Şimdi Ara

Redmi Watch tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
639
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• 5G teknolojisi ile donattığı yeni Redmi Note 9 serisini lanse eden Xiaomi bir de akıllı saat tanıttı. Redmi Watch markanın ilk akıllı saati olma özelliğine sahip. Redmi daha önce akıllı bileklik tanıtmıştı.

Redmi Watch özellikleri ve fiyatı

Redmi Watch modeli 1.4 inçlik dörtgen bir tasarıma sahip. Ekranda 323 ppi değerine ulaşılırken spor havada tasarlanmış kasa 35g ağırlığında. Hem kasa hem de kayış farklı renk seçenekleri ile sunuluyor.

Ayrıca Bkz.Huawei Mate 40 Pro ön siparişe başladı

20 farklı saat ekranı barındıran model 7 spor modunu takip edebiliyor. Bunu 6 eksenli sensör ve hareket algoritması kullanarak yapıyor. 50 metreye kadar suya dayanıklı olan model tek şarj ile bir haftaya kadar kullanım sağlıyor. Tasarruf modu ise bunu 12 güne çekiyor. Nabız ölçer sürekli çalışabiliyor.

Dahili mikrofon ile XiaoAI akıllı asistana ulaşabildiğiniz saat ayrıca NFC, 270 şehirde toplu taşıma kartı desteği, erişim kartlarına yazabilme, temassız ödeme gibi özelliklere sahip. Redmi Watch için 45$ fiyat etiketi belirlenmiş ve ön siparişlerde 5$ indirim yapılıyor.

Kaynak:https://www.gizmochina.com/2020/11/26/redmi-watch-launched-as-the-brands-first-smartwatch-priced-at-269-yuan40/

• Fiyatı ne olacak aşağı yukarı? Ben hesapladım, bizim ülkede vergi v.s. telefon gibi olursa 3 katı fiyatına gelirse 1000 liradan aşağı olmaz.

• brhtn B kullanıcısına yanıt
    Amazfit o fiyatta, redmi 1000 seviyesinde gelmesi imkansız ancak trdeyiz imkansızlıklarin ülkesi bekleyelim görelim
  • Aslında 500 gelse lansman fiyatıyla imkansız biliyorum ama yok satar. Sıkıldım artık birader bu ne alamıyoruz ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÜyeyeHakaret -- 28 Kasım 2020; 1:33:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu Xiaomi iyisin hoşsun da bari Apple' ın afiş formatını çalma, bari onda özgün ol. Bu nedir...

• Mütevazi paralel demek
    Mütevazı alçak gönüllü gibi anlamı var.
    Hayatta öğrenip yaptığım ve çok kişinin yaptığı hata.

450 liraya da çıksa ben satılacağını düşünmüyorum. Bir de galiba bizim ülkede temassız ödeme saatlerde kapalı . Ben hiç görmedim.
  • ÜyeyeHakaret kullanıcısına yanıt

Alakasiz vergiler hocam. 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkese merhaba bence hangi marka hangi modeli çıkartmış diye tartışmak yerine bizim ülkemizde yerli olarak üretim yapan teknoloji firmaları neden halen ayakta uyuyor onu hiç anlamış değilim milyarlarca lira yurt dışına akıyor sürekli.....

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.