Şimdi Ara

NOKIA 6500 SLIDE VE 6500 CLASSIC (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
358
Cevap
0
Favori
73.619
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • abi bunlarla msn e felan bağlanılıyo mu bide pahalı mı msn e bağlanmak mail lere bakmak
    biraz cahil kaldım 2 yıldır telefonum yok..
  • 6500 slide'ın videoları kaydettiği format .3gp mi, .mp4 mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cazooka -- 20 Temmuz 2007; 1:35:07 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: patateskabak

abi bunlarla msn e felan bağlanılıyo mu bide pahalı mı msn e bağlanmak mail lere bakmak

Telefona MSN'e bağlanmak için programlar yükleyebiliyoruz.

60 kb = 1 kontör olarak ücretlendirilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ..Knight..

quote:

Orjinalden alıntı: patateskabak

abi bunlarla msn e felan bağlanılıyo mu bide pahalı mı msn e bağlanmak mail lere bakmak

Telefona MSN'e bağlanmak için programlar yükleyebiliyoruz.

60 kb = 1 kontör olarak ücretlendirilir.

ultraIM, QuickIM bide eMSN var java olarak
  • 6500 slide gerçekten güzel bir cihaz. Ama fiyaı pahalı olursa sanırım büyük bir ilgi göremeyecektir. Ben en çok müzik menüsüne , multimedya ve java desteğine bayıldım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Quattro_tr

6500 slide gerçekten güzel bir cihaz. Ama fiyaı pahalı olursa sanırım büyük bir ilgi göremeyecektir. Ben en çok müzik menüsüne , multimedya ve java desteğine bayıldım.

800ytl falan olması lazım
  • Çıktımı arkadaşlar telefon?
    E65 alacaktım daha sonra o telefon sorunlu olunca bunu almaya karar verdim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Reis-i Eagles

quote:

6500 slide gerçekten güzel bir cihaz. Ama fiyaı pahalı olursa sanırım büyük bir ilgi göremeyecektir. Ben en çok müzik menüsüne , multimedya ve java desteğine bayıldım.

O zaman iyi satılır. Kamerasının K790 dan iyi olduğunu bilsem gözüm kapalı alırım ama. Bu konuda bilgimiz yok henüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quattro -- 24 Temmuz 2007; 12:44:38 >
  • isviçrede satışa sunuldu 599 fr. turkıyede 900 - 950 arası çıkar
    quote:

quote:

quote:

O zaman iyi satılır. Kamerasının K790 dan iyi olduğunu bilsem gözüm kapalı alırım ama. Bu konuda bilgimiz yok henüz.

• quote:

Orjinalden alıntı: nick_9602

isviçrede satışa sunuldu 599 fr. turkıyede 900 - 950 arası çıkar
    quote:

quote:

quote:

2-3 ay sonra 800-850 olur. yeni modeller çikio piyasaya çünkü ondan başka

• inşaallah 6500 slide'da 6280'deki gibi sürgü ve ekrana toz kaçma sorunu olmaz
    6500 slide'ın videoları kaydettiği format .3gp mi, .mp4 mü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cazooka -- 25 Temmuz 2007; 13:54:00 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: FenaQ

inşaallah 6500 slide'da 6280'deki gibi sürgü ve ekrana toz kaçma sorunu olmaz

176x144, 352x288, 640x480 piksellerde .3gp çekio .mp4 deil
  • quote:

quote:

Zaten çözünürlük, bitrate,ses kalitesi,fps oranı iyi olduktan sonra 3gp mp4 çok farketmez.
  • quote:

quote:

quote:

Zaten çözünürlük, bitrate,ses kalitesi,fps oranı iyi olduktan sonra 3gp mp4 çok farketmez.

sıkıştırma oranı olduğu için boyut fark eder tabi

• 3gp "amr", mp4 ise "aac" ses formatını kullandığı için ses kalitesi mp4'te çok daha iyi.
  • quote:

3gp "amr", mp4 ise "aac" ses formatını kullandığı için ses kalitesi mp4'te çok daha iyi.

+1 hatta .mp 3 ile .aac arasında pek fark yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reis-i Eagles -- 26 Temmuz 2007; 17:24:18 >
  • 6500 de tv out hoş olmuş. Nokia ya bu model için dönüş yapabilirim, tabii milleti 900 lü rakamlarla yolmaya kalkmazlarsa. 700 bence olması gereken en yüksek rakam. Bu slide model tutacak ve epey de satacak sanırım. Peki s40 cihazlarda ofis dokümanlarını görüntüleme imkanı var mı? Bir java uygulaması ile ya da telefonda hazır bulunan bir özellik sayesinde. Bilenler aydınlatabilir mi bizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shimoda -- 5 Ağustos 2007; 0:31:35 >
  • s40 java olarak varsa vardır ama ben yok diye biliyorum AMA oladabilir pek emin değilim
  • Demek istediğim şuydu : Symbian kullanan nokia modellerinde quick office yazılımı standart geliyor. Ancak bu işletim sistemini değilde standart bi yazılımla çalışan bu modellerde de buna benzer bir yazılım yüklü geliyormu ya da java tabanlı uygulamalar var mı telefona yüklenebilecek office dosyalarını görüntülemek için?
  • NOKIA 6500 SLIDE MODELİNİN FİYATI NEDİR
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.