Şimdi Ara

Viking temalı strateji oyunu Northgard'ın mobil sürümünden oynanış videosu paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Shiro Games'in yaptığı Viking temalı şehir kurma oyunu Northgard, iOS ve Android cihazlar için duyurulmuştu. Geçtiğimiz gün de oyunun mobil sürümünden oynanış videosu paylaşıldı.

Ayrıca Bkz.The Binding of Isaac'in öncesini anlatan "The Legend of Bum-bo" Aralık'ta Android'e geliyor

Paylaşılan bu yeni oynanış videosu oyunun gelişim sürecinin erken aşamalarından ancak Pocket Gamer'ın haberine göre oyun şu anda bile neredeyse kusursuz bir durumda. Şu an için geliştiriciler optimizasyon üzerinde çalışıyor. Ayrıca açıklanan bilgilere göre mobil versiyon, oyunun temel sürümü ile birebir aynı olacakmış. Sadece mobile optimize edildiği için kullanış rahatlığı açısından arayüz biraz değiştirelecekmiş. 

Henüz direkt olarak bir açıklama yapılmasa da oyunun DLC'lerinin de eklenmesi bekleniyor. Bu konu ile ilgili bilgilerin 2021'de paylaşılması bekleniyor. 

Oyunun henüz bir çıkış tarihi yok. Aynı şekilde mağaza sayfaları da açılmadığı için fiyat ve özellikler gibi detaylar da ne yazık ki bilinmiyor. Bahsi geçen oynanış videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

• sonunda adam gibi rts görünüyor sanırım ufukta.

anlamıyorum telefon işlemcileri konsol gücünde (ps4) ama hala age of starcraft tarzında bir oyun çıkmıyor.

varsa yeşillendiriniz lütfen.

• Bayağı bayağı güzel duruyor oyun umarım oyun içi satış vs çok olmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • frostburn F kullanıcısına yanıt
    Company of Heroes var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bilgisayarda fena değil de telefonda bayar bu oyun.

• PC de kurdum keyifli bir oyun, Viking temalı olması da beni cezbetti açıkçası.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.