Şimdi Ara

Zack Snyder's Justice League'den yeni bir fragman paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bildiğiniz üzere 2017 yılında Justice League isimli DC'nin aynı isimli ekibinden ve çizgi roman serisinden uyarlanan bir film yayınlandı. Ne yazık ki film beklenileni veremedi ve hayranları üzdü. Filmin kötü olmasında en büyük etken de aslında yönetmenin filmin çekimleri bittikten sonra filmi bırakmak zorunda kalması oldu.

Ayrıca Bkz.Rick and Morty'nin Tereyağı Robotu gerçek oldu; ön siparişe açılmış durumda

Yıllar sonra da yönetmen ve hayranların isteği ile stüdyo filmin orijinal halinin yayınlanmasına izin verdi. Zack Snyder, yani orijinal yönetmeni de hemen çalışmalara başladı. Bu film orijinal film için yapılan tüm sahneleri ve geçtiğimiz haftalarda yapılan 4 dakikalık ek sahneleri içerecek. Yani filmin aşağı yukarı 4 saat olduğunu söyleyebiliriz. 

Geçtiğimiz saatlerde de Zack Snyder's Justice League filminden yeni bir fragman paylaşıldı. Fragmanda, ilk fragmanda kullanılan şarkının aynısı kullanılmış ancak fragman yeni sahneler içeriyor. Bahsi geçen fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Justice League Snyder Cut birer saatlik 4 bölümden oluşacak ve bir dizi şeklinde yayınlanacak. Net bir yayın tarihi bilinmiyor ancak 2021 yılında HBO Max'te yayınlancağı biliniyor.

• Aynı b*kun laciverdi.

• Dark Seid olsa farklı olur diyordum. Bu Dark Seid karakteriyle hiçbirşey olmazdı. Marvel'in kimlik kazandırdığı baş kötülerin aksine, DC'nin kötüleri çok kimliksiz sahneye uyarlanıyor.

• 1:54'te roketleri yönlendiren kim? Cyborg'un öyle yeteneği yoktur herhalde?

• Amy Adams için izlerim.

• Çok merak ediyorum bu versiyonu çünkü önceki berbat bir şeydi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • zack snyder 'e bok atıcaktım, adamı araştırdım vazgeçtim bok atmaktan. ama bu adamın filmlerini nedense sevmiyorum. nolan sendromu herhalde...

• bilgisayar oyunları oyunluktan çıktı filime dönüştü, filimlerde filimlikten çıktı bilgisayar oyunu izler olduk.

• Flash ın koşuşunu bir ben mi beğenmiyorum süpermenin dirildiği sahnede inşallah siyah kostümüyle görürüz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.