Şimdi Ara

IO Interactive Yeni Projesini Yarın Duyuracak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
61
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Hitman serisinin geliştiricisi yeni bir duyuru hazırlığında.

IO Interactive, yeni projesini yarın Türkiye saati ile 17:00'da duyuracağını açıkladı. YouTube üzerinden izlenebilecek.

IO Interactive şu anda Hitman III üzerinde çalışıyor ve 20 Ocak 2021'de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Epic Games Store ve Stadia için çıkacak. Switch için bulut versiyonu yayınlanacak.

• Tam anlamıyla yeni nesil gerçek senaryosu olan hitman oyunu yapıyoruz deyin canımı yiyin çok mu şey istiyorum

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Freedom Fighters 2 isterük.
  • Freedom Fighters 2 yada Kane & Lynch oyunundan birisini gelmesini isterdim. Bakalım yarın belli olur olacak. :)

• mini ninjas 2 :D

• Hitman 3 varken başka hitman olacağı ihtimalini sanmıyorum. Freedom Fighters 2 olsa daha güzel olur.

• "Merhabalar Hitman 4'ü duyuyoruz, bu sefer her bölümü seneden seneye çıkacak. Saygılar" olabilir.

• K&L 3 olsa guzel olurdu.Fredom Fighters da oyle.K&L in filmi cekilecekti o da yalan olmustu vakti zamaninda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • freedom fighters 2 olmasın. hitman e yaptıkları gibi oyunu berbat birşeye çevirirler. bırakın hafızalarda efsane olarak kalsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: Babblebabble

"Merhabalar Hitman 4'ü duyuyoruz, bu sefer her bölümü seneden seneye çıkacak. Saygılar" olabilir.

Serideki bütün oyunları oynadım ama şu son 2 oyuna bir türlü alışamadım. Duyuru Hitman ile ilgili olacaksa benim tahminim de bu yönde maalesef.
  • Online co-op bir oyun olabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.