Şimdi Ara

Ubisoft’un Zelda benzeri oyunu Immortals: Fenyx Rising’in çıkış fragmanı paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ubisoft’un Zelda benzeri oyunu Immortals: Fenyx Rising’in çıkış fragmanı paylaşıldı

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Ubisoft'un yaptığı aksiyon macera oyunu Immortals: Fenyx Rising'ten iki yeni fragman paylaşıldı.

Ayrıca Bkz.Cyberpunk 2077'nin ön siparişleri The Witcher 3'ten daha fazla

Eski adı Gods and Monsters olan Immortals: Fenyx Rising, 3 Aralık 2020'de PC (Uplay ve Epic Games), PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Stadia için yayınlanacak. Oyunun bahsi geçen fragmanlarını ve tanıtım yazısını aşağıda bulabilirsiniz

Tanıtım Yazısı

TANRILARIN SON UMUDU SENDE

Kahraman Fenyx olarak, Yunan tanrılarını karanlık bir lanetten kurtarmak için maceraya atıl.

Destansı bir mücadelede, tanrıların efsanevi güçlerini kullan, mitolojik yaratıklara meydan oku ve Yunan mitolojisinin en müthiş Titanı Typhon'u dize getir.

MİTOLOJİK DÜŞMANLARA MEYDAN OKU

Cyclops, Medusa veya Minotaur gibi efsanevi yaratıklarla yüzleş, havada ve karada göğüs göğüse mücadelelerde tanrılardan aldığın yetenek ve silahlarını kullanarak hepsinin hakkından gel.

TANRILARIN GÜCÜNÜ KULLAN

Olimpos tanrılarının bahşettiği güçleri kullanarak mitolojik canavarlarla savaş, antik bulmacaları çöz ve muazzam bir açık dünyayı keşfet.

• Bu oyun Titan Quest olmuş sanki. Typhon, Titan, Sacred Olive Tree, Hydra...

• Vallaha ben Odyssey'i çok sevdiğim için bu oyun da oldukça hoşuma gitti. Grafikleri de oldukça hoş. İleride mutlaka fiyatı düşecektir. Kesinlikle alıp oynamak isterim.

• Zelda tutunca ubi bir şansını denedi bakalım tutacak mı
  • Bu oyunun Game Pass'e gelme olasılığını çok yüksek hissediyorum. O yüzden almayacağım :d

• quote:

Orijinalden alıntı: MiyopBey

Bu oyunun Game Pass'e gelme olasılığını çok yüksek hissediyorum. O yüzden almayacağım :d

Aşırı pahalı, düzgün indirime girerse bende almayı düşünüyorum.

• koçari K kullanıcısına yanıt
    Pahalılığı konusunda hemfikirim

• Fragmanın ubisoft türkiye hesabındaki türkçe fragmanı neden eklemiyorsunuz anlamıyorum
    https://www.youtube.com/watch?v=nBXTY7sTpAc

• Tüm oyunlardan bıktım. Artık oynayasim gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lyc

Fragmanın ubisoft türkiye hesabındaki türkçe fragmanı neden eklemiyorsunuz anlamıyorum
    https://www.youtube.com/watch?v=nBXTY7sTpAc

Oyunda resmi TR dil var mı ki ?

Yoksa fragman Tr olsa ne olmasa ne !

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.