Şimdi Ara

Hawkeye dizisinden ilk görüntüler paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hawkeye dizisinden ilk görüntüler paylaşıldı

Marvel için hazırlanan sinematik evren bildiğiniz gibi Disney+'ta yayınlanacak olan diziler ile biraz daha genişleyecek. Bu dizilerden biri olan Hawkeye'dan da ilk görüntüler paylaşıldı.

Ayrıca Bkz.IMDb 2020'nin en popüler 10 oyuncusunu açıkladı

Dizinin çekimleri geçtiğimiz hafta başlamıştı ve Hailee Steinfeld'in de kadroda olduğu birkaç gün önce belli olmuştu. Paylaşılan görsellerde Jeremy Renner'ın canlandırdığı Hawkeye'ı, yani Clint Barton'ı ve Hailee Steinfeld'in canlandırdığı Hawkeye'ı, yani Kate Bishop'ı görebiliyoruz. Ayrıca çizgi romanda fazlasıyla önemli bir yere sahip olan Lucky isimli köpek de görsellerde bulunuyor.

8 bölümden oluşacağı bilinen Hawkeye dizisinin 2021 yılında Disney+'ta yayınlanması bekleniyor. Dizinin konusuna dair net bir açıklama yok ancak çizgi roman dünyasının en önemli serilerinden biri olan Hawkeye - My Life as a Weapon isimli seriden uyarlanacağı düşünülüyor. Bu seri şu anda Türkçe çevirisi ile ülkemizde bulunuyor.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• Komutan: Düşmanlar saldırıyor, hatta uzaylılar saldırıyor, çabuk orduyu toplayın, MPT 76'lar, M4'ler, SCAR'lar ile uzun menzilli saniyede 4-5 mermi atabilme kapasiteleri ile tüm ordumuz karşı koysun.

Hawkeye: Durun siz çekilin, benim yaklaşık 8 ok kapasitesine sahip ok kılıfım var.

Komutan: Uzaylı diyoruz, lazer silahları, füzeler...

Hawkeye: Bu 8 adet okumun kafasına bomba da takabiliyorum.

Komutan: Ha ok o zaman, orduyu geri çağırın.

Bu çağda hala daha orta çağın destekleyici gücü olarak kullanılan okçuluğu, dünyayı kurtarabilecek kıvamda yedirebilmelerine şaşırıyorum.

Şimdi ben de sapancı çocuk diye süper kahraman yaratsam millet bir tarafıyla güler. Yıldırımların tanrısı, hulk kadar güçlü, uçup kaçabilen Thor ve Sapancı Çocuk, dünyayı birlikte kurtarıyorlar. Breh breh breh.
  • Çöp
  • Komutan: Düşmanlar saldırıyor, hatta uzaylılar saldırıyor, çabuk orduyu toplayın, MPT 76'lar, M4'ler, SCAR'lar ile uzun menzilli saniyede 4-5 mermi atabilme kapasiteleri ile tüm ordumuz karşı koysun.

Hawkeye: Durun siz çekilin, benim yaklaşık 8 ok kapasitesine sahip ok kılıfım var.

Komutan: Uzaylı diyoruz, lazer silahları, füzeler...

Hawkeye: Bu 8 adet okumun kafasına bomba da takabiliyorum.

Komutan: Ha ok o zaman, orduyu geri çağırın.

Bu çağda hala daha orta çağın destekleyici gücü olarak kullanılan okçuluğu, dünyayı kurtarabilecek kıvamda yedirebilmelerine şaşırıyorum.

Şimdi ben de sapancı çocuk diye süper kahraman yaratsam millet bir tarafıyla güler. Yıldırımların tanrısı, hulk kadar güçlü, uçup kaçabilen Thor ve Sapancı Çocuk, dünyayı birlikte kurtarıyorlar. Breh breh breh.

• Bu dizinin haberleri de nvidia ve cyberpunk haberleri gibi hergün tekrarlayacak galiba.
  • ulan o kadar tanrı süper güç varken bu adamın o savaşlardan sağ çıkması beni dellendiriyor arkadaş. bildiğin insan tabrıların liginde ne halt ediyor..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.