Şimdi Ara

Thor: Love and Thunder, Avengers 5 havası yaratacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Yıllardır sinemalarda izlediğimiz Marvel evreni bildiğiniz gibi yeni bir döneme giriyor. Bu yeni dönemde de birçok yeni karakter ile tanışacağız. Ayrıca eski karakterlerden serisi devam edenler de olacak. Bu devam eden serilerden birisi de Thor.

Ayrıca Bkz.Disney, Black Widow'u internette yayınlamayı düşünmüyor

Thor serisinin yeni filmi Thor: Love and Thunder için çalışmalar yakın zamanda Avustralya'da başlayacak. Filmde bizleri birçok sürprizin beklediğini biliyorduk ancak geçtiğimiz gün The Hollywood Reporter'ın yaptığı habere göre beklediğimizden çok daha fazla sürpriz olacak.

The Hollywood Reporter'ın haberine göre Thor'un yeni filmi Avengers 5 havasında geçecekmiş. Filmde şu ana kadar açıklanandan çok daha fazla karakterin olacağı söyleniyor. Daha önce Chris Pratt'in Star Lord rolü ile bu filmde olacağı onaylanmıştı. Vin Diesel'ın Groot rolü ile filmde bulunacağı da tahmin ediliyor ancak bu iki isim dışında şu anada kadar ekstra bir karakter konuşulmuyor ve büyük ihtimalle filme gidene kadar da hangi karakterlerin olacağını öğrenemeyeceğiz.

Filmin şu an için oyuncu kadrosu şöyle: Chris Hemsworth, Natalie Portman, Christian Bale, Tessa Thompson ve Chris Pratt. Filmin yönetmenliğini Taika Waititi yapacak. Filmin vizyon tarihi ise 11 Şubat 2022. Filmin çekimlerinin yakın bir zamanda Avustralya'da başlaması bekleniyor.

Kaynak:https://screenrant.com/thor-4-avengers-5-style-large-cast/

• Şu saatten sonra beni Tom Holland'lı, Andrew Garfield'lı, Tobey Maguire'lı ve Doctor Strange'li bir Spider-Man Multiverse filmi gaza getirir. Thor falan kurtarmaz.

• Kesinlikle hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Filmde Beta Ray Bill falan olacak mı acaba?

• Şu film gelse de ortalık şenlense. Doctor Strange ayrıca. Şu ikili mükemmel olacak.

• Sinemaya gitmeyi özledim . :(

• Seriye bağlandıkça kalite düştü. İlk ironman ve örümcek adam filmlerini hatırlıyorum da. Şuan kıyaslayınca pek lezzet vermiyor.

• DC'nin The Flash'ı dediğin türde bir film olacak gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: selmand

Sinemaya gitmeyi özledim . :(

Aynen ya. Şuan pandemi olmasaydı Marvel filmlerini sinema da izlerdik .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.