Şimdi Ara

Microsoft, Windows 10 1903 kullanıcılarını yükseltmeye zorluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
623
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• İçinde bulunduğumuz salgın döneminde bir çok firma evden çalışma düzenine geçiş yaptı. Bu da yöneticiler üzerinde yeni bir yük oluştururken güncel sistemlere geçiş daha bir zor hale geldi.

Destek sürelerine uzatma kararı alınmıştı

Microsoft ağ yöneticilerinin iş yükünü hafifletmek amacıyla önceki yapıları bir süre daha destekleme kararı almıştı. Hatırlayacağınız üzere Microsoft geçtiğimiz Nisan ayında yapı 1809’un destek süresini geçtiğimiz mayıs ayından içinde bulunduğumuz kasım ayına ötelemişti.

Ayrıca Bkz.AMD Ryzen 5000 için yeni undervolt yöntemi geliştiriyor

Görünüşe göre firma şu günlerde Windows 10 1903 kullanıcılarını 1909 yapısına geçirmeye başlamış. 1903-1909 geçişinin köklü değişiklikler içermemesi nedeniyle kurulu sistemlerde önemli sorunlara yol açması beklenmiyor.

Kaynak:https://mspoweruser.com/microsoft-is-starting-to-force-upgrade-end-of-life-windows-10-1903/

• yandik desenenize

• Microsoft, Windows 10 1903 kullanıcılarını yükseltmeye zorluyor
  • Ms ne yaparsa yapsın ss kullanılacağını bildiğinden umursamıyor.Kimde macosx yada dağıtımları geçemez.Kimi office yüzünden kimi programcı olduğundan kimisi oyun yüzünden.O zaman devamkeee

• Ms ne yaparsa yapsın ss kullanılacağını bildiğinden umursamıyor.%85 kesim macosx yada dağıtımlara geçemez.Kimi office yüzünden kimi programcı olduğundan kimisi oyun yüzünden.O zaman devamkeee.

• microsoft tekeli artık kesinlikle yıkılmalı

• Mobilde güncelleme bekliyorsun, gelmiyor, PC de güncellemek istemiyorsun, güncelletmek için zorluyor... Nedir be sizden çektiği kullanıcılarının!

• Açık beta olarak kullandığım file explorer, ve yüzlerce mühendisin geliştirdiği file explorer.

Bu windows tekeli olduğu sürece üretkenlik, estetik tasarım, yenilik ve kararlılık gibi kavramlara sahip bir işletim sistemini zor görürüz.

açık beta

windows error

• Her allahın günü güncelleme var, ya windows ya office 360 ama hala excel de çoklu dosya açılımındaki sorunu çözmediler.

• Neyse ki bende daha düşük versiyonu var :D

• Az biraz kullanayım dedim yine win 10 u 3200 e 1800 nvme ssd var sistemde güncellemeyi yaptı hiç sormadı bile ama sistem anlamsızca yavaşladı açılışı kapananışı bile yaklaşık 10 15 sn yavaşladı win 7 ye geri dönüp xp gibi tamamen işi bitene kadar devam etmek en iyisi. Benim bilgisayarı kullandığımdan fazla kullanıyo lanet güncellemeler makineyi

• Defender kapanmiyor kendi kendine gene aciliyor regedite attigim kayiti silip aciyor kendini acayip uyuzum bu duruma

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • khrmndgn kullanıcısına yanıt
    UWP tabanlı Dosya Gezgini görürsek de büyük ihtimal Win32 Dosya Gezgini'nde olan çoğu özellik kırpılmış olacak, tonca bug içerecek ve sürekli çöküp kullanıcıları deli edecek. Eski Dosya Gezgini'ni geri isteyeceğiz ama bir bakacağız, tamamen kaldırmış olacak MS.

UWP tabanlı Dosya Gezgini istemiyor değilim, ama MS bu tür yazılımlar yaptığı sürece de bu haliyle bırakmaları daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum. Bu tür açık kaynak yazılımları ayriyeten indirerek kullanmak daha mantıklı.

• 1703'ten sadece gülüyorum.

• gs09gs09 kullanıcısına yanıt
    Policy Editör ile kapayın.
    gpedit enabler diye de google da aratın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardicli2000 -- 17 Aralık 2020; 15:38:20 >
  • khrmndgn kullanıcısına yanıt
    Açık beta File Explorer linki arica edebilir miyiz?

• ardicli2000 kullanıcısına yanıt
    Deneyim teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • WarSaw kullanıcısına yanıt
    Tm

• gçen steam açtım win salağı xbox bilmem ne hatası
    diye uyarı verdi. pro lisansı var en kısa zamanda linuxa.

andoid tarafındada pislikler dönüyor bie sist anal,stinden:
    mia3 te anroid one genel olarak çok kararlı kasıtlı olarak
    sıkıntı çıkarılıyor insanlar muı ye geçsin orda adımdan bt ye
    net trafiğinden mic e uçtan uca şifr. mesajlaşmaya herşey ellerinde.
    onuda costum yapacam min. ggl.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.