Şimdi Ara

The Godfather 3'ün yeniden kurgulanmış versiyonundan fragman paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Sinema sektörünün belki de en iyi iki filmine sahip olan The Godfather serisinin üçüncü filmi ne yazık ki ilk iki film kadar sevilen bir film olmamıştı. Geçtiğimiz aylarda da üçüncü filmin yeninden kurgulanmış bir halinin geleceği duyurulmuştu.

Ayrıca Bkz.Netflix ve Disney+ tarzı video akış hizmetleri 2020'de ne kadar büyüdü?

İlk iki filmin yönetmenliğini yapan başarılı yönetmen Francis Ford Coppola, üçüncü filmi yeniden kurgulamaya başladı ve geçtiğimiz saatlerde de bu kurguya ait ilk fragman paylaşıldı. Film temelde aslında aynı film ancak Francis Ford Coppola, zamanında istediği kurguyu stüdyo çok karıştığı için yapamadığını söylemişti. Bu yüzden orijinalden biraz daha farklı ve yönetmenin istediği şekilde olacak.

Bu yeni kurgulanmış film The Godfather Coda: The Death of Michael Corleone ismi ile yayınlanacak. Film 4 Aralık’ta Amerika’da vizyona girecek ve 8 Aralık’ta da dijital olarak yayınlanacak. Bahsi geçen fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• Konu dışı, forumu yine kim bozdu sabah sabah, forumv2'ye yönlendirip kullanıcı adı ve şifre soruyor, geçilemiyor da o açılan giriş penceresi pop-up'ı.

• Öyeyse seriyi 1 den itibaren tekrar izleme zamanı gelmiştir.

• O halde bu 1990 yapımı üçüncü filmin yok sayılacağı anlamına mı geliyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • off fena

• iyi olan öyle kalsın.. 4. filmi neden çekmediler ki.. michael sonrasını ele alarak filme yeni soluk gelirdi..

• Aslında bu 3 filminin versiyon galası 4 ve 5 filimleri çok yakında çekimlere başlanacak

Al Pacino Andy García Robert De Niro ünlülün son kez bir arada oynamak istediği iki film daha olsun istediği çok pahalı filmler olucağı 350 milyon dolar söyleniyor

• Neden 3'ünü de sırayla yapmıyorlar anlamıyorum ; 3'de zaten büyümüştü, Çocukluktan gitselerdi keşke. Bu arada ilk oyununu Mafia'dan daha çok sevmiştim.

• peki filmi nasıl izleriz belli bir platformda yayınlanacak mı bulamadım da ??

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.