Şimdi Ara

NOKIA 6500 SLIDE VE 6500 CLASSIC (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
357
Cevap
0
Favori
73.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hemen hemen 2 aydır telefonsuzum 6500 classiği bekliyorum az daha sabır arkadaşlar sıkın dişinizi çok az kaldı resmen askerdeymişim gibi gün sayyıyorum ya hale bak
  • 6500 Slide ereyon.com da satışa sunuldu !..

Fiyatı KDV Dahil : 888,99 YTL

http://www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productId=77144
  • çok pahalı çıktı ya. 888 ytl hemde grey...
  • Sabııır kasım'ın ortalarına kadar sabır ozamana kadar kesin bekleyecem ben genpa ve kvk ya gelsin biraz daha zaman geçsin düşsün şu fiyat!
  • Sabırsız arkadaşlar hemen atlamasın.Madem paralel ithalat.Bir tane sitede aşağıda:

http://www.teknoalisveris.com/index.php?p=show&pid=372&k_id=17

836,97 ytl...

Ama bence bu fırsatçıların hiçbirine yüz vermeyin.
    Ne kadar az talep olursa fiyat o kadar çabuk aşağıya iner.
    Bu telefonu 650-700 ytl'den alabiliriz arkadaşlar 1-2 ay sonra...
  • kızaksızı ne zaman satışa çıakcak yaaa
  • 6500 slide 888 den cıktıysa 650-700 falan olur normal fiyatı bence.
  • Çok iyi yaa gayet uygun
  • 6500 classik ne zaman bi bilgisi olan var mı ya...
  • yukarda yazmistim almanyada cikinca en fazla 1 ay sonra turkiyeye geliyor normalde yani kasim ortasi belkide daha erken cikar klasik 6500
  • quote:

Orjinalden alıntı: uguRnB

6500 Slide ereyon.com da satışa sunuldu !..

valla şuan N73 580YTL ben şahsen almam
  • quote:

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

quote:

Orjinalden alıntı: uguRnB

6500 Slide ereyon.com da satışa sunuldu !..

valla şuan N73 580YTL ben şahsen almam

+1 kesinlikle aralığa kadar beklenmeli,fiyatının oturması lazım

• bugun klasik modeline baktim yaw esime alcaktim cok hos bir telefon yapmayi becermis nihayet nokia ama bronz rengi olmadigindan almadim ama gercekten bu zamana kadar gordugum en kibar nokia
  • quote:

Orjinalden alıntı: yegoadam

bugun klasik modeline baktim yaw esime alcaktim cok hos bir telefon yapmayi becermis nihayet nokia ama bronz rengi olmadigindan almadim ama gercekten bu zamana kadar gordugum en kibar nokia

fiyati ne kadardi ve nerde gordunuz acaba ??
  • buyukk bir disbiritor firmada calisan bir arkadasim soyledi ne kadar dogru bilmiyorum ama mantikli geldi.

Adamlar yeni modelleri getirmeden once ellerindeki stoklara stoklarda ki modellerin satis fiyatina ve yeni gelecek modellerin fiyatina bakiyorlarmis,

eger yeni gelecek model yuzunden ellerindeki telefonlarin satilmayacagi kararina varirlarsa yeni modeli getirmiyorlarmis,

ornegin n73 suan 600 civarinda satiliyor, 6500 ise fiyat olarak aslinda 700 lerdeymis eger bu fiyattan satilirsa n73 gibi diger bazi modellerin satisi dusecek ve ellerinde kalacak bu yuzden stoklari eritmeden yeni model gelmiyormus,

6300 600ytl ye satilirken birden fiyat dusmeye basladi suan 380e bile almak mumkun, burda da ayni mantik varmis stoklari eritmek.

ki zaten telefonlarin gelis fiyati baya dusukmus,

n73 un gelis bayiye gelis fiyati 500 lira falanmis ama simdi 600 e satiliyor.
  • almanyadayimm hocam fiyati 359 euro
    quote:

Orjinalden alıntı: GRKMKZN

quote:

Orjinalden alıntı: yegoadam

bugun klasik modeline baktim yaw esime alcaktim cok hos bir telefon yapmayi becermis nihayet nokia ama bronz rengi olmadigindan almadim ama gercekten bu zamana kadar gordugum en kibar nokia

fiyati ne kadardi ve nerde gordunuz acaba ??
  • bu dediklerin yeni bilinen bisey degil dostum herkesin bildigi aci gercekler
    quote:

Orjinalden alıntı: kara_eylül

buyukk bir disbiritor firmada calisan bir arkadasim soyledi ne kadar dogru bilmiyorum ama mantikli geldi.

Adamlar yeni modelleri getirmeden once ellerindeki stoklara stoklarda ki modellerin satis fiyatina ve yeni gelecek modellerin fiyatina bakiyorlarmis,

eger yeni gelecek model yuzunden ellerindeki telefonlarin satilmayacagi kararina varirlarsa yeni modeli getirmiyorlarmis,

ornegin n73 suan 600 civarinda satiliyor, 6500 ise fiyat olarak aslinda 700 lerdeymis eger bu fiyattan satilirsa n73 gibi diger bazi modellerin satisi dusecek ve ellerinde kalacak bu yuzden stoklari eritmeden yeni model gelmiyormus,

6300 600ytl ye satilirken birden fiyat dusmeye basladi suan 380e bile almak mumkun, burda da ayni mantik varmis stoklari eritmek.

ki zaten telefonlarin gelis fiyati baya dusukmus,

n73 un gelis bayiye gelis fiyati 500 lira falanmis ama simdi 600 e satiliyor.

• ben de nette biraz arastirdim..bronz rengi daha satisa sunulmadi sanirim hep siyahi satiliyor fiyati 349-389 euro arasi...sanirim turkiye fiyati 650-700 arasi olacak..bronzda fiyat farki olmaz umarim ben de bronzu cok begendim ve almayi dusunuyorum...
  • ya bu telefon 6280 in aynisi gibi geldi bana

http://forum.donanimhaber.com/m_5942387/tm.htm
  • eğer classik 500 ytl nin üzerinde çıkarsa ki büyük bi ihtimal çıkıcak fiyatının düşmesini beklicem çünkü ondan fazla bi para etmez...
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.