Şimdi Ara

Mi 4K lazer projeksiyon cihazı ülkemizde satışa çıkıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Xiaomi’nin ürün ekosisteminde üst seviye görüntüleme sistemlerini temsil eden Mi lazer projeksiyon sistemleri ülkemize de yavaş yavaş adım atmaya başladı. Firma bugün Mi 4K Lazer Projektör ürününü satışa sundu.

Mi 4K Lazer Projektör 150 özellikleri ve fiyatı

Mi 4K Lazer Projektör 150 adından da anlaşılacağı üzere lazer tabanlı bir projeksiyon cihazı ve yakın mesafede en canlı renkleri sunuyor. Cihaz çok kısa bir mesafede 150 inç yansıtma büyüklüğüne kadar çıkabiliyor.

Ayrıca Bkz.NBA 2K21'in yeni nesil sürümünden fragman yayınlandı

Görüntü çözünürlüğünde 4K seviyesi gelişmiş lazer yansıtma - ALPD 3.0 teknolojisi ile mümkün oluyor. Appotronics tarafından geliştirilen ALPD 3.0 teknolojisi yüksek kaliteli lazer ışık kaynağı barındırıyor.

1600 ANSI-Lumen parlaklık değerine ulaşabilen projeksiyon cihazı Dolby-DTS-HD stereo hoparlör ile yüksek ses kalitesi sunuyor. Android TV 9.0 ve Google Asistan ile ek bir görüntü kaynağına ihtiyaç duymuyor. Mi 4K Lazer Projektör model 19.999TL fiyat etiketi ile satışa sunuldu.

• LG PF1000UT 1080P UST projeksiyon kullanıyorum. Kullanım senaryoları bu tarz cihazlara uygun kullanıcılar için bence çok güzel cihazlar. Ama 4K olanların fiyatları zaten USD olarak yüksek gelmişken kurlar ile birlikte ulaştığı seviye çok yüksek oldu. Çok güzel cihazlar ama fiyatları işte...

• İyi bir projeksiyon cihazının loş oda ortam siyah seviye düzeyi önemli bir kırıterdir bu kırıtere uyuyorsa güzel bir cihaz demektir.

• 10.000 liraydı zamanında nereden nereye...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1600 ansi lümen çok düşük değil mi? Taşınabilir küük projeksiyonlar filan bu kadar ışık gücüne sahip oluyordu sanki. Bir de bir lazer bu kadar mı pahalı olur yahu.

• Ulan tam projeksiyon yada TV alma arafesindeyim ilanın başlığını görünce tmm işte bu dedim lakin fiyatı görünce bütün hayaller pert....

• satış linkini verirmisiniz

• 85" samsung tv alırım bunun yerine

• creepkes kullanıcısına yanıt

Link ben de baktım ama bulamadım. Herhalde Xiaomi cihazı sadece duyurdu ama kimseye satamayız die bir sayfa vs. hazırlamadı  

• lazer epilasyon diye okudum.dedim xiaomi bir bu işe girmemişti :)

• Satış yapan yer/link paylaşılmamış.

• Merhaba. BenQ X12000 4K Ultra HD LED Projeksiyon Cihazı

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Buda eksik kalsin bi zahmet herşey teknoloji oldu,4k izlemeselte olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.