Şimdi Ara

Casper web sitesinin yenilenmesine özel indirimler sizi bekliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
2.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Ülkemiz elektronik ürün pazarında önemli bir şirket haline gelen Casper; bugün telefondan tablete, dizüstü bilgisayardan mini PC’lere kadar uzanan geniş ürün gamı sunuyor. VIA, Nirvana ve Excalibur gibi ses getiren markalara sahip olan firma web sitesini de tamamen yeniledi.

MediaClick ortaklığı

Müşteri memnuniyeti odaklı ürün ve hizmet geliştirme vizyonu ile çalışan Casper ekibi; teknoloji severlere yeni alışveriş deneyimleri sunmayı amaçlıyor. Casper.com.tr web sitesi; yenilikçi ara yüz tasarımı, verimliliği, hızı, kurgusu ve çözüm odaklı olmasıyla markanın yeni imajını yansıtıyor.

Ayrıca Bkz.Spider-Man 3 filminden ilk görsel yayınlandı

Casper web sitesinin yenilenme sürecinde son dönemin ödüllü projeleri ile adından söz ettiren MediaClick görev almış. MediaClick kullanıcı deneyimi odaklı çalışıyor. Casper’ın yeni web sitesinde de tamamen dinamik bir sistem konfigürasyon aracı ve uçtan uca tüm e-ticaret adımları kurumsal kaynak planlaması ile entegre edilmiş. Casper’ın yeni web sitesi bu özelliği ile sektörde bir ilke imza atıyor.

Yenilenen web sitesinin şerefine belirli Casper ürünlerinde kısa süreli bir indirim kampanyası başladı. Casper monitör ve tablet modellerini bu kampanyada yüzde 18’e varan indirimlerle satın almak mümkün.

www.casper.com.tr adresine buradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

• Kimse yazamadan yazayım.
    "Casper alınmaz"

• No Casper,No Cry

• Direk kaçın...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • internet siteleri gerçekten yenilik gerektiriyordu. özellikle satın almak istediğiniz ürünlere ulaşamıyordunuz. Güzel olmuş yenilenmesi. Umarım ürünler de zaman içerisinde yenilenir ve daha iyi ürünler ile karşımıza çıkarlar. Ben yerli markalarımızın kaliteyi arttırmalarını temenni ediyorum.

• Servise gönderdiğim masaüstü bilgisayarı aynen geri yollamışlar, 1500 tl anakart ücreti aldılar mahkemede hesaplaşacağız

• ürün çeşidini arttırsa fiyatlarda biraz uygun olsa, pandemi zamanlarında ihtiyaç var yerli bir firma biraz daha fazla elini taşın altına koymalı

• yazık insanların gözünde bitik bir markayı inatla hala bir yerlere taşımanın arkasındaki inatçı kişiliği tanımayı isterdim doğrusu. 30 sene öncede insanların algısında en kötü yerde olan bu marka halen daha aynı seviyelerde

• Site güzel olmuş.

• ilkdefa bi teknoloji markasının kendisitesinde gününfırsatı gibi bi olay gördüm. iyi düşünülmüş.

• sallayan arkadaşların hepsi casper kullandımı bilmiyorum ama benim evimde 10 yıldır saat gibi işleyen bi bilgisayarları var. modern bi site yapmışlar

• Casper web sitesinin yenilenmesine özel indirimler sizi bekliyor
    son teknoloji 8. nesil istermisin cacık adam ( lütfen yargılamayın bende sizin gibi q9300 lü halk çocuğuyum )

ekipmanlar kısmına bakayım neler var dedim karşıma çıkan klavye:
    Casper web sitesinin yenilenmesine özel indirimler sizi bekliyor

aynısını 25 ağustosta aldıydım Casper web sitesinin yenilenmesine özel indirimler sizi bekliyor
    2 katı fiyat farkı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haydar paşa -- 10 Kasım 2020; 23:39:53 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Umarım driver indirme kısmınıda bir gün adam etmek nasip olur. Hayatım boyunca driver indirmesi en çile olan site olarak sizi parmakla gösterir anlatırım. Dükkana gelen casper cihazlara format atmaktan nefret ediyorum.

• İlk laptopum casperdı. 2005 yılında almıştım. Hala taş gibi çalışıyor. Bugün yeni laptop alacak olsam yine casper alırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Site on numara olmuş kendilerini çok geliştirmişler..Ayrıca o 'Casper alınmaz' mottosu eskide kaldı diye düşünüyorum excalibur serisi ile kendilerini çok geliştirdiler..Abim bir adet aldı yaklaşık 4 ay önce fiyat farkından dolayı msi yerine tercih etti sordum canavar gibi cihaz ne ısınması ne sekmesi hiçbişey yok diyor

• fiyatlara bakmadım bile vallahi. Casper alacak kadar zengin değilim. Ömö köspör çök döğöştö!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esVed

Site on numara olmuş kendilerini çok geliştirmişler..Ayrıca o 'Casper alınmaz' mottosu eskide kaldı diye düşünüyorum excalibur serisi ile kendilerini çok geliştirdiler..Abim bir adet aldı yaklaşık 4 ay önce fiyat farkından dolayı msi yerine tercih etti sordum canavar gibi cihaz ne ısınması ne sekmesi hiçbişey yok diyor

Bende de var aynısından oyunlarda işlemci +90 derecede.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.