Şimdi Ara

Xbox Game Pass'e eklenen yeni oyunlar ve EA Play ile PC Game Pass sisteminin birleşeceği tarih duyuruldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Xbox’ın belki de son zamanlardaki en başarılı ve en kaliteli hizmeti olan Xbox Game Pass sistemine bu ay eklenecek olan oyunlar ve kaldırılacak oyunlar açıklandı. EA Play ile PC Game Pass sisteminin birleşeceği tarih de açıklandı.   

Ayrıca Bkz.Star Wars Jedi: Fallen Order EA Play'e ekleniyor

10 Kasım'da Xbox Game Pass'in konsol versiyonu ile birleşecek olan EA Play, 15 Aralık'ta da PC Game Pass ile birleşecek.

Bu ay eklenecek oyunlar şöyle:

9 Kasım

• Gears Tactics (Konsol) 

10 Kasım

• Destiny 2: Beyond Light (Konsol)

• Planet Coaster: Console Edition (Konsol) 

• Tetris Effect: Connected (Konsol ve PC) 

12 Kasım

• Final Fantasy VIII Remastered (Konsol ve PC) 

• Streets of Rogue (PC)

17 Kasım

• ARK: Survival Evolved: Explorer's Edition (Konsol ve PC) 

• Halo: The Master Chief Collection – Halo 4 (PC) 

19 Kasım

• River City Girls (Konsol ve PC) 

• Star Renegades (Konsol) 

Ayrıca 16 Kasım'da da bazı oyunlar Xbox Game Pass kütüphanesinden silinecek. O oyunlar da şöyle:

• Darksiders III (Konsol ve PC)

• Munchkin (Konsol ve PC)

• The Talos Principle (Konsol ve PC)

• Tracks: The Train Set Game (Konsol ve PC)

Son olarak da Disney+ bir aylığına Xbox Game Pass sistemine ekleniyor ancak ne yazık ki Dİsney+ ülkemizde erişime açık olmadığı için biz bu fırsattan yararlanamıyoruz. Umuyoruz ki Disney+ yakın bir zamanda ülkemize gelir ve bu tarzda daha fazla kampanya olur.

Xbox Games Pass Ultimate üyeliği ilk ay için 4,90 TL, diğer aylarda ise 44,99 TL. PC'de ise ilk ay 5,90 TL, sonrasında ise aylık 29,99 TL.

• Fiyat sabit kalırsa steamden kim neden alır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gamepass ı denedim tavsiye etmiyorum niye mi? DLC ler inanılmaz pahalı...oyunu oynuyorsunuz...DLC hikayesine devam edeyim diyorsun fiyatı görünce vazgeçiyorsun...O heyecan o şevk gidiyor sonra ...hiç gerek yok 1 yıla tam paketini steamden indirimli almak çok daha mantıklı...MS in mağazasında DLC ler Steam e göre pahalı bu arada...

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt

olay orada zaten başka türlü nasıl para kazanacaklar. pc oyun olarak üvey evlat muamalesi görüyor, neyse aralıkta ea play'i entegre etsinler o zaman sistem 10 numara olur..

• Üyeliği yenilmiyorum Aralığa kadar. Ea play i bekliyorum. Gamepass bu hareketiyle çok puan topladı. Tek kötü taraf pc ye bir tık geç gelmesi oldu :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saliharslann -- 10 Kasım 2020; 11:57:36 >
  • Umuyoruz ki Disney+ yakın bir zamanda ülkemize gelir ve bu tarzda daha fazla kampanya olur.
    geometry dash

• EA Play ile 71 oyun daha eklendi ve konsol Game Pass Ultimate üyeliği olan biri toplam 326 oyuna erişebiliyor.

Not: Üşenmedim saydım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Philipp_Plein -- 12 Kasım 2020; 10:34:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla taa o eski xbox one'ım var ve game pass ultimate arkadaşımla yıllık ortak adam başı 110 tlye almıştık.
    Aldığımdan berri bütün oyun ihtiyacımı giderdi ve bir sürü oyun oynayabildim ve hala zevkle oynuyorum.Çok başarılı bir servis Net!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhabalar birşey soracağım bu ea geldiğinde benim gamepass e fifa yüklenecek mi çünkü benim origin hesabımda ultimate üyelikte veriyorlardı fifa yı

• Gamepass konsol sürümünü aldığımda ea play olacakmı yani içinde ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aref6 kullanıcısına yanıt

Daha düzgün derli toplu bir sistemi olması avantaj pcdeki game passda ne sıkıntılar çıkacak belli değil ayrıca steam cüzdan bakiyesini kullanabiliyorsunuz bütün arkadaşlarınız steamde oynuyor vs.

• Pcde 366 liraya 27 ay alip arkadasimla ortak olduk. Bedava denecek fiyatiyla simdi ea passi bekliyorum aralikta. Ea in oyunlari genel olarak cop ama olsun cikar cerez bir seyler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

Pcde 366 liraya 27 ay alip arkadasimla ortak olduk. Bedava denecek fiyatiyla simdi ea passi bekliyorum aralikta. Ea in oyunlari genel olarak cop ama olsun cikar cerez bir seyler.

2 pc nasıl kullanabiliyorsunuz ?

Xbox alıp 2 üyelik oynamıştık ama 1 ay sonra xboxları sattık.

Gamepass ultimate atıl duruyor 2023e kadar süresi var. 2 pcden oynama şekli nasıl oluyor ?

• Ufak bir soru, Game Pass Ultimate'i sadece PC'de oynamak için almak mantıklı olur mu? Normalini kullanıyorum bir kaç aydır. Ama Ultimate düşünmedim pek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tqrr

2 pc nasıl kullanabiliyorsunuz ?

Xbox alıp 2 üyelik oynamıştık ama 1 ay sonra xboxları sattık.

Gamepass ultimate atıl duruyor 2023e kadar süresi var. 2 pcden oynama şekli nasıl oluyor ?

Alıntıları Göster

1 xbox 1 pc olarak kullanıyoruz. Ama aynı yöntemle pc de olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dante

1 xbox 1 pc olarak kullanıyoruz. Ama aynı yöntemle pc de olur.

Alıntıları Göster

Malesef oluyorsada ben bilmiyorum sistemini 2pc yi bırakın kardeş olan üyelikle pcden oynayamıyorum bile

• quote:

Orijinalden alıntı: Tqrr

Malesef oluyorsada ben bilmiyorum sistemini 2pc yi bırakın kardeş olan üyelikle pcden oynayamıyorum bile

Alıntıları Göster

"Arkadaşınız üyelik aldığınız hesabı konsol eline ulaştığında bir kere giriş yaparak ayarlardan "giriş xbox'ım" diyecek. Daha sonra bu hesapla hiç oturum açmasına bile gerek kalmayacak. Kendi ana hesabıyla oturum açarak tüm gamepass ultimate özelliklerden yararlanabilecek.

Siz zaten p2 olarak kullanıp, pc kısmında oturum açarak bildiğiniz gibi kullanmaya devam edebilirsiniz."

Hypnosis nickli arkadas zamaninda bu sekilde yardimci olmustu bize. Bunlari pc tarafinda deneyin olmasi gerek.

• Game pass ultimate üyesiyim, ancak ea oyinlarını game pass ten indiremiyoeum. Direk microsoft store a yönlendiriyor. Ea dan üyelik girisi yapip aktifte ettim profilimi.

• Dostum daha PC'ye ea Play gelmedi.xboxtan direk indirip oynayabilirsin.

battlefront 2yi indirdim abi bu nasıl muhteşem grafikler ve o harika müzikler ile oyun keyfidir yahu!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.