Şimdi Ara

Küçük boyutlu yüksek hızlı şarj adaptörü: Mcdodo GaN 65W

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Telefonlarda ve bilgisayarlarda hızlı şarj teknolojisinin yaygınlaşması ile birlikte yüksek güçlü şarj adaptörü ihtiyacı ortaya çıktı. Apple dahil olmak üzere pek çok markanın telefon kutusundan adaptör çıkmıyor. Yalnızca USB kablosu çıkıyor.

Ayrıca Bkz.Steam indirimleri başladı: İşte indirimde öne çıkanlar

Yüksek hızlı şarj cihazı almak istediğimizde piyasada çok sayıda markanın çeşitli ürünleri karşımıza çıkıyor. Mcdodo GaN bunlardan birisi. Mcdodo GaN sahip olduğu kimyasal yapısıyla rakiplerinden ayrılıyor. Mcdodo GaN, Galyum nitrür yarı iletkenle üretiliyor. “GaN” adını da buradan alıyor. Bu iletken sayesinde diğer şarj cihazlarından daha az parçaya ihtiyaç ufak boyutlarına rağmen daha yüksek güçte çıkış verebiliyor.

Cihazda 2 adet UBS-C ve 1 adet normal boyutlarda USB çıkışı (USB-A) bulunuyor. 65W şarj özelliği ile öne çıkmasına rağmen akıllı çipi sayesinde şarj ettiğiniz cihazı tanır ve cihazın kaldırabileceği kadar elektrik verir . Böylelikle hızlı şarj özelliği olmayan cihazlarınızı, akıllı saatlerinizi vs. ürününüze uygun hızda şarj ediyor. Mcdodo GaN, Type-C üzerinden 90 dakika içinde Macbook Pro ve MacBook Air’i hızlı şekilde tam şarj edebiliyor. iPhone hızlı şarjıyla ise 30 dakikada yüzde 50 şarj imkanı sunuyor.

Çıkış Değerleri:

• USB-C1 : PPS 3.3-20V=3A, PD3.0 : 5V=3A, 9V=3A, 12V=3A, 15V=3A, 20V=3.25A Max.

• USB-C2 : PPS 3.3-1.1V=2.7A, PD3.0 : 5V=3A, 9V=3A, 12V=2.5A, 20V=1.5A Max.

• USB-A : 4.5V=5A, 5V=4.5A, 9V=3A, 12V=2.5A, 20V=1.5A Max

• USB-C1 + USB-C2 : 45W + 18W (63W Max)

• USB-C1 + USB-A : 45W + 18W (63W Max) (USB-A: 5V=3A, 9V=2A, 12V=1.5A)

• USB-C2 + USB-A : 5V=3A (15W Max)

• USB-C1 + (USB-C2+USB-A) : 45W + 15W (60W Max)

Mcdodo GaN'ı aşağıdaki bağlantıdan satın alabilirsiniz:

https://www.amazon.com.tr/dp/B08JVHX3ZK

• Bu watt toplama işine bir standart getirmeleri lazım en yüksek kaçsa onu söylesinler alt alta toplayıp 100-200 buluyorlar tamamen ahlaksızlıktan başka bişey değil tüketici soyuluyor.
  • 500 TL buna vereceğime gider suşi yerim..

• 429 tl. Buraya verdiğiniz reklam parası içindemi😁
  • bu ürünü yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum. aslında baseus Gan adı. ben akıllı phonedan 200TL ye aldım sanırım 32-33 usd gibi bir fiyatı vardı. ürün bence parasını eder ama burada fiyat yüksek.

• Coklayici misali yapip toplami anca 65 Watt demeleri ticari ahlaksizliktir....

Zaten tum portlar veya ikisini kullansaniz da icbir cihaziniz en kaliteli 100 Watt type-c kablosuna sahip olsaniz dahi 65 Watt i nah gorursunuz ....

Alacaksaniz tek portlu olanlari veya her bir port es zamanli kullanimda kac Watt guc veriyor belirtilmelidir ...

Reklamsal haberdeki gorsellere akiyoruz sanki toplamda 125 Watt algisi olusturmuslar ...

Neyse ... Neticede bu bir reklam ....

• Baya uygunmuş fiyatı
    Stok sıkıntısı var galiba. PS5 gibi kapış kapış satılıyor galiba :) :) :)

• Mcdodo ürünlerini 2 senedir kullanıyorum ,Performansları başarılı .Kutu üzerinde yazan rakamlar max wattı göstermekte 65W yazıyorsa Max 65W Kullanılabiliyor.

• fhrstw kullanıcısına yanıt
    Watt toplama derken. 65w'ın hepsini c1 portundan tek verebiliyor. Herhangi bir aldatmaca falan yok

• 12 pro max de kullansam şarj aletini sizce bataryay zarar veriri mi? tek ebdişem bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi konya -- 18 Aralık 2020; 20:7:53 >
  • Küçük boyutlu denilip cihazın ölçüleri ile ilgili hiçbir bilgi verilmemiş mi yoksa ben mi göremedim ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.