Şimdi Ara

BluTV ücretsiz olarak nasıl izlenir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
2.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Dijital içerik platformu BluTV, bu hafta sonu uygulanan sokağa çıkma yasağı nedeniyle BluTV’yi herkesin kullanımına açtı. 6 Aralık Pazar saat 23.59’a kadar BluTV’yi ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bu yazımızda kredi kartı bilgisi girmeden BluTV’yi nasıl ücretsiz olarak kullanabileceğinizi anlatıyoruz.

Ayrıca Bkz.Turkcell TV+ bu hafta sonu herkese ücretsiz

BluTV ücretsiz olarak nasıl izlenir?

1. BluTV’yi ücretsiz olarak kullanabilmek için mobil veya masaüstü tarayıcınızdan https://www.blutv.com/kupon?coupon=kapimiz_acik web sayfasını ziyaret etmeniz gerekiyor.

2. Açılan sayfadaki kupon kodu alanına otomatik olarak kapimiz_acik kodunun eklendiğini göreceksiniz. Sayfanın altında yer alan BluTV’ye üye olup olmadığınızla ilgili seçimi yapınız.

3. Üyeliğiniz varsa “BluTV Üyesiyim” seçeneğini seçip sonraki sayfada e-posta ve şifrenizle giriş yaparak BluTV’yi kullanabilirsiniz. Üye değilseniz “BluTV Üyesi Değilim” seçeneğini seçip sonraki sayfada isim, e-posta ve parola girerek üyelik oluşturabilir ve BluTV’yi kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu işlemleri yaparken herhangi bir şekilde kredi kartı, banka kartı bilgisi girmenize gerek yok.

Yukarıdaki adımları izleyerek BluTV’yi kullanmaya başladıysanız 6 Aralık Pazar saat 23.59’a kadar BluTV’nin tadını çıkarabilirsiniz. Sonrasında aboneliğiniz otomatik olarak durdurulacak. Aboneliği durdurmak için ek bir işlem yapmanıza gerek yok.

• Blu'da var mı öneriniz? Saygı deniyor.
  • Askaparta kullanıcısına yanıt
    izlemediysen masum a bakabilirsin

• ERIKCI kullanıcısına yanıt
    Masum'a bakmıştım, sağolun.
    Ramy dizisini tavsiye ederim

• theJuDGe_41 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, listeye aldım.
  • İndirme yok herhalde işime yaramaz o zaman
    Chernobyl'i izle bence en kralıdır

• yerli olarak 7yüz ve çıplak dizileri net en iyileri diğerleri zaten tvde izlediğin şeyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dmix -- 5 Aralık 2020; 14:21:44 >
  • Bunu anlatmaya gerek bizim Türk halkı her türlü çözer onu
  • tobepeople kullanıcısına yanıt
    Epey ses getirmişti. Alalım listeye ama e-posta adresim kullanılmış gözüküyor, şifremi unuttum dedim, saatlerdir yenileme linki gelmedi.
  • Aç youtube gibi tıklayıp izleyelim. İlla üye edecekler. Allah’tan kredi kartı bilgileri istenmiyor.
  • Çöktü blue tv
  • site açılmıyor ki girelim izleyelim..

• yerli platforma üye olmamak için bir sebep daha . site çökmesi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ücretsiz olması iyi olmuş. Film kategorisi vasatmış en azından hata edip parayla almayız
  • Blue tv bu iki günü baz alıp tamamen ücretsize geçebilirler bence tıklanma manyağı oldular 🤣
  • Ben kaçırdım, iyi mi şimdi
  • haberi okumak için geç kaldım bir daha ki sefere

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.