Şimdi Ara

The Witcher 2. sezon çekimlerinden Geralt'ın olduğu görseller paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
1.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Video oyun sektöründe ve fantastik edebiyat sektöründe popüler olan The Witcher markasının dizisi bildiğiniz üzere geçtiğimiz yıl Netflix üzerinde başladı. Salgın doalyısıyla birkaç kez çekimlere ara vermek zorunda kalan yapımın çekimlerinden yeni görseller paylaşıldı.

Ayrıca Bkz.Marvel'ın yeni dizisi WandaVision, The Office ve Modern Family tarzında olacak

Bu ayın başlarında set çalışanlarından birkaçının Covid-19 testinin pozitif çıkması sebebiyle çekimlere ara verilmişti. Geçtiğimiz hafta da çekimler yeniden başladı. Çekimlerin başlaması ile birlikte de dizinin ana karakteri olan Geralt of Rivia'dan yeni görseller yayınlandı.

Görseller dizinin çekimlerinden, bu yüzden kalite anlamında biraz düşükler ancak yine de ana karakter Geralt'ın kıyafetini ve kendisini net bir şekilde görebiliyoruz. Bahsi geçen görselleri aşağıda bulabilirsiniz.

Yaşanan bu durdurulmalardan dolayı yayın tarihi için herhangi bir ertelenme açıklanmadı ancak dizinin yayın tarihi de bilinmediği için haberimizin olmadığı bir ertelenme yaşanmış olabilir. Dizinin ikinci sezonunun 2021 yılında yine Netflix üzerinde yayınlanması bekleniyor.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• İvar the boneless sandım cidden...
  • Witcher 2 ve 3"ü oynamış kitapları okumuş biri olarak seriyi tamamlamak izliyorum. Dizi güzel ama oyun ve kitapların etkisini oluşturmadı üzerimde.
  • SErinin çok güzel olacagını düşünüyorum ama araya baya zaman girdi sağlıklı olması açısından sanırım 1. sezondan tekrar başlıycam.Ama şunu diyebilirm ki KArakterler müthişş özellikle bizim witcher çok iyi.

• Witcher oyunlarının , kitaplarının hayranı olan biri olarak umarım ilk sezonda yaptıkları hatayı yapmazlar. Witcher evreni çok geniş ve çok karakter var. Hikayeyi ilk sezonda iyi anlatamadı. Ve hikayede kronolojik olarak ilerlemeliydi. Bu evrene yeni başlayanların hikayeye girmesini engelledi. Umarım ikinci sezonda düzelir. Assassin's Creed dizisini de çok merakla bekliyorum.

• Diziyi witcher 3 oyunundan önce izlersek hikaye bozulur mu? Hikayeye sadık kalmak istiyorum

• mmyyyymmm M kullanıcısına yanıt
    Hocam dizi witcher hikâyesinin başından başlıyor. Ciri nin çocukluğu ile başlıyor dizi. Soruna gelince... Bence birbirini çok etkilemez. Ama önce oyunu oynarsan bence daha güzel olur.
  • O zaman diziyi izleyeyim en iyisi madem ki hikayenin en başından başlıyor. İlk oyunu da oynamadım zaten direkt ikinci oyundan girmiştim seriye. Cevap için teşekkürler.

• mmyyyymmm M kullanıcısına yanıt
    İlk oyuna başladım çok beğenmedim. Yarım saat oynadım kapattım. 2. Oyunu ejderha ile savaşıp 20 kez ölünce ejderha sahnesinde bıraktım oyunu 😁😁😁
    3. Oyunu sömürdüm resmen 160 saat oynadım.
  • Oyunu gibi bu dizisi de efsane

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turk.Navy -- 30 Kasım 2020; 14:22:51 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.