkadaş şehir dışına yerleşeceği için telefonu iptal ettirip kendi üzerime alırsam ne olur diye sordum. Ben işlem yaparken detaylarını sormasam adam telefonu kapatıp benim adıma açıp aynı numaradan olduğu için birde kampanyadan yararlanamayarak bağlantı parası ödettirecekti.
  • arkadaşım ben o kota yüzünden tufaya düştüm 90 ytl geldi dikkat et. hızım 256 düşmüştü bende heralde sınırsız olmuştur dedim ama iki gün sonra falan anca sınırsız oluyormuş iki günde 45 milyonluk para ödedim gerçi sonra kızıp iptal ettim ve hala 1 sene oldu kullanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PC WORKS -- 2 Haziran 2007; 9:27:29 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: sleep

Ben de 256'ya geçmek istiyorum ne gerekiyor? Adsl başvurusunu abim yapmıştı başta onun üzerine o çalışıyor gidemiyor, o gitmeden benim yapma ihtimalim var mı?

• quote:

quote:

Ben de 256'ya geçmek istiyorum ne gerekiyor? Adsl başvurusunu abim yapmıştı başta onun üzerine o çalışıyor gidemiyor, o gitmeden benim yapma ihtimalim var mı?

olmaz gibi ama bi müşteri hizmetlerini arayıp dene
  • quote:

Orjinalden alıntı: eeemre

evet arkdaşın üzerine olduğu için bugün yapabildik işlemleri. Daha önce yapma imkanımız olmadı.

Bu durumu türk telekomdan öğrenebilme şansım varmı ? Bu gün işlem yapan adama sorduk ama düzgün cevap alamadık. Adama laf anlatamadım.

Telefon arkadaşın üzerine idi. Arkadaş şehir dışına yerleşeceği için telefonu iptal ettirip kendi üzerime alırsam ne olur diye sordum. Ben işlem yaparken detaylarını sormasam adam telefonu kapatıp benim adıma açıp aynı numaradan olduğu için birde kampanyadan yararlanamayarak bağlantı parası ödettirecekti.

usta şimdi telekoma sor dicemde onlarada bu konularda pek güven olmuyor ki
    şimdi sen gidip sorsan muhtemelen sana dicekler evet sınırsızsın istediğin gibi kullabilirsin diye ama gelecek ay faturandada kota aşım ücreti olarak yüksek bi miktar görebilirsin bu sefer gidincede kem küm edicekler uğraştırıcaklar vs
    forumda bi arat benzer çok konu var,birçok örnekle karşılaşabilirsin
    ha telekom bu uygulamasını değiştirdide tarife değiştirdiğin günden itibaren geçerliyse bilemem ama önceleri hız değişimi gün içinde olsada tarife değişimi bi sonraki ayın ilk gününde gerçekleşiyordu

• müşteri hizmetlerine sakın güvenme bizde öyle sınırsız a geçtik sandık müş. hiz. lerine inanıp sonra fatura kabarık geldi..en iyi merkezler biliyo..
    bide Allah sana sabır versin 1024 den 256 ya geçen herkese de..
  • o zaman ayın 1 i ne kadar 4gb tı geçmemem gerekiyor. sınırsıza geçilebilecek en kötü zamanda geçmişim
  • hiç kotalı kullanmadım.. internetde sınırmı olur ya..
  • quote:

Orjinalden alıntı: reos

hiç kotalı kullanmadım.. internetde sınırmı olur ya..

ya arkadaşım işte biz neler çekiyoz
  • quote:

Orjinalden alıntı: trz4545

quote:

Orjinalden alıntı: reos

hiç kotalı kullanmadım.. internetde sınırmı olur ya..

ya arkadaşım işte biz neler çekiyoz

Ayda 20 ytl ekstra çıkaramıyor musunuz? Bunu merak ediyorum...

• Bende bu ay 1024 sınırsıza geçtim ayın 1 i daha 2 gb download yaptım
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrcan

Bende bu ay 1024 sınırsıza geçtim ayın 1 i daha 2 gb download yaptım

1024 ile günde 7,5-8 GB indirilebiliyor. 1 günde 2 GB, baya insaflısınız...

• Torrentdan ancak bu kadar oldu yavaş çekiyor yav
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrcan

Torrentdan ancak bu kadar oldu yavaş çekiyor yav

Ben 256 ile eMule kullanarak günde 1,9 GB indiriyorum. 1024'ken 7,5 GB indiriyordum. Torrent de hızlıdır aslında, siz gerekli işlemleri yapmamışsınız anlaşılan...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.