Şimdi Ara

Cyberpunk 2077'nin PS5 ve PS4 Pro'dan alınan oynanış görüntüleri paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Yayıncılığını ve geliştiriciliğini CD Projekt Red'in yaptığı bu yılın en çok beklenen yapımlaırndan biri olan Cyberpunk 2077'den yeni oynanış videosu paylaşıldı.

Ayrıca Bkz.Cyberpunk 2077'nin Xbox Series X'ten ve Xbox One X'ten alınan oynanış videosu paylaşıldı

Geçtiğimiz hafta Xbox One ve Xbox Series X için paylaşılan videonun ardından şimdi de PlayStation 5 ve PlayStation 4 Pro'dan alınan oynanış videosu paylaşıldı. Paylaşılan videonun Xbox'a oranla daha kısa olduğunu görebiliyoruz. Videonun ilk bölümü PlayStation 4 Pro'dan alınmış. İkinci kısmı ise geriye uyumluluk özelliği ile çalıştırılan PlayStation 5'ten alınmış, yani oyunun yeni nesil için hazırlanan özel sürümünden değil.

Bahsi geçen videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. Cyberpunk 2077, 10 Aralık'ta PlayStation 4, Xbox One, PC ve Stadia için Türkçe altyazı desteğiyle birlikte yayınlanacak. Yeni nesil sürümü 2021'de gelecek fakat geriye uyumluluk sayesinde oyunun çıkış tarihinden itibaren yeni nesil konsollarda da oynayabileceksiniz.

• Ps5’de sabırsızlıkta oynamayı bekliyoruz 🤟🏻
  • Artık çık be kardeşim... Ciğerimiz soldu beklemekten....

• Yeni nesil güncellemenin 2021'de gelmesi üzücü  

• PS4PRO bile çok güzel gözüküyor pc düşünemedim

• Şu oyun ruhsuz ubisoft oyunu far cry serisine benziyor bu videodan anlaşıldığı kadarıyla. Grafikler pro'da bile leş, ps4 sürümünü hiç göstermiyorlar korkudan. öyle "wauuu oyuna bak üfff ne güzel ama" dedirtecek bir şey göremedim ben. Witcher 3 nere bu çöp nere.

• Youtube dan oynayanları izeriz artık. :(

• Video nun çoğu sinematik, bi çatışma sahnesi göster bari ya

• standart ps4 versiyonu o kadar çöp ki gösteremiyor adamlar :D

geçen gün sızan standart ps4 videosunda görebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

Yeni nesil güncellemenin 2021'de gelmesi üzücü  

Aynen öyle gönderin gelsin işte çıkış tarihin de ne diye bekletirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps4 pro nun yine bir gideri var ama base ps4 sıkıntı ; ps5 olup ta yeni nesil versiyonunu beklemek ps5 sahipleri için üzücü bir durum

• Pro da oynamak icin sabirsizlaniyorum. Birde multi yi geciktirmezler umarim.

• Yeni nesil eski nesil karşılaştırması diyebiliriz:

• quote:

Orijinalden alıntı: Source

Yeni nesil eski nesil karşılaştırması diyebiliriz:

Vaybe rtx 3080 li pc de bile sadece çözünürlük farki var. Sadece rtx 3080 ekran karti 7000 tl cik.

• quote:

Orijinalden alıntı: defected

standart ps4 versiyonu o kadar çöp ki gösteremiyor adamlar :D

geçen gün sızan standart ps4 videosunda görebilirsiniz

ikisinin görüntüleri aynı olacak ki? ps5'e yeni nesil güncellemesi 2021 gelecek.

• Şu oyun çıksa güzel olacak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.