Şimdi Ara

Take-Two ile Codemasters Anlaşmaya Vardı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Take-Two Interactive, Codemasters'ı satın alıyor.

İki firma anlaşmaya vardıklarını ve satın almanın 2021'in ilk çeyreğinde tamamlanacağını doğruladı.

2K ve Rockstar Games'in ana şirketi Take-Two Interactive; F1 ve DIRT serilerinin geliştiricisi Codemasters'ı bünyesine katmak için £726 milyon ($956 milyon) ödeyecek.

Anlaşmanın sonuçlanmasından sonra Codemasters CEO Frank Sagnier ve CFO Rashid Varachia ve üst düzey yönetim ekibinin geri kalan kısmı aynı pozisyonlarda kalmaya devam edecek. 

Take-Two Interactive CEO'su Strauss Zelnick, Codemasters'ın yarış oyunlarının 2K'in spor oyunlarıyla çok iyi bir uyum sağlayacağını düşündüğünü belirtti.

Codemasters yönetim kurulu başkanı Gerhard Florin ise bu anlaşmanın Codemasters'ın uzun vadeli başarısını ilerletmesine yardımcı olacağını ifade etti.

• Yeni bir Midnight Club oyunu gelir mi acaba ?

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Üzüldüğüm bir satın alma oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepimize geçmiş olsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni projelerde iki tarafa da yarar sağlar arkadaşlar olumlu bakın GTA VI araç fiziklerini düşünün yeni Midnight Club oyununu düşünün codemasters'ın tutacak mı acaba demeden oyun yapmasını düşünün herkese yarar en çok oyunculara yarar
  • Keyif çayımı içiyorum şu an. Hepimize geçmiş olsun.

• düz 1 milyar dolar vereydiniz ya codemasters üzgün codemasters unicorn olamadı

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Codemaster GG

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

Üzüldüğüm bir satın alma oldu

Tam tersi sevin. Take-Two nun alması çok daha kaliteli oyunların gelebileceğini gösteriyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Yeni projelerde iki tarafa da yarar sağlar arkadaşlar olumlu bakın GTA VI araç fiziklerini düşünün yeni Midnight Club oyununu düşünün codemasters'ın tutacak mı acaba demeden oyun yapmasını düşünün herkese yarar en çok oyunculara yarar

Rockstar zaten araç fiziğini çok iyi yapan bir firma...Hatta çoğu araba yarışından iyi...
  • Geçmis olsun diyenler niye diyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Tam tersi sevin. Take-Two nun alması çok daha kaliteli oyunların gelebileceğini gösteriyor.

Alıntıları Göster

Mafia III gibi yapacaklarsa hiç yapmasınlar. Ayrıca Codemasters burda bölgesel fiyatlandırma yapan ve kuru 1.6'ya sabitleyen nadir şirketlerden biriydi. Bundan sonra bir Formula oyunu en az 300 TL olur artık.

• Halbuki Codemasters Project Cars'ın yapımcısını bünyesine katmıştı, daha da büyüme beklerken satılması garip oldu.

• Philipp_Plein kullanıcısına yanıt
    Taketwo direk kurla çarpıyor ve kaliteye bir etkisi olacağını sanmıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

quote:

Yeni projelerde iki tarafa da yarar sağlar arkadaşlar olumlu bakın GTA VI araç fiziklerini düşünün yeni Midnight Club oyununu düşünün codemasters'ın tutacak mı acaba demeden oyun yapmasını düşünün herkese yarar en çok oyunculara yarar

Rockstar zaten araç fiziğini çok iyi yapan bir firma...Hatta çoğu araba yarışından iyi...

he aynen gta v'de gördük

• dirt 5 i hemen almak gerekiyor mu acaba 90 tl den :D 2021 de zam gelebilir. ayrıca f1 2021 büyük ihtimalle 400-600 tl arası bir fiyata çıkacak. geçmiş olsunların sebebi bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-781808C66

Mafia III gibi yapacaklarsa hiç yapmasınlar. Ayrıca Codemasters burda bölgesel fiyatlandırma yapan ve kuru 1.6'ya sabitleyen nadir şirketlerden biriydi. Bundan sonra bir Formula oyunu en az 300 TL olur artık.

Alıntıları Göster

Mafia III ne alaka kardeş onu yapan firma Hangar 13 dağıtımcısı ise 2K Games dir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

Taketwo direk kurla çarpıyor ve kaliteye bir etkisi olacağını sanmıyorum

Fiyat ile oyunun kalitesini nasıl bağdaşladınız? Codemasters ucuz fiyata oyun satıyor ama vasat oyunlar yapıyor. Daha pahalı olsun kalite olsun.

• Philipp_Plein kullanıcısına yanıt
    İkisini bağdaştırdığımı nerden çıkardın önce bir okuduğunu anlamayı öğren sonra alıntılarsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

dirt 5 i hemen almak gerekiyor mu acaba 90 tl den :D 2021 de zam gelebilir. ayrıca f1 2021 büyük ihtimalle 400-600 tl arası bir fiyata çıkacak. geçmiş olsunların sebebi bu.

Bence durdugun hata 90 tl ler artık bedava kategorisinde yeni cıkmıs bir oyun için ve aaa kalitesinde ben aldım fazlası ile memnunum dirt 5 den

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.