Şimdi Ara

SONUNDA ARAÇ ALDIM POLO CLASSİC 2001???YORUM?? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
18.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: iktisatfatihi

2001 model polo clasic me nazar değdi arcı park ettim binanın üstünde kar gözükmüyordu araçtan indin 10 metre kadar uzaklaşmadım bi patlama sesi arkamı döndüm kar kütlesi aracımın üstüne düşmüş tavan koltukların üstünde arka cam patlamış resimlerde daha iyi anlarsınız

Geçmiş olsun. Allah korumuş. Aracın içinde de olabilirdiniz. Bu sene çok yaşandı bu görüntülerden.
  • quote:

2001 model polo clasic me nazar değdi arcı park ettim binanın üstünde kar gözükmüyordu araçtan indin 10 metre kadar uzaklaşmadım bi patlama sesi arkamı döndüm kar kütlesi aracımın üstüne düşmüş tavan koltukların üstünde arka cam patlamış resimlerde daha iyi anlarsınız

SONUNDA ARAÇ ALDIM POLO CLASSİC 2001???YORUM??

Geçmiş olsun.. Bina kaç katlıydı?
  • quote:

büyük geçmiş olsun hocam. iyi ki aracın içinde değilmişsiniz. mazallah size de bir şey olabilirdi.
  • bina 5 katlıydı
  • geçmiş olsun,
  • geçmiş olsun.
  • Çok geçmiş olsun,neyseki aracın içinde değildiniz.Size birşey olmamış ya,en azından bu kısmı sevindirici.
  • herkese çok teşekkür ederim geçmiş olsun dileklerinden dolayı, bütün kazalarımız böyle hep mala gelsin cana bişey olmasın,
  • hayırlı olsun arkadasım resimlerinide beklıyoruz.. Allah kaza bela vermesin.
  • Büyük geçmiş olsun arkadasım.. Olacağı varmıs cana gelmesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: husam74

quote:

Orijinalden alıntı: travian12

konu hortlayacak ama kardeş bende aynı arabadan almayı düşünüyorum aynı özelliklerde. sen nasıl memnun kaldın mı arabadan? Benim ilk arabam olacak nasip olursa.

adam 4 sene olmuş aracı alalı

hort olur ama bu kadarda olmaz adam kimbilir kaçıncı arabaya biniyor..

hort mort :) bende polo klasik 2001 düsünüyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-cok-temiz-sahibinden-orjinal-kazasiz-boyasiz-2-el-polo-classic-94264469/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2001-polo-classic-comfortline-88-000-de-tertemiz-100bg-yeni-94184188/detay

araçlar için gorüsleriniz nedir? 2001 den sonra polo klasik üretimi bitmiş galiba...
  • @broastciv
    16 bin fazla gibi sanki bu araca
  • Bende öyle düşünmüştüm.Fakat fiyatlar abartılı geldi bana.
    2. ilan için ne dersiniz?
  • İkinci ilandaki aracın kilometre kaydı varsa serviste, alın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MYılmaz4646

@broastciv
    16 bin fazla gibi sanki bu araca

quote:

Orijinalden alıntı: DenizBaransel!

İkinci ilandaki aracın kilometre kaydı varsa serviste, alın derim.

Malesef ilgilenemedim.Bugün ilandan kaldırılmıs.Satılmıs herhalde...Neyse hayırlısı olsun...Bu arada ilgilendiginiz icin tesekkur ederim...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.