Şimdi Ara

iPhone 12 serisi kullanıcıları, 5G ve LTE bağlantı problemi yaşıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
1.233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone 12 serisi kullanıcıları, 5G ve LTE bağlantı problemi yaşıyor

iPhone 12 serisi kullanıcılarının telefonlarında ağ sorunları yaşadığı bildiriliyor. Birçok kullanıcı, sosyal ağlarda, özellikle seyahat halindeyken ağ bağlantısının kesilmesiyle ilgili şikayetler yayınladı. Yaklaşık 500 kullanıcının etkilendiği bu sorun, iPhone 12 serisi telefonlarının hem 5G hem de LTE bağlantısının kopmasına sebep oluyor.

Ayrıca Bkz.Google Mesajlar'da RCS, küresel kullanıma sunuldu: Yeni nesil mesajlaşma

Sorunun kaynağı bilinmiyor

Apple ilk kez iPhone 12 serisinde 5G bağlantıyı desteklemeye başladı ancak bir süredir iPhone 12 serisi kullanıcıları telefonlarında bağlantı sorunları yaşıyor. Kullanıcı raporlarına göre, iPhone 12 serisi telefonlar yeterli sinyal alan bölgelerde bile hizmet kesintisi yaşıyor. Kullanıcılar, telefonu kullanmaya başladıklarından beri sinyal düşüşleri yaşadıklarını söylüyor. Şu ana kadar Apple'dan bu konuda bir onay gelmedi ancak yüzlerce kullanıcı Reddit'te ve iPhone forumlarında bu bu durumdan şikayet ediyor.

Bazı kullanıcılar yaşadıkları problemin ortadan kalktığını belittiler ancak yine de çoğu kullanıcı bu sorunu yaşamaya devam ediyor.

Şimdilik, bu yeni iPhone 12 serisi hatasından yalnızca ABD'deki belirli müşterilerin etkilendiği görülüyor. Diğer ülkelerdeki iPhone 12 serisi müşterileri henüz böyle bir sorun bildirmedi.

Soruna gerçekte neyin neden olduğu hala bilinmiyor ancak sorunla karşılaşan insan sayısı görünüşte arttığı için Apple'ın bu soruna yakında yanıt vermesi beklenebilir.

Kaynak:https://9to5mac.com/2020/12/01/iphone-12-dropping-service-unexpectedly/

• Telefonu tutmayı bilmiyorlardır

• Telefonu yanlış tutuyorsunuz

• Saçmalamayın Apple 5Gyi kullanmak için stabil olmasını bekledi yalan haber

• Şebekede yanlışlık vardır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Şebekede yanlışlık vardır.

Şebeke çekmeyi bilmiyoriPhone 12 serisi kullanıcıları, 5G ve LTE bağlantı problemi yaşıyor 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hahahahahahahahahahahaha iyi olmuş...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefon çekmiyordur 😂🤣😂
  • Qualcomm 5G modem kullanıyormuş. Apple, Qualcomm, baz istasyonu ve operatör. Sorun hangisinde olabilir?

• Telefonu yanlış tutuyorsunuz.
  • Telefonu düzgün kullansınlar cihazda sorun yok siz tam basamıyorsunuz oraya
  • Ayyyy kıskançlara bak nasıl dökülmüş 🤣Size ne sanki çekse alabilecekler de 🤣

• Xtrud kullanıcısına yanıt
    9to5Mac, Apple'a çok yakın ya da Apple'ın yakın olduğu bir mecra yalan olacağını sanmıyorum. Böyle olsa bile geri çağırırlar çözerler illa ama nasıl bir maliyeti olur Apple'a onu bilemem.

• Çok basit, telefonumu Apple'dan alırım en ufak bir sorun olursa 20 Ocak'a kadar geri gönderirim. Bu iade garantisini veren başka bir şirket var mı? iphone alamayanlar niye sevinmiş onu anlamadım? iPhone 12 serisi kullanıcıları, 5G ve LTE bağlantı problemi yaşıyor 

• her iphone haberinin altına damlayan kitle gelmiş yine
  • 40 gündür 12 pro kullanıyorum ama hiç denk gelmedim gerçi amerika versiyonunda olduğu söylenmiş bilemedim, bazen 4g ye geçiyor ama evden kaynaklanıyor sanırım Mi 6 da çok daha az sinyal alıyordum.

• bu haberi okuyunca iphone 12pro max'ımı apple'ı protesto amaçlı kırıp vestel venus aldım rahatladım

• Yine saçma sapan yorumlar ve hayatımdan çalınan 5dk
  • iPhone 12 serisi kullanıcıları, 5G ve LTE bağlantı problemi yaşıyor
    Telefonu çekmeyenler yanlış tutuyor böyle tutun çeker 😂😂

• 12 tam bir fiyasko..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.