Şimdi Ara

CrossfireX 2021'e Ertelendi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Smilegate Entertainment, bu yıl içinde çıkması planlanan CrossfireX'i corona virüsünün geliştirmeye olan etkisinden dolayı 2021'e erteledi.

2021'de Xbox One ve Xbox Series X|S için çıkacak. Süreli özel oyun.

FPS oyunu CrossfireX'in çok oyunculu modu oynaması ücretsiz olacak. Remedy Entertainment tarafından geliştirilen hikaye modu ise Premium Battle Pass'e dahil olacak.

Oyunun tanıtım yazısı:

Efsanevi bir bilgisayar oyunu serisi, heyecanlı bir çok oyunculu deneyim çeşitliliği ve dünyanın en güçlü iki askeri yapılanması arasındaki küresel savaşı anlatan sinematik bir senaryo modu sunan hızlı tempolu bir birinci şahıs nişancı türü olarak Xbox'a geliyor.

Savaşınızı seçin
    Farklı beceri seviyelerine ve ilgi alanlarına sahip tüm oyuncular için erişilebilir olan klasik ve yenilikçi çok oyunculu modlara adımınızı atın ve Global Risk veya Black List paralı asker birliklerinden birine katılın.

Kimin için savaşıyorsunuz?
    Savaşın her iki tarafından anlatılan aksiyon hikayeleri dizisiyle oyuncuları Crossfire dünyasıyla tanıştıran sürükleyici ve sinematik tek oyunculu deneyimde, Global Risk ile Black List paralı asker birlikleri arasında küresel savaş kızışıyor.

Haziran Ayında Düzenlenen Çok Oyunculu Betasından Oynanış Videosu:

Hikaye Modu Fragmanı:

• Arkadaş bir anlığına Cyberpunk sandım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Arkadaş bir anlığına Cyberpunk sandım.

Yalnız değilsin, ilk gördüğümde ne oluyoruz demiştim...

• Çok uzun zamandır bekledigim bir oyundu çok keyfim kaçtı bu habere neyse güzel bir rank sistemi falanda kursunlar oyuna öyle getirsinler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu internet kafe oyununun hazir kafeler kapatılmısken ertelenmesi bomba isabet olmus.

• Çok oyunculu moıdu Zula'dan hallice duruyor

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Arkadaşların dediği gibi hep aynı terane. Counter Strike oyununun bıyıklısı....
  • Multiplayer tarafını umursamıyorum ama şu hikaye modu sağlam duruyordu. Remedy ile birlikte geliştirdiler hikaye modunu. Merak ediyorum. Ertelenmesi üzdü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YildirimBuyucusu -- 20 Kasım 2020; 10:53:19 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • waltran kullanıcısına yanıt

Ya getir bana bir tane bire bir cs çakması koy önüme cod serisine sahibim bf serisine sahibim yok yok konsolda yok cs gibisi ne bekliyim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.