Şimdi Ara

10 Cloverfield Lane yönetmeninden yeni Predator filmi geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• İlk filmi 1987 yılında yayınlanan, son filmi ise 2018 yılında yayınlanan Predator markasının yeni filmi duyuruldu. Filmin yapımını 20th Century Studios ve Disney üstleniyor.

Ayrıca Bkz.Thor: Love and Thunder, Avengers 5 havası yaratacak

Markanın beşinci filmi olan bu yeni filmi yönetmesi için daha önce 10 Cloverfield Lane, The Boys ve Black Mirror gibi yapımlarda yönetmenlik yapmış olan Dan Trachtenberg ile anlaşıldı. Yeni filmin senaristliğini ise daha önce Jack Ryan, Treadstone ve Kingdom gibi yapımlarda senaristlik yapmış olan Patrick Aison üstlenecek. 

Açıklamaya göre bu yeni Predator filmi, bir devam filmi niteliğinde olmayacak tamamen yeni bir serinin başlangıcı olacak. Filmin duyurusundan sonra yapılan açıklamalara göre yeni filmin yönetmeni Dan Trachtenberg, yaklaşık 4 yıldır bu film üzerinde çalışıyormuş. 

Filmin şu anda oyuncu kadrosu, yayın tarihi ve hikayesi gibi detayları açıklanmadı ancak filmin üzerinde 4 yıldır çalışılıyorsa beklediğimizden daha yakın bir sürede yayınlanabilir.

Kaynak:https://screenrant.com/predator-5-reboot-director-dan-trachtenberg/

• son filmini beğenmiştim, ama korku türüne daha yakın olsa level atlayabilir..

• İlginç Dan Trachtenberg gibi yeni yükselen bir yönetmene verilmiş film. The Boys ve Black Mirror'un birer bölümlerini yönetmişti. Warframe içinde sinematik hazırlamış. İlk filmlerini sevdiğim bir seri umarım başarılı olur.

• Son filme neydi öyle ya okadar vasat ki sinema dan çıkıp gitmiştik ilk piramit geçen den sonra uzatmıcaklar dı hata yaptılar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İlk film nefisti.Yönetmen ,Arnold, diğer oyuncular vs efsane idi.

İkincisi bir level düşük ama güzeldi.Bundan sonra yapılanların hepsi beş para etmez.Bir esprisi de kalmadı artık...

• gizza kullanıcısına yanıt
    Sonuna Kadar Haklı Bir Yorum Katılıyorum. 2. Filmin Finali de Espritüel Açıdan Çok İyiydi.

• Daha karanlık ve gerilim türüne yakın olmalı.

• Seriyi çok geç keşfetmeme rağmen bu Bob Marley kafalı tiplerin bu kadar ilgi çekici olacağını bilmiyordum. Özellikle 1. film güzel,di Predators (2010) da güzeldi, labirent tadındaki ALIEN VS. PREDATOR (2004) de hiç fena değildi.
    https://postkolik.com/film/dunden-bugune-predator-filmleri

• Son yaptıkarı film bildiğin komedi, rezil ettiler

• malesef kalmadi böyle fimler... yeni nesil avengersa 9 filan veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackzeros -- 24 Kasım 2020; 12:57:19 >
  • Daha yırtıcı bir yaratık ile orjinal senaryom var. Dileyen prodüktör bana ulaşsın.

• Ooo serilerden farklı bişey olacaksa izlenir..

• Predatör gibi efsane seriyi bitirsinler bir daha filmi çıkmasın mı istiyorsunuz? Ben her çıkan filmini zevkle izliyorum. Terminatör serisi de öyle. İlk filmler daha iyiydi diye adamlar yeni film yapmasın mı? Ona bakarsan spider man ın da ilk filmleri daha iyiydi yenisi gelmesin o zaman.

Umarım güzel bir seri başlatırlar şöyle 2 senede bir yeni predatör gelsin ben izlerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arnoldun olduğu filmi 3 gün önce bi daha izledim. Umarım onun kadar güzel olur
  • son filmin içine resmen etmişlerdi alien vs predator en iyisiydi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.