Şimdi Ara

Trump'ın kurdurduğu Space Force ile dalga geçen aynı isimli Netflix dizisinin 2. sezonu onaylandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• The Office'in yaratıcı ekibinin yaratıcılığını yaptığı, 2019 yılında kurulan Space Force ile dalga geçen aynı isimli Netflix dizisinden güzel bir haber paylaşıldı.

Ayrıca Bkz.Haftalık Dizi Önerisi 01: Black Books

Genel olarak Amerika'nın tekrar Ay'a gitmesi için uğraşılan Amerika Birleşik Devletleri Uzay Kuvvetleri'ne odaklanan Space Force dizisinin ikinci sezonu onaylandı. Hatta dizinin ikinci sezonuna başarılı bir isim de katılıyor. King of the Hill, Parks and Recreation ve Brooklyn Nine-Nine'ın yapımcısı olan Norm Hiscock, dizinin ikinci sezonunda yaratıcı ekibe katılacak. Ayrıca komedyen Jimmy O. Yang de dizinin yazar kadrosuna katıldı. İkinci sezon çekimlerinin 2021'de başlaması bekleniyor. 

Mayıs 2020 tarihinde yayınlanan Netflix dizisinin ilk sezonunun yaratıcılığını The Office dizisinin yaratıcılığını yapan Steve Carell ve Greg Daniels üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise Steve Carell, John Malkovich, Ben Schwartz, Diana Silvers, Tawny Newsome ve Lisa Kudrow bulunuyor.

Kaynak:https://www.ign.com/articles/space-force-netflix-renews-steve-carell-series-for-season-2

• Bizde bırakın diziyi, adını anarak dalga geçsen içeri atarlar.

• İzlemeye çalıştım da pek komik değildi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tamam alüminyum! Anladık onaylandı. Papağan gibi tekrar ederek haber yazısı doldurmak nedir ya?

• Güzel bir diziydi. Yeni sezonu merakla bekliyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çok kaliteli bir diziydi. Harika haber 👌

• gokhanvai kullanıcısına yanıt
    Bizim malum partililer şimdi çıkar derki aman efendim ordada şu var bu var diye savunmaya çalışır ifade özgürlüğü hangi ülkede daha fazla var zaten biliyoruz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.