Şimdi Ara

LG'den ultra yetenekli oyuncu monitörü 'LG Ultragear 27GN880 Ergo' inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • LG'nin Nano IPS 144Hz 1MS HDR oyuncu monitörü Ultragear 27GN880 Ergo, teknik özellikleri yanında ultra yetenekli ayağı sayesinde diğer oyuncu monitörlerinden ayrılıyor.

• TN'den IPS'e geçtim gözlerim bayram etti resmen. Aslında VA alacaktım ama düz panel bulamadım, şu samsung'un kavis takıntısına hastayım. En azından seçenek sun ama düzü gören kavisi almayacak tabi.

• inceleme güzel olmuş teşekkür ederim

• Lg 27'' 27GL850-B QHD 144HZ kullanıyorum 4k geçmediğim sürece bundan daha iyisini alamam.

• incelemeden çok ayaklığın 2000 tl fiyatının söylenişi kulaklarımda hala daha yankılanıyor.

• 5000 tl para veriyorsak artık bunlar standart olması gerekir en fazla 10-15 dolar oynar

HDMI 2.1 ve Thunderbolt 3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 12 Kasım 2020; 4:43:49 >
  • Ya keşke doğru düzgün bir pcem olsa 7 yıllık valla çok iyi aslında zamanının ama işte yine çoooook kötü oluyor ozamanlar çok iyiydi yani intel core i5 yine iyi ozmnlar için ama şimdi cık ama bana bir öneri verebilirmisinz acaba çünkü ben yeni bpc alcam ama 2 yıl sonra sizce 2 yıl sonra gtx veya atx çok pahalı olur mu? Bence eskidiği için fiyatı ucuz layabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben söylüyorum bu fresync premimum monitörlerin çoğunda flicker titreme sorunu var ışık sızması ölü piksel konusunda nasıl onu da söylerseniz tam olacaktı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.