Şimdi Ara

Red Dead Online artık bağımsız olarak satılacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Grand Theft Auto 5'in geliştiriciliğini yapan Rockstar Games'in son oyunu Red Dead Redemption 2'nin içerisinde bildiğiniz gibi ücretsiz olarak sunulan bir online mod bulunuyor. Bu mod artık bağımsız olarak satılacak.

Ayrıca Bkz.Xbox Live Gold üyelerine Aralık ayında verilecek ücretsiz oyunlar belli oldu

Geçtiğimiz saatlerde yapılan açıklamada 2018 yılında ilk kez yayınlanan, yılın ve tüm zamanların en iyi oyunlarından biri olan Red Dead Redemption 2'nin içerisindeki online modun bağımsız olarak satılacağı açıklandı. 1 Aralık'tan itibaren Red Dead Online; Xbox One, PlayStation 4 ve PC için satışa açılacak. Ayrıca geriye uyumluluk sayesinde oyunu yeni nesil konsollarda da oynayabileceksiniz. 

Red Dead Online, 1 Aralık ve 21 Şubat tarihleri arasında 4,99 dolara satılacak, 21 Şubat'tan sonra ise 19,99 dolara satılacak. Online modu satın aldıktan sonra eğer dilerseniz ekstra bir satın alma ile oyunun hikaye modunun olduğu kısmın kilidini de açabileceksiniz.

Son olarak ise yalnızca Red Dead Online için 128 GB kullanılabilir depolama alanı gerektiği söylenmiş. Duyuru sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

• Bari f2p yap aç gözlü patronlar
  • Güzel fiyat
  • Ben bu online bisey bulamiyorum ya biri bana anlatsin
  • Hikaye modunda saatlerce at sürmek zevkli geliyor fakat online'da biraz daha eğlence arıyorsunuz atla gidip gelmek kamp kurmak pek de sarmıyor, gta online'ı yaklaşık 4 yıldır oynuyorum fakat buna 2 saat falan dayanabildim.

• Fiyatı güzel bizde 100 lira yaparlar fiyatı
  • Bu Take-Two Interactive firmasının oyunların suyunun suyunun suyunu çıkarma sevdasından bıktım. Adamlar 10 yılda bir oyun getirmeye başladılar iyice. Ubisofta kızıyoruz filan ama onlarda olmasa oyun çıkmayacak PC'ye.

• Adamlar onlinedan öyle bir para götürüyor ki, resmen single kısmını korsan oynadıysan bile yine de gel onlineda belki üç beş bir şey harcarsın diyor :D

• Crackli yüklemiş biri bunu kullanabilicekmi arkadaşlar

• kaardeşim adamlar kırk yılda bir çıkarıyor da döneminin en iyi oyununu çıkarıyorlar önceden favori oyunum mafia 2'ydi. Artık rdr2 ikisi de take two'dan çıkma bırak 6 sene geliştirsinler ama adam gibi oyun koysunlar önümüze. Assassin's creed'i ne kadar sevsem de origins odyssey valhalla aynı grafik assetleriyle yapışmış oyunlar ve gına geldi artık

• ya ne alaka aç gözlülükle 5 dolar ulan zaten. free to play oyunların hangisi bu oyun kadar bütçeli git bi bu oyunun bütçesine bak istersen bu her şeyin başında bi iş hayrına yapmıyolar bu işi

• Rockstar Games işleri beni tüketicisi olarak halen doyuruyor. Ama tabi yeni heyecanlar oyunlar insan istiyor ki yaptıkları işi iyi yaptıkları için.

Ama şunu anlamadım benim bugün 5 dolarım var ve sadece online alabiliyorum yarın hikaye modu oynamak istedim o zaman ne kadar fiyat vereceğim ? Yoksa paketi olduğu gibi alacak mıyım ?

• Steam’e gelecekmi rockstar’dan mı alacağız? Kesin haber mi şimdi steam indirim var bu gece sonra indirim kaçırdığımıza pişman olmayalım. Cevap gelirse sevinirim teşekkürler

• RDR 2 normali hikaye modu yüklü iken birde üstüne 123 GB yüklicez yoksa 20GB filan mı yüklicez

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt

Bir şey yüklemeniz gerekmiyor çünkü normalinde zaten online var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim 5 dolar 100tl mi ediyor? Saçmalama.

• Çevrimdışı bir şey olucak mı? içinde

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.