Şimdi Ara

Cyberpunk 2077'nin Çıkış Öncesi Güncellemesi 43GB

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Cyberpunk 2077 daha çıkış yapmadan devasa bir güncelleme aldı.

Oyunun kutulu sürümünü erken edinenlerden YouTuber DreamcastGuy, oyuna 43.5GB güncelleme geldiğini açıkladı. CD Projekt RED'ten Fabian Mario Döhla tarafından belirtilene göre çıkış güncellemesi değil.

Görünüşe göre bunun dışında ayrı bir ilk gün güncellemesi de yayınlanacak.

70GB'lık bir oyun için epey büyük bir güncelleme. İçeriği resmi olarak paylaşılmadı fakat indirenler hata düzeltmeleri ile performans iyileştirmeleri getirdiğini ve Xbox Series X kullanıcıları ayrıca yeni HDR ayarları ve 60 FPS performans modu seçeneği eklediğini söylüyor.

Cyberpunk 2077 10 Aralık'ta çıkacak. Ön yükleme ve erişime açılma saatlerine buradaki haberden göz atabilirsiniz.

• umarım dijitalde 70 GB ön yükleme yaptıktan sonra çıkışında 43 GB update yaptırmazlar. dijitaller için update i ön yüklemeye dahil ederler umarım

• Witcher 3ün çıkışındaki gibi bir optimizasyon problemi yaşanmaz umarım insanlar çok beklediler. CD projeci oyuncuların son kalesi. Onu da kaybedersek indie stüdyolardan medet umacağız artık.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • bu 43gb'ı önceden indiribilicez mi acaba? yoksa cıkısında 43+yeni patchimi indiricez bi de :/

• umarım preload ile indirebiliriz yoksa update 1.5 saatte inse oynayana kadar saat gece 5 olur.

• Ön indirmeye açılınca güncelleme içinde olur ama oyunun boyutu 100 GB geçer büyük ihtimalle
  • fark etmez isterse 150 gb olsun indirir oynarız canım cd project red im....

• Reddit, NeoGaf falan paylaşıyordu (gerçi hızla sildiriyorlardı paylaşımları) sızıntıları. İnanılmaz bug olduğu söyleniyor. Oyunu şu anda kutulu alıp oynayanlar tarafından.

Ancak ilk gün patchi uygulanmamış hali ile. Umarım bu yama oyunu en azından atmosferi yok etmeden oynanabilir kılar.

• Redditte ağzına kadar bug olduğu söylenmişti, demek doğruymuş. Umarım önyüklemede birlikte yüklenir çünkü çıkışında neredeyse oyunun yarısını boyutunda bir güncelleme yüklemek can sıkacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tremere117

bu 43gb'ı önceden indiribilicez mi acaba? yoksa cıkısında 43+yeni patchimi indiricez bi de :/

onu düşünmüşlerdir. eski dosyaları indirip sonra yenisini üstüne yazmak saçma olur. kutulu için bu kutuluyu önceden bastıkları için müdahale edemiyorlar. yani kutulu alanlar biraz daha bekliyecek. dijitalden devam.

• haktan24 kullanıcısına yanıt

100 mbit netimiz olsa biz de böyle derdik. İlk gün oynamak istiyor insanlar her ne kadar single oyun olursa olsun.

• Bence de bu 45 gb belki PC'de boyutu farklı olur, son haline dahil edilir ondan sonra ilk gün yaması iner sadece. Umarım onun boyutu da bu kadar değildir.

• Cyberpunk 2077'nin Çıkış Öncesi Güncellemesi 43GB
  • Çıkısından sonra 43gb guncelleme sıkıntı olur. Cıkmadan yayınlamaları daha ıyı :))

• Bu oyun ps4'ü çökertmez inşallah
  • ilk gün yaması farklı mı? Niye ilk gün yamasını bu 45gb'a dahil etmemişler.
  • Bilgisayar için kutulu versiyonu malesef 400 TL.Benim gibi koleksiyoncuları ve içeriği için bekleyenleri üzdü :(

https://www.trendyol.com/namco-bandai/cyberpunk-2077-p-55755762?boutiqueId=544335&merchantId=106773&gads=true
  • RX 580 ile endişeli şekilde bekliyorum.

• Oyun patlamasında isterse 200Gb olsun razıyız valla üşenmedim gittim aldım şimdi ps5 bekliyorum onda oynayacam. patlarsa çok kötü söverim Cd projekte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aykut291 -- 5 Aralık 2020; 21:39:31 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.