Şimdi Ara

Oppo, dizüstü bilgisayar ve tablet pazarına girmeyi planlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Çinli üretici Oppo kısa süre önce ilk akıllı TV serisini tanıtmıştı. Şimdi de şirketin cihaz portföyünü daha da genişleteceğine dair bilgiler var.

Ayrıca Bkz.MSI'ın Çin'deki en büyük fabrikalarından birinde yangın çıktı

Sektörün güvenilir haber kaynaklarından biri olan Digital Chat Station'a göre Oppo dizüstü bilgisayar ve tablet pazarına girmeyi planlıyor. İlk ürünler önümüzdeki yıl çıkacak.

Ne yazık ki şu an için cihazların piyasaya sürülmesine ilişkin herhangi bir detay veya kesin tarih yok. Bununla birlikte dizüstü bilgisayar pazarında satışlar belirli bir seviyede ilerlese de tablet sevkiyatlarında ciddi bir düşüş söz konusu.

Tablet satışları düşüşte

Lenovo gibi şirketler bütçe dostu modellere yönelirken, Xiaomi bu cihaz segmentinden elini ayağını çekmiş gibi görünüyor. Artık sadece Apple, Samsung ve Huawei gibi markalar üst düzey tablet modellerine sahip.

Oppo'nun bu devlerle rekabet etmeyi planlayıp planlamadığı ve şirketin tablet segmentinde ne tür bir stratejiye sahip olacağı henüz bilinmiyor. Çinli şirketin nasıl bir yol izleyeceğini önümüzdeki aylarda hep birlikte göreceğiz.

Kaynak:https://weibo.com/6048569942/JtdCn5LGE

• Don da üretsin

Oppo, dizüstü bilgisayar ve tablet pazarına girmeyi planlıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bir süreliğine algoritmik google reklamı zannedip ben ne ara googleda don arattım diye düşündüm

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çinlilerin bir an önce notebook pazarını ele geçirmeleri lazım akıllı telefonlarda olduğu gibi. 6-7 binden aşağı makine kalmadı yahu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üretsin de rakipleri çok daha iyi şeyler yaparken bu firma geriden gelir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.