Şimdi Ara

Yeni Mass Effect Oyunu Geliştiriliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    N7 günündeki tek Mass Effect duyurusu Mass Effect Legendary Edition değildi. 

BioWare, eski tecrübeli (veteran) ekiple birlikte Mass Effect serisinin yeni oyunu üzerinde çalıştığını resmi olarak duyurdu.

Stüdyo genel müdürü Casey Hudson tarafından yapılan açıklama:

"Bugün aynı zamanda Mass Effect evreninin bir sonraki büyük oyunundaki çalışmaların da başladığını resmen duyuruyoruz! Şu anda projenin ilk aşamalarında olduğumuz için pek fazla bilgi veremiyoruz, ancak vizyonumuzu paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz."

"Mass Effect benim için yıllar süren bir çalışmayı ve sayısız özel hatırayı temsil ediyor. Bu yüzden her yıl N7 Gününü tüm dünyadaki oyuncularla kutlamak için kendimi çok şanslı hissediyorum. Yıllardır bizi desteklediğiniz için teşekkür ederiz. Birlikte sürdüreceğimiz macerada Mass Effect evrenindeki favori anları yeniden yaşayacağımız ve yenilerine imza atacağımız için sabırsızlanıyorum!"

• Son çıkan oyun aklıma geldikçe hala 7 sülalesine sövüyorum emeği geçen herkesin. ME bir zamanlar favori serimdi benim.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bioware daha Dragon Age'i bitiremedi yine ellerine yüzlerine bulaştırırlarsa EA bunların fişini çeker.

• Andromeda, üçleme gibi tüylerimizi diken diken etmedi evet ama neslin en iyi rpglerindendi. Andromeda kalitesi korunsa bile çok iyi bir iş çıkacaktır ortaya, heyecanla bekliyorum. Space Opera deyince tüylerim diken diken olur ve aklıma Mass Effect gelir.Yeni Mass Effect Oyunu Geliştiriliyor 

• Bak şu kadar, zerre ya gözle göremezsin.. O kadar bile heyecan yapmadım. Çünküüü 2017'deee Andromeda rezaletini tecrübe ettiiim :):):)
  • Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt

Kesinlikle hocam. İlk çıkışı sancılı oldu ama sonrasında güncellemeler ile gayet güzel bir RPG oldu Andromeda. Üçleme kadar keyif vermese de, severek bitirdim.

Umarım üçlemelerin Remastered sürümleri güzel olur.

• İlk Remastered şimdi yeni oyun bugün acayip kaliteli ve keyifli geçti benim için daha güzel haberler alamazdım oley be :D

• Tekrar reaperlarla alakalı bi hikaye olursa tadından yenmez

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • EA oldukça Mass Effect’den hiçbir şey olmaz.

• Anthem 2.0, Dragon Age 4, Mass Effect. BioWare, nasıl yetişecek acaba?

• quote:

Orjinalden alıntı: FatihTSFC

Anthem 2.0, Dragon Age 4, Mass Effect. BioWare, nasıl yetişecek acaba?

Çöp yapar yetişir, yıllardır nasıl yetişiyor?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.