Şimdi Ara

Xbox Series sahiplerinin %70'i Game Pass abonesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Microsoft'un yeni nesil konsolu Xbox Series X ve Xbox Series S yaklaşık bir hafta önce çıkışını yaptı. Yeni nesil Xbox sahiplerinin oyun konusunda yardımına ise geriye uyumluluk ve Xbox Game Pass sistemi koştu.

Ayrıca Bkz.Xbox Series'in ne kadar sattığı açıklanmayacak

Yapılan son açıklamaya göre Xbox Series X ve Xbox Series S kullanıcılarının yüzde 70'i Xbox Game Pass abonesiymiş. Bu sayının gayet güzel bir sayı olduğunu belirtmek lazım ki Xbox'ın yeni nesilde hedeflediği de bu tarz aboneliklerden oyuncu kazanmak. İlerleyen süreçte Bethesda oyunlarının eklenmesi, Xbox'ın yeni nesil için kendi geliştirdiği oyunları da yüklemesi ile oran iyice artacaktır.

Ayrıca Xbox çalışanlarından Liz Hamren'ın söylediğine göre konsolun çıkış gününde tam 3594 oyun, oynanabilir durumdaymış ve tahmin edebileceğiniz gibi bu bir rekor. Konsolun ilk 24 saattaki satışlarının da eski Xbox konsollarına göre daha fazla olduğu açıklanmıştı.

Kaynak:https://www.ign.com/articles/70-of-xbox-series-x-and-s-owners-have-game-pass

• Şunu da belirtmeyi unutmuşlar , bahsi geçen Xbox kullanıcılarının sadece %20'si kadarı Amerika dışındaki kişilerdir!(%50 Amerikalı +20 Tüm kıtalar) Amerika'da yaşasam düşünmeden bütün konsolları da alırdım: Hatta sadece Playstation ve Nintendo değil ; HTC Vive , Valve Index, Oculus dahil :)
    Benim mesleğim için başlangıç ve en düşük eyalet ücreti 3000 dolardan başlıyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 16 Kasım 2020; 20:0:9 >
  • Xbox Gamepass sistemi gercekten cezbedici. Gunumuzdeki konsol oyunlarinin 600-700₺ oldugunu dusununce Playstation’dan Xbox’a gecesim geliyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende Xbox alsam sırf gamepass sitemi için alırdım çünkü ps göre artısı yok bu benim düşüncem

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.