Şimdi Ara

The Witcher: Enhanced Edition GOG Galaxy Kullanıcıları için Ücretsiz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
91
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    CD Projekt RED, The Witcher: Enhanced Edition Director's Cut GOG sürümünü bir kez daha ücretsiz veriyor.

GOG Galaxy 2.0'ı indirdikten sonra Recent sekmesine giderek oyunu ücretsiz olarak alabilirsiniz.

The Witcher: Enhanced Edition Director's Cut, 2007'de çıkan serinin ilk oyununun çeşitli oynanış, teknik iyileştirmeler ve yeni içeriklerle birlikte geliştirilmiş ve genişletilmiş versiyonu.

GOG Galaxy 2.0 ise PC'deki tüm oyunlarınızı ve arkadaşlarınızı tek bir yerde topluyor. Xbox Live, Steam, Origin, Uplay, Battle.net, Epic Games Store ve diğer platformlardaki oyunlarınızı tek bir başlatıcı üzerinden düzenlemenize, yüklemenize ve oynamanıza olanak sağlıyor.

• Çok eski oyun remake gelmesini çok isterim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turk.Navy -- 4 Aralık 2020; 19:18:34 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Turk.Navy

Çok eski oyun remake gelmesini çok isterim

Dur şimdi ortalık karışık Cyberpunk çıksın da. Sıra ona da gelir. :)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Ben de salak gibi witcher 3 diye bakıyorum.Yeni nesile gelecek olan sürüm sandım.

• Bence grafiklerine ve dövüş mekaniklerine bakmadan oynanması gereken bir oyun.Atmosferi yansıtma adına belkide witcher serisinin en iyi oyunu olabilir.
  • Birinci oyunun senaryosu baya doluydu ama savaş mekanikleri yüzünden çok sıkmıştı. Savaş mekaniklerini elden geçirip remake gelirse yeni bir oyun gibi satın alır bir daha bitiririm. Senaryosu 3. oyunla yarışır. 2. Yi pek beğenmemiştim.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.