Şimdi Ara

Tek şarjla 100 saat! 'Anker Life Dot 2 TWS incelemesi'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu videoda Anker Life Dot 2 TWS kulaklığı inceliyoruz. Devasa şarj haznesi ve kulaklıkların kendilerini tasarımsal açıdan değerlendiriyor, müzik performansıını sınıyor, tüm detaylarına iniyoruz.

• Anker 100 dakika diyor. Hataya bak.

• interwap kullanıcısına yanıt
    Yani soğukta her batarya hızlı boşalıyor , ortam koşulları ve hızlı şarj ayrıca kullanım sıklığı illaki etkiliyor. Ama hala beklediğim tip kulaklık çıkmadı; kulakta yokmuş gibi duracak, sallanıp düşmeyecek, kask takarken bunaltmayacak, kulağı yara yapmayacak ve kablosu-mikrofonu dahil kaliteli olacak vs...Bir de F/P olmazsa olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 2 Aralık 2020; 18:11:31 >
  • Hacı konu ile alakasız ama odana ve kurduğun sisteme hastayım :) ben de öyle birşeyler ayarlamaya çalışıyorum ama daha çok yolun çok başındayım bakalım hayırlısı

• İnceleme için teşekkürler. Kulaklık gayet iyi müzik dinlemesi güzel olur çok rahat görünüyor ama oyun oynanmaz bunla. Gecikme çok fazla. Burak bey iPhone için uygun fiyatlı Belkin ROCKSTAR incelemesi yapabilir misiniz? Hiçbir yerde Türkçe inceleme bulamadım. Hem oyun hem müzik için kullanacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 2 Aralık 2020; 19:29:5 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tobepeople kullanıcısına yanıt
    hocam balkonuda mutfağa katsınlar mı?

• Erkese

• Kulaklıklar tek şarjla 100 saat kullanım sağlamayacak. Kutusuyla beraber 100 saat olacak. Tabi ne kadar doğru bilinmez. Başlık biraz clickbait olmuş.
  • tobepeople kullanıcısına yanıt
    samsung galaxy buds live
  • millet kulaklığı şarj kalitesi için almıyor 3 saat bile yeterli yeter ki kaliteli ses versin ve kopma olmasın

• Tek şarja 100sa dayanması fazla fantastik geldi nedense

• bana bir kulaklık önerirmisin, valla kulaklıklara para ödemekten mahfoldum. evliyimde eşim beni parçalayacak. 11 yıl önce ep30 aldım ve güzel bir slikon kullanmıştım. o beni öyle bir hale getirdi ki kulaklık beğenemiyorum. çokda param yok, değecekse, iş te bu diyeceksem 500 çalışırım. jbl enduance run, huawei freebuds lite, qcy t7, airdots, anker soundqore q10, huawenin kablolu çakma iphone kulaklığı, bunlar denediklerim. neredeyse hepsi bass a yönelikler, ben mid tiz istiyorum, bass desteklesin yeter.

• Kutuda şart göstergesi yok demişsiniz bir yanluşlık var sanırım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.