Şimdi Ara

Keanu Reeves'li Constantine filminin ikincisi geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
1.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• DC'ye ait olan ancak önceden Vertigo, şimdi de DC Black Label olarak anılan evrenin karakterlerinden biri olan Constantine'in ilk filmi bildiğiniz gibi 2005 yılında yayınlanmıştı. Hellblazer isimli çizgi roman serisinden uyarlanan filmin ikincisi geliyor gibi duruyor.

Ayrıca Bkz.Haftalık Film Önerisi 01: The Vast of Night

2005 yılında yayınlanan filmde evrenin bir başka önemli karakteri Lucifer karakterini oynayan Peter Stormare, şahsi Instagram hesabı üzerinden ikinci filmin üzerinde çalışıldığını açıkladı. Ne yazık ki film ile ilgili herhangi bir detay paylaşılmamış. Şu an için başka hiçkimseden de bir onaylama mevcut değil ancak Peter Stormare'in durduk yerde böyle bir şey açıklaması da anlamsız olurdu. 

Zaten bir süredir filmin üzerine çalışıldığına dair söylentiler ve istendiğine dair haberler çıkıyordu. Bu yüzden özellikle Keanu Reeves'in meşhur olduğu bir dönemde devam filminin gelme ihtimali bir hayli yüksekti.

2005 yılında yayınlanan filmin yönetmenliğini Francis Lawrence üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise Keanu Reeves, Rachel Weisz, Djimon Hounsou, Shia LaBeouf, Max Baker, Pruitt Taylor Vince, Peter Stormare, Tilda Swinton ve Francis Guinan gibi isimler bulunuyordu.

• Bu adamın oyunculuğunda ayrı bir samimiyet var gibi geliyor bana.. Yani mesela bir Al pacino gibi 72 çeşit mimik yok suratında. Hatta neredeyse hep aynı yüz ifadesiyle oynuyor ama genede çok doğal, çok bizden hissettiriyor.. Constantine filmini de bu yüzden çok sevmiştim. Çaresizce kurtulmaya çalışan bir karakter ve Keanu.. Sevindim habere..
  • Bu adamın oyunculuğunda ayrı bir samimiyet var gibi geliyor bana.. Yani mesela bir Al pacino gibi 72 çeşit mimik yok suratında. Hatta neredeyse hep aynı yüz ifadesiyle oynuyor ama genede çok doğal, çok bizden hissettiriyor.. Constantine filmini de bu yüzden çok sevmiştim. Çaresizce kurtulmaya çalışan bir karakter ve Keanu.. Sevindim habere..

• Başlığı görünce şaka yapıyorsun diye baya sesli tepki verdim :D Annem ne oldu oğlum diyor :) devamını görmek istediğim ender filmlerdendi çok sevindim

• Örümbücüğe cugarayı dattıran adam gibinen adamıdır kostantin heaa yeğenim!

• Oyunculuğu kötü olsa da adamı babamdan çok seviyorum o yüzden neredeyse çektiği her filmi izledim, aksiyon filmlerine zaten kabız oyunculuğu çok iyi gidiyor daha neşeli oluyor  

• Obaaaaaa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Adamın konu ile ilgili instagram paylaşımı niye yok.

• Geliyor gönlümüm efendisi

• 12 yasimda sinemada ablam ile izlemistim ilk filmi ve devaminin gelmesini bekledigim yegane filmlerden oldu, cok guzel haber.

• sadrag S kullanıcısına yanıt

Oldukça kibar ve nazik biri. Öyle şımarık bir tarafı kalkan yıldızlardan değil. Sanırım bir çok kişi bu sebeple seviyor.

Ahım şahım bir oyunculuğu yok ama işinin hakkını vermek için elinden geldiğince çalışıyor çabalıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk filmi tekrar izleyelim bari

• sadrag S kullanıcısına yanıt

kişiliği de samimidir. karakter olarak gerçekten iyi bir insan diğerleri gibi köşeyi dönünce g*tü kalkmamış egosu şişmemiştir.

• İlk film başarılı bulmuştum film beğendiğim için Blu ray arşivime dahil etmiştim ikincisi umarım hikayenin kaldığı yerden devam eder

• Allah'ım sonunda dualarım kabul oldu. Adamın değeri biliniyor artık.

• Şu adam ölmeden adam akıllı filmler yaptırmaya devam edin.

• Konstantin aslında kaliteli bir seridir amma bunu beyaz perdeye yeterince aktaramadılar. İlk film aslında fena değildi ama iş yapmadı. Hayırlısı diyelim, yapsınlar da izlerik...

• Yıllardır bu filmin devamı geldi gelecek diye insanlar sahte haberler veya kendi görüşlerini paylaıp durdular. Sonunda gerçeğe döndü. Ben ilk filmi birçok insanın aksine çok da sevmemiştim. Ama bu yoklukta Keanu reiz de varsa mutlaka izlerim.

Nedense 15 sene sonra devamını çekmek akıllarına gelmiş. Matrix'te de böyle oldu 17-18 sene sonra hadi bir devamını yapalım dediler. Neyse gelsin görelim.

• o zamanlar ki şeytan tasvirinden daha modern ve dogal bir tarzda beyaz takim elbiseli yapmalari çok hoşuma gitmişti uzun zamandır bu tarz filmler gelmez olmuştu

• 7 8 kere izlemişimdir filmini. Güzel konu ve gayet sürükleyiciydi. Devamının gelmesi çok iyi oldu. A perfect circle grubunu tanımıştım filmle

• Şeytanın avukatı da çok güzel, izlemeyen varsa,
    Anlamadığım şu, Constantine, speed, şeytanın avukatı, Matrix gibi güzel filmlerden sonra nasıl John wick gibi saçma salak niteliksiz bı filmde oynarsın.
    Elinde bı silah önüne gelenin kafasına sık, bu mudur yani, e birazda yönetmen oynatıyor oyuncuyu tabi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.