Şimdi Ara

Nicehash RX 6800’ün madencilik performansını yalanladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• RDNA2 mimarili RX 6000 serisi enerji verimliliğiyle bir hayli iddialı. Haftanın başlarında ortaya atılan madencilik performansı iddiaları oyuncu camiasını endişelendirmişti.

RX 6800'ün kazı performansı

Kripto para kazma servisi Nicehash’a göre RX 6800 iddia edildiği kadar hızlı kazamayacak. Firmanın tahminine göre RX 6800 50-70 MH/s arasında kazma hızında çalışacak. Bu da kartı RX 5700 serisinin biraz üzerinde konumlandırıyor.

Ayrıca Bkz.RX 6800 2.5 GHz’e hız aşırtıldı, ortalamada 60 dereceyi gördü

RTX Ampere’de yaşanan stok sıkıntısının ardından donanım dünyasının RX 6000 serisinden beklentisi büyük. ASUS’tan bir yetkilinin geçtiğimiz hafta stoklarla ilgili yaptığı açıklama ise oyuncuların tadını kaçırmıştı. Görünüşe göre en azından RX 570/580 döneminde yaşanana benzer bir furya ihtimali düşük.

Kaynak:https://www.overclock3d.net/news/gpu_displays/nicehash_refutes_radeon_rx_6800_mining_rumours_-_great_news_for_gamers/1

• kazma performans 🤣

• Elimdeki gtx 1080tileri çıkarıp 2. elde satmam lazım kaç senedir çalışıyor bozulmasına az kaldı.Full sistemi rx6800 taşıyacaktım umarım yalan değildir.

• Başlık : Nicehash RX6800’in kazma performansını yalanladı

İçerik : Nicehash’ın RX 6000 hakkındaki tahmini gönülleri ferahlattı.

Kesin bilgi yayalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: GENÇ_EFENDİ

Elimdeki gtx 1080tileri çıkarıp 2. elde satmam lazım kaç senedir çalışıyor bozulmasına az kaldı.Full sistemi rx6800 taşıyacaktım umarım yalan değildir.
    umarim sana da 2 el kronik sorunlu bir kart gelirde... bozulacak karti millete satmanin ne demek olduğunu anlarsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3090'a %50 fark atıyordu. Nicehash RX 6800’ün madencilik performansını yalanladı 

• Evet gelebilir ama sonuç olarak ben bu işten para kazanıyorum ve 2 tane gelmesi umurum da olmaz,2.el diye satıyorum eğer çok bozulmasından endişeliyse gitsin 0 alsın. Burada kötü niyet yok, ben 2. el ekran kartı alıyor olacak olsam bozulma ihtimalinin yüksek olduğu bilerek alırım.

• quote:

Elimdeki gtx 1080tileri çıkarıp 2. elde satmam lazım kaç senedir çalışıyor bozulmasına az kaldı.Full sistemi rx6800 taşıyacaktım umarım yalan değildir.

yani bu saatten sonra 1080ti alanada üzülmem hele hele 3000 üstü fiyata alanlara.

• KAZMA NE LAN KAZMA NE!

• quote:

Evet gelebilir ama sonuç olarak ben bu işten para kazanıyorum ve 2 tane gelmesi umurum da olmaz,2.el diye satıyorum eğer çok bozulmasından endişeliyse gitsin 0 alsın. Burada kötü niyet yok, ben 2. el ekran kartı alıyor olacak olsam bozulma ihtimalinin yüksek olduğu bilerek alırım.

Hı hı...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Digging kelimesini direkt çevirmeseydin kardeş. Madencilik falan deseydin bari absürd olmayacak şekilde. Konunun içinde demişsin zaten bak.

• GENÇ_EFENDİ G kullanıcısına yanıt
    Nicehash RX 6800’ün madencilik performansını yalanladı

mr.NIN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaymekHoldem -- 17 Kasım 2020; 12:45:24 >
  • Madenciye cok asiri yararsa yeni bir stok krizi cikar bana kalirsa bir sekilde engellenmeli ki kart kazamamali.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 16 Kasım 2020; 14:59:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kripto para birimlerini çıkartanların Allah belasını versin. Yoktan para kazanacaklar diye dünyanın elektriğini boşa harcıyorlar, dünyanın ekran kartı stoklarını kullanıyorlar. Hem yoktan para kazanıyorlar, hem de teknoloji üretimine yük oluyorlar, hem de dünya çapında elektrik israfı yaratıyorlar. Yeni nesil kirpto para türleri bunu aştı ancak eskilerin artık terk etmesi lazım şu madencilik olayını.

• Aman iyi kazamasın yoksa yine dünyada kart krizi çıkacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.