Şimdi Ara

Xiaomi'nin 34 inç kavisli oyun monitörünün Türkiye fiyatı belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
1.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Türkiye saati ile 15:00'da başlayan Xiaomi sunumundan yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda duyurulan oyun monitörünün Türkiye fiyatı belli oldu.

Ayrıca Bkz.Amiral gemisi katili Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro’nun Türkiye fiyatı açıklandı

Mi Kavisli Oyun Monitörü; 3440x1440 çözünürlüğe ve 144Hz yenileme hızına sahip. 1500R eğrili 34 inç kavisli oyun monitörünün Türkiye fiyatı 4.499 TL olarak açıklandı.

Ekranın yırtılmasını ortadan kaldıran AMD’nin FreeSync Premium‘unu destekleyen monitör ayrıca zararlı yüksek enerjili mavi ışıktan göz yorgunluğu olma olasılığını azaltan düşük mavi ışık moduna da sahip. Monitörün tüm özelliklerini aşağıda bulabilirsiniz.

• 34" WQHD (3440x1440) yüksek çözünürlük

• 144Hz Ultra-yüksek tazeleme oranı

• 21:9 geniş ekran

• Etkileyici 1500R eğrilik

• 121%sRGB genşi renk aralığı

• AMD FreeSync Premium

Monitör ve bugün tanıtılan diğer ürünler çok yakın bir zamanda Xiaomi'nin kendi alışveriş sitesinde satışa sunulacak.

• 2.1 hdmı olsaydı harika olurdu ama paneli açıklanmadı umarım va veya t değildir...va,.ios ise harika olur...fiyat süper...

• Zaten bi kaç haftadır satıştaydı diye biliyorum, 3200 tl civarı olması lazım.

• Şu an kullanıyorum bu monitörü ben :D 3500'e aldım :D :D

• Tepki süresini görebilen var mı, yoksa ben mi kaçırdım?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 10 bit ve hdr yok değil mi ?

• Cevap verebilecek var mı kavisli monitor kullanmak zor mu arkadaşlar hayatım boyunca hep düz kullandım sıkıntı yaratır mı?

Birde monitörden anlayan birisi varsa lütfen şu sitedeki en iyi model hangisidir söylesin alayım. Başka seçeneğim yok bulundugum ülkedeki tek satıcı burası.

https://101-multimedia.com/27-monitors?order=product.price.desc

• Panel ne?

• Cem300 kullanıcısına yanıt

Kanka selamlar, yaklaşık 1 aydır Asus'un VG27VQ modelini kullanıyorum. Kanka kavisli ekran bana kalırsa düz ekrandan daha güzel, kavisin çok abartılmamış olmamasına karşın sanırım Xiaomi nin bu ekranı biraz fazla büyük. Bana kalırsa buna 4500 lira vermek yerine 24-27 inç arası güzel bi monitör almak daha mantıklı. Eğer csgo oynuyorsan 24 inç öneririm, Msi optixe bakabilirsin. Asus vg24vq bakabilirsin onlarda da kavis var bana kalırsa bu ekran büyük yani. Sana kalmış ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkanplayzz -- 13 Kasım 2020; 9:18:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • donetouch kullanıcısına yanıt

VA panel 144 hz, 300cd parlaklık, 10bit yok 8bit+frc diye geçiyor. Ghosting sorunu var diyorlar. Çok uzun süredir almayı düşünüyorum ama cesaret edemiyorum kötü çıkacak diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cem300

Cevap verebilecek var mı kavisli monitor kullanmak zor mu arkadaşlar hayatım boyunca hep düz kullandım sıkıntı yaratır mı?

Birde monitörden anlayan birisi varsa lütfen şu sitedeki en iyi model hangisidir söylesin alayım. Başka seçeneğim yok bulundugum ülkedeki tek satıcı burası.

https://101-multimedia.com/27-monitors?order=product.price.desc

Lg'nin 34" kavisli bir modelini kullanıyorum hiçbir problem yaratmıyor, kavisi çok belirgin değil zaten. Bazı ürünlerde kavis çapı daha dar olabiliyor onlar belki tasarım ve profesyonel kullanımda rahatsız edebilir.

Oyun açısından her türlü başarılı olacaktır ama.

• Samsung oddsy g7 240hz var burada o nasildir hocam? Tavsiye edermisiniz?

• Bu fiyata hdr nasıl olabilir.

• Cem300 34 ınch kimisine büyük gelebilir yeriniz ve kullanım alanınız önemli Csgo gibi oyunlar oynayacakanız size gitmez ama iş yapmak ve Rdr F1 gibi oyunlar oyancaksanız en iyi seçim 21.9 dur bana göre curved olması tam karşıdan bakıyorsanız harika oluyor

• Hocam 1 Aydır kullanıyorum Va panel olması yanıltmasın renkleri gayet iyi macbook pro ile kullanıyorum aynı işleri bu moninörde yapabiliyorum Ghosting sorununa ben denk gelmedim piyasadaki fiyat performans olarak en iyi 21.9 monitör şuan bu viewsonic deki 21.9 34 ınch monitör le aynı paneli kullanıyor o 6 bin lira civarına satılıyordu

• samsung Va panel kullanıyor

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt

Yersen işte, var desinler diye konulmuş bir başka özellik daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo-wan -- 13 Kasım 2020; 11:53:49 >
  • Cem300 kullanıcısına yanıt

32-34 inch altında ve dikdörtgen olmayan bir monitörde kavis hem manasız hem de çok kötü gözüküyor

• ibo-wan kullanıcısına yanıt
    Sanirim kavisliden vazgecicem hocam bende aliskin degilim hayatim boyunca duz kullandim.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.