Şimdi Ara

--SADE İNCE VE ZARİF -Yeni SAMSUNG E200 -- (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
539
Cevap
1
Favori
66.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: infileXible

diet mp3 için link varmı acaba

quote:

Orjinalden alıntı: fazganella

quote:

Orjinalden alıntı: power_87

s.a arkadaşlar ...! bu forumu ve telefonu çıktığından beri takip ediyorum . ve nihayetinde bugün bende E 200 kullanıcıları arasına katılmış bulunuyorum.. gerçekten hoş ve güzel telefon. beklemidğim kadar iyi çıktı .. alacak arkadaşlara tavsiye ederim .
    şimdi arkadaşlar malum telin kendi hafızası 10 mb.. bunun için mp3 sıkıştırıcı prog arıyorum önerebileceğiniz bi mp3 sıkıştırma prog. varmı acaba ? şimdiden tşkler saygılarımla ...

diet mp3 prgramını kullanıyorum ses kalıtesı cok fazla bozmadan yaklasık 1/4 oranında sıkıştırıyor.
    telefon beklediğimden de iyi çıktı. gerçekten çok kullanışlı ve fonksiyonel.

arkadaşım diet mp3 ü kullandım ancak çok saçma bi program bana göre.. tavsiye etmiyorum ....!
    mp3 cutter diye bi program kullanıyoprum gerçekten çok güzel ve işe yarayan bir program .İstediğiniz gibi şarkının istediğiniz yeri kesiyosunuz
    işte linki buyrun ..

http://rapidshare.com/files/27349763...v2.20.rar.html

**** olan yere rapid share yazın !!!!
    şimdi şarkıyı add file seçiyruz ondan sonra play e basıp şarkıyı başlatıyoruz ondan sonrada kesmek istediğimiz bölümü
    begin e tıklıyoruz bitirmek içinde end e basıyoruz ondan sonrada split basarak kesme işlemimiz tanmamlanıyor. işte bu kadar
    hadi kolay gelsin arkadaşlar ayırcan yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun güle güle kullansınlar
    saygılarımla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi power_87 -- 9 Eylül 2007; 17:07:47 >

• Linki tekrar verir misiniz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: munans

Linki tekrar verir misiniz?

buyrun ayrıca linki yeniledim ;)

http://rapidshare.com/files/27349763/MP3_Cutter_Joiner_v2.20.rar.html

***** olan yere rapid share yazın öle çıkıyor deli etti beni yaa neden böle yapiorsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi power_87 -- 9 Eylül 2007; 17:07:00 >
  • ben cevaplayayım telefonla verilen cddeki samsung pc studioyu kuruyoruz öncelikle. sonra manage multimedia files tıklatıp açıyoruz program açılınca sol tarafta music aktif onu media yapıyoruz ve yukardan file deyip get files from pc deyip programa ekliyoruz. eklediğimiz videonun küçük bir önizlemesi görülüyor onu seçiyoruz ve yine yukarıdan create menusünden movie converterı seçiyoruz açılan menüden telefonumuzu buluyoruz video çözünürlüğünü seçiyoruz sgh - e200 ve 176*144 dosya formatını 3gp ya da mp4 seçiyoruz eğer advanced options dersek video fps kalite ve ses kalite seçenekleriyle istediğimiz gibi oynuyoruz next deyip altyazı varsa onu eklediğimiz onunla ilgili ayarların olduğu yer geliyor tekrar next deyip son ekrana geliyoruz ister direk telefona istersek bilgisayarda istediğimiz yere kaydediyoruz start deyince. başka programlarla da yapabilirsin örneğin ben i m too mpeg encoder da kullanıyorum dikkat etmen gereken şey ekran çözünürlüğü muhtemelen ondan açamamıştır telefon 176*144ü geçmesin çözünürlük

quote:

Orjinalden alıntı: Tugeday

Merhaba Arkadaşlar Bende Bir Samsung e 200 telefonunu gecen hafta vatan computer yolu ile satın aldım
    Benim sizlerden ricam ben telefonumda bir türlü dısarıdan aldıgım yani pc den falan hafıza kartına ekledigim videoları bir türlü izleyemiyorum mp4 converter programları ile asf wmv uzantılı dosyaları mp4 yaptım denedim gene izleyemedim bu konuda arkadasların yardımlarını bekliyorum

Yada bu işi sizler nasıl yapıyorsunuz açıklama yaparsanız sevinirim yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

• drfarukay çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için sayende sorunu halllettik ellerine sağlık
  • bu tel biraz kız teline benziyoya ..o yüzden pek tutmadı...
  • bugün aldım telefonu içinden bi micro sd cıktı 512 lik onu taktım bi de büyük boy cıktı onu takıcak bi yer yok napıyım???
  • quote:

Orjinalden alıntı: caglar24

bugün aldım telefonu içinden bi micro sd cıktı 512 lik onu taktım bi de büyük boy cıktı onu takıcak bi yer yok napıyım???

Büyük boy dediğiniz nedir?
    Adını tam bilmiyorum ama, sanırım sd kartı içine taktığımız kutudan bahsediyorsunuz. Bunun içine sd kartı yerleştirip laptop'a takarak sd kartın içindekileri laptop'ta görmemize yarıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: munans

quote:

Orjinalden alıntı: caglar24

bugün aldım telefonu içinden bi micro sd cıktı 512 lik onu taktım bi de büyük boy cıktı onu takıcak bi yer yok napıyım???

Büyük boy dediğiniz nedir?
    Adını tam bilmiyorum ama, sanırım sd kartı içine taktığımız kutudan bahsediyorsunuz. Bunun içine sd kartı yerleştirip laptop'a takarak sd kartın içindekileri laptop'ta görmemize yarıyor.

sagol kardesim
  • arkadaşlar bi sorum var.. şimdi bu şarj işlemini tel açıkken mi yapmak lazım yoksa kapalıyken mi? bazı arkadaşlar açıkken şarjın daha çok gittiğini sölemişler hangisi daha doğru acep ? sonra bataryadan olmayalım demii
  • bence bir fark yok zaten bu yeni pilleri istediğiniz zaman şarj edebiliyorsunuz ben telefon kapanana kadar kullanıp öyle şarj ediyorum açıkken de sarj ettim birşey değişmedi
  • Samsung yine uzaktan kumanda görünümlü telefon yapmış. Kızılötesi olsaydı bari evrensel kumanda yerine kullanırdık
  • bende E200 almak istiyorum ama tipi bence pek güzel değil. Çok ince ama enine çok dar ve boyuna çok uzun
  • e200 mü ? yenimi çıkmıs oooo
  • bende 3 hafta önce e-200 kullanıcıları arasına katıldım ve gayet memnunum..

forumda grisinin olmadığı söyleniyordu ben grisini aldım bence siyahtan gayet şık duruyor..

herkese tavsiye ederim..
  • osgour1907

kardeşim hayırlı olsun ayrıca hoşeldin foruma
  • Yakında boyası atar merak etme
  • E 2000 Şarj süresi rekorunu kırdım heralde??? dolu dolu tam 5 gün gitti şarjı, neler yaptım:
    24 saat açık, günde 2-3 mesaj alıp gönderme, günde 1-2 görüşme (2-3 dakika süreli), hiç mp3 dinlenmedi, hiç radyo dinlenmedi, bt ile 1 tane mp3 gönderildi, 2 gün 5 er kez sabah alarmı çaldı ve arasıra kontrol amaçlı bakıldı, Tuş takımı Akşam 18:00 de yanar sabah 06:00 da söner şeklinde ayarlı, Hücresel mesajlardan yer bilgisi kapalı.
    Telefon olarak kullandım ve bu incecik telefon 5 gün şarj edilmeden dayandı. kullanıcı arkadaşlara duyurulur.
    Kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre768 -- 13 Eylül 2007; 23:37:07 >
  • Hayırlı Ramazanlar

Arkadaşlar Samsung e 200 yuklemek için programlar varmı ve bu programlar ne işe yarıyorlar Arkadaşlar bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.