Şimdi Ara

Marvel's Spider-Man 20 Milyondan Fazla Sattı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Eylül 2018'de PlayStation 4'e özel olarak çıkan Marvel's Spider-Man oyunu dünya genelinde 20 milyondan fazla satmayı başardı.

Bu bilgi, PlayStation küresel pazarlama başkanı David Bull'un LinkedIn profilinden geldi.

Oyun ilk üç gününde 3.3 milyon satmıştı ve 28 Temmuz 2019 itibarıyla satış miktarı 13.2 milyondu.

Sony Interactive Entertainment ve Insomniac Games, Marvel's Spider-Man'i yenileyerek PlayStation 5'e getirdi fakat ayrı satılmıyor. Sadece Marvel's Spider-Man: Mile Morales Ultimate sürüme dahil.

• Hikaye kötü, boss savaşları yetersiz ve kötü ama geriye kalan her şey mükemmeldi. Yakışır.
  • Norveççe bile, yunanca bile dil desteği verdiler bu oyuna türkçe vermediler.
  • Spider Man isim ve marka olarak baya büyük bu satış rakamını görmesi normal.

• Birde PC'e çıkarsalardı keşke... İnanıyorum, Horizon gibi Spider-Man hatta God of War bile PC'e gelecek. Özellikle Horizon satışlarından sonra Sony bunu ciddi ciddi düşünüyordur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: The.Boss

Spider Man isim ve marka olarak baya büyük bu satış rakamını görmesi normal.

Avengers de büyük bir isim ve marka ve nasıl çuvalladığını gördük.Ürün düzgün olmadıkça marka kurtarmıyor.
  • Benim anlamadığım, bir ülkede ne kadar satmalı ki dil desteği olsun? Toplasan 10 milyon satan serilere neredeyse Madagaskar yerel dili koyacaklar ama Türkçe yok ve inatla getirmiyorlar, Spiderman 20 milyon satmış, zaten neredeyse hepsi Amerika ve bazı büyük Avrupa ülkeleri alıyor, ben gerçekten anlamıyorum, açık açık her ülkenin satış rakamı çıksa bizden çok aşağıda olan ülkelere de eminim ki dil desteği vardır...
  • Normalde pek Spiderman fani sayılmayan biri olarak neslin en iyi oyunlarından biriydi benim için normal bu satışlar hakeden bir oyun.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Taş gibi oyun tabii ki de satacak!

• gameplayin ne kadar önemli olduğunu gösteren bir oyun. çok güzel combat sistemi var. hiç sıkılmadan yan görevleri vs bitirdim. iyi satmış.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Spider-man ismi için bana az geldi ölümüne fan'ı olan çok kişi var tüm dünyada ben en azından 30 görür diye düşünüyordum

• quote:

Orjinalden alıntı: Revrains

Spider-man ismi için bana az geldi ölümüne fan'ı olan çok kişi var tüm dünyada ben en azından 30 görür diye düşünüyordum

Haklısında.. 20 yıl sonra adam gibi gelen ilk sıpaydi, insan seviniyor abandıkça abanıyor tabii :)
  • exc oyun için inanılmaz bir rakam tabi çok sevilen bir kahraman olmasının etkisi büyük

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.