Şimdi Ara

OriginOS işletim sistemi arayüzünün ilk görüntüleri ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Vivo'nun Android tabanlı OriginOS arayüzü üzerinde çalıştığını zaten uzunca bir süredir biliyoruz. Sonunda Çinli şirketin geliştirdiği yeni işletim sistemi arayüzünün ilk görüntüleri internete düştü.

Ayrıca Bkz.Galaxy S21 Ultra, S Pen'i destekleyecek ancak kalem yuvası olmayacak

@TechnoAnkit1 isimli Twitter kullanıcısı tarafından paylaşılan görsellerde ana ekran simge ve widget'ları, belirli sistem işlevlerine hızlı erişim paneli, hava durumu uygulaması ve diğer bazı arayüz öğeleri gözler önüne seriliyor.

Saf Android'e geçiş imkanı sunacak

Ne yazık ki hepsi Çince. Üretici firmanın OriginOS arayüzü hakkındaki tüm detayları 18 Kasım'da düzenlenecek Vivo 2020 konferansında açıklayacağını hatırlatalım. OriginOS ile çalışan ilk akıllı telefon Vivo X60 olabilir.

Mobil sektörün güvenilir bilgi kaynaklarından biri olan Digital Chat Station, Vivo'nun yeni işletim sistemi arayüzünün, OriginOS ve saf Android arasında geçiş yapma imkanı sunacak şimdiye kadarki ilk ürün yazılımı olacağını söyledi.

Kaynak:https://twitter.com/TechnoAnkit1/status/1327629698919088129

• andoridin yandan yemişi

• Cin gumbur gumbur geliyor, siyonist sermaye cine kaydirildi..

• yahu şu başlatıcılara/launcher'lara "işletim sistemi" deme gafletinden ne ara kurtulacaksınız gözünüzü seveyim?!

-_-

• Ee bildiğimiz custom rom bu. Lineage OS tan ne farkı var

• Buna niye işletim sistemi deme gereği duymuş editör acaba?

Android işte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ***Leopard*** kullanıcısına yanıt
    Yazının hiçbir yerinde bunun bir işletim sistemi olduğuı ibaresi yok. "İşletim sistemi arayüzü" olarak tanımlanıyor. Lütfen yorum yapmadan önce dikkatli okuyalım.

• Android tabanlı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atanamamış IOS.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.