Şimdi Ara

:: Peugeot 306 topluluğu, paylaşım ortamı :: (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.020
Cevap
35
Favori
532.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Otomatik vites değil benimki.Buna rağmen çok yakması ilginç.Servise danışmak lazım ama onlarda olmadık şeyler söyleyip masraf yaptırıyorlar.
  • Ya arkadaşlar ben ne yaptımsa km de 50 ykr nin altına düşüremedim aracı benzin,hava filtlerini ,bujileri vs değiştittirdim ama hala aynı.otomatik vites olması bu kadarda etkilemez diye biliyorum ama sorunuda çözmüş değilim hala.
  • lastiklerine baktır istersen çok olmasada kötü lastik yakıtı fazlalaştırır.Hatta yazın ve kısın lastık basınclarının ayarları vardır.Bu ayarlarda tutmazsan mutlaka yakıta etkı eder.
    Ayrıca çok yakması demek motora gıden benzın ve hava karısımının ayarının da bozuk oldugunu gosterır.Aracın fabrıka degerlerıne gore senın aracın 100 km de 10 lt. yakması gerekırken 17 lt ye yakın bır tukeım gosteriyor.yanı nerdeyse 2 katı.Eger karısımın ayarlanmasıda ertkı etmezse enjeksiyonlarında bı problem olabılır.corbon clean tavsiye edebilirim.Karbon clean yaptıramayacak durumdaysan servislerde bir katkı maddesi satılıyor. o katkı maddesı enjeksıyonları temızlıyor.Zannedıyorum 2 kullanımlık yarım depo benzının varken karısımı benzıne katıyorsun.Oda işe yarıyor.
    Umarım yardımcı olmusumdur.
    quote:

Orjinalden alıntı: serdaront

Ya arkadaşlar ben ne yaptımsa km de 50 ykr nin altına düşüremedim aracı benzin,hava filtlerini ,bujileri vs değiştittirdim ama hala aynı.otomatik vites olması bu kadarda etkilemez diye biliyorum ama sorunuda çözmüş değilim hala.

• slm ben yeni katıldım aranıza peugeot 306 xn var bir tane 1998 model 160.000 km de. ben 7.500 ytl verdim o da 8.000 ytl diyor. Piyasasını hiç bilmitorum ne diyorsunuz uygun mu? Fikirleriniz benim için çok önemli. arabada değişen yok. bir iki parçada boya var
  • Herkese merhaba arkadaşlar bir haftalık aradan sonra.Evime kavuştum sonunda.Söylemesayıp ameliyat oldum pazartesi günü de.Yeni taburcu oldum.Baktım da 3. sayfaya gelmişiz
  • geçmiş olsun arkadaşım:umarım önemli bir şey değildir.
    quote:

Orjinalden alıntı: rb.atasoy

Herkese merhaba arkadaşlar bir haftalık aradan sonra.Evime kavuştum sonunda.Söylemesayıp ameliyat oldum pazartesi günü de.Yeni taburcu oldum.Baktım da 3. sayfaya gelmişiz

• quote:

Orjinalden alıntı: alcat81

geçmiş olsun arkadaşım:umarım önemli bir şey değildir.
    quote:

Herkese merhaba arkadaşlar bir haftalık aradan sonra.Evime kavuştum sonunda.Söylemesayıp ameliyat oldum pazartesi günü de.Yeni taburcu oldum.Baktım da 3. sayfaya gelmişiz

Teşekkür ederim.Yok önemli bişey değil ya.Ufak bi operasyon
  • buğra tekrar geçmiş olsun..

ya bi site vardı bu bizim arabların motor şase numarasını girince baya detaylı bilgiler çıkıyordu karşımıza. o siteyi hatırlıyor musun?
  • Teşekkür ederim Cihan abi.Hatırlamıyorum valla o siteyi.Şu linktekilerden birisi olabilirmi:

http://www.trafik.gov.tr/sorgulamalar/sorgulamalar.asp
  • büyük geçmiş olsun bende pek yoktum bu aralar kotayı biraz aştımda
    ilk sayfadaki modellerin özellikleri kısmında birşey dikkatimi çekti donanımlar

(eksik yanlış olabilir):

XN
    bakınız benim aracın teknik verileri

XR
    XN+
    Yolcu Hava Yastığı
    Sis farı
    Alarm
    ABS

XT
    XR+
    Yağmur sensörü
    Elektrikli aynalar
    OtomATIk 4 cam
    *ESP

böyle demişsinde bizim araç XR ama yolcu hava yastığı yok ABS de yok
    XTde de Xr + yağmur sensörü yazmışsın ama XR dede yağmur sensörü,otomatik camlar ve aynalar standart
    Yanlış anlama zaten yanlış olabilir yazdığını gördüm ama oradaki hatayı düzeltmek istedim sadece

• quote:

Teşekkür ederim Cihan abi.Hatırlamıyorum valla o siteyi.Şu linktekilerden birisi olabilirmi:

bu şekilde değil de hani pug ların şase noyu yazınca böyle fransız bi siteden miydi neydi yoksa tüm araçlara mı oluyordu detaylı fabrika verileri bilgileri fln geliyordu basit bi siteydi..
  • bende 306 sahibi olarak resmini paylaşmak isterim..hayırlı günler..

:: Peugeot 306 topluluğu, paylaşım ortamı ::

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pejo306 -- 2 Temmuz 2007; 23:02:08 >

• @pejo306
    306 ya gümüş rengi çok yakışıyor. 2000 platinium olsa gerek sizin 306
    Ama kafama takılan birşey var 2000 model platiniumlarda arka frenler disk değil miydi?Sizinki kampanada
  • quote:

Orjinalden alıntı: LordOfEldorado

büyük geçmiş olsun bende pek yoktum bu aralar kotayı biraz aştımda
    ilk sayfadaki modellerin özellikleri kısmında birşey dikkatimi çekti donanımlar

(eksik yanlış olabilir):

XN
    bakınız benim aracın teknik verileri

XR
    XN+
    Yolcu Hava Yastığı
    Sis farı
    Alarm
    ABS

XT
    XR+
    Yağmur sensörü
    Elektrikli aynalar
    OtomATIk 4 cam
    *ESP

böyle demişsinde bizim araç XR ama yolcu hava yastığı yok ABS de yok
    XTde de Xr + yağmur sensörü yazmışsın ama XR dede yağmur sensörü,otomatik camlar ve aynalar standart
    Yanlış anlama zaten yanlış olabilir yazdığını gördüm ama oradaki hatayı düzeltmek istedim sadece

Düzeltceksin tabi abi.Ben onları neye göre yazdığımı bile bilmiyorum.Hemen düzeltelim.Ayrıca bazen bakıyorum internette ilanlara felan birinin xr si ile diğerininki tutmuyo ki donanımlarda.

Teşekkür ederim.

quote:

Orjinalden alıntı: oneMoreaCupofCoffee

quote:

Teşekkür ederim Cihan abi.Hatırlamıyorum valla o siteyi.Şu linktekilerden birisi olabilirmi:

bu şekilde değil de hani pug ların şase noyu yazınca böyle fransız bi siteden miydi neydi yoksa tüm araçlara mı oluyordu detaylı fabrika verileri bilgileri fln geliyordu basit bi siteydi..

Bilmiyorum ki abi hiç rastlamadım.Bulursan bize mutlaka haber ver.İşe yarar siteymiş

Pejo306 araban güzelmiş.İyiki 5 kollu cant almamışsın.Ben gıcığım 5 kollulara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-18F1A75FA -- 2 Temmuz 2007; 10:26:51 >

• quote:

Düzeltceksin tabi abi.Ben onları neye göre yazdığımı bile bilmiyorum.Hemen düzeltelim.Ayrıca bazen bakıyorum internette ilanlara felan birinin xr si ile diğerininki tutmuyo ki donanımlarda.

Teşekkür ederim.

tşkkür.Evet haklısın bazılarının donanımı farklı oluyor bizimde normalde alarm yoktu sonradan taktırdık sonradan taktırınca donanımlar farklı olabiliyor...
  • quote:

http://www.detali.ru/cat/pe/pe.dll
  • quote:

Orjinalden alıntı: Soylukan

quote:

soylukan çok sağol valla epey kafayı takmıştım. serkes hatırlatmıştı honda için bakıyodu o da.. tüm araçlar için de var mıdır ki?

sitenin ana sayfasına döndüm de tüm markalar varmış. ah bide rusça olsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oneMoreCupofCoffee -- 2 Temmuz 2007; 14:31:58 >

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Soylukan

quote:

soylukan çok sağol valla epey kafayı takmıştım. serkes hatırlatmıştı honda için bakıyodu o da.. tüm araçlar için de var mıdır ki?

sitenin ana sayfasına döndüm de tüm markalar varmış. ah bide rusça olsa

Bu niye rusça ya.İngilizce olsa, hadi bilemedin almanca olsa çözerdim ama

• kimse bi şey yazmadıgına göre ya 306 cılar arabalarından cok memnun hıc bır problem yok yada kımse ılgılenmıyor burayla
  • quote:

Orjinalden alıntı: alcat81

kimse bi şey yazmadıgına göre ya 306 cılar arabalarından cok memnun hıc bır problem yok yada kımse ılgılenmıyor burayla

problem varsa yardımcı oluruz.. ewet benim hiç problemim yok şu an için..
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.