Şimdi Ara

Take Two Interactive Oyunlarının Güncel Satış Miktarları Açıklandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Rockstar Games ve 2K Games'in ana şirketi Take-Two Interactive, 30 Eylül'de sona eren 2021 mali yılı ikinci çeyrek finansal sonuçlarını açıkladığı raporda, oyunlarının güncel satış miktarlarını da paylaştı.

Grand Theft Auto V -- 135 milyon
    Red Dead Redemption 2 -- 35 milyon
    NBA 2K21 -- 5 milyon
    The Outer Worlds -- 3 milyon
    Mafia Trilogy / Definitive -- 2 milyon
    PGA Tour 2K21 -- 1 milyon

Grand Theft Auto V satışları 30 Haziran 2020'de sona eren ilk çeyrekte de 135 milyon civarındaydı yani gözle görülür bir artış yok fakat oyun yeni nesle de geliyor ve orada da satmaya devam edecek.

Red Dead Redemption 2 satışları bir önceki çeyrekte 32 milyondu. 3 milyonluk bir artış var. İlk oyunun satışları, Red Dead Redemption 2 çıkmadan hemen önce 15 milyondu.

NBA 2K21, NBA 2K20'den daha iyi bir performans sergiliyor. Oyun içi satışlar yani mikro ödemeler bir önceki mali yılın aynı çeyreğine kıyasla %74 artmış. Take-Two Interactive'in de genel olarak oyun içi satışlardan elde edilen gelirde %56'lık artış var.

The Outer Worlds Switch versiyonunun çıkması oyunun satışlarının 2.8 milyondan 3 milyona ulaşmasına yardımcı oldu.

• GTA 5'ın satışları 7 yıl sonra durmuş sonunda :D

Nasıl oyun bir olduğunu siz düşünün, adamların oyunu 7 yıl sonra satışları ancak duruyor :D

GTA 6 gel artık.

• Mafia 1 tek başına kaç satı acaba onuda açıklasalardı Gta 5 sonunda satışları durmuş :D

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Ah be şu RDR1'e bi remastered yapmadınız. Demir gibi oyun arkadaş ya.. Nedir bu inat. Yoruldum yav her canım çektiğinde X360 kurup açmaktan :)
  • Allahını seven Gta 5 almasın da 6 için çalışmaya başlasınlar.

• GTA 6'nın gelmesine gerek yok. Her seri tadında son bulmalıdır, umarım seriyi bitirirler.

• Valla ben RDR 1'in tadını daha fazla seviyorum 2'ye göre...Bana gerçek vahşi batı o geliyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Ah be şu RDR1'e bi remastered yapmadınız. Demir gibi oyun arkadaş ya.. Nedir bu inat. Yoruldum yav her canım çektiğinde X360 kurup açmaktan :)

aslında xbox one x'de rdr1 var bende ve grafikler daha iyi remaster tadında oynuyorum ben

• GTA 5 için yeni nesil güncellemesi çıkınca satışlar tekrar artar.

• quote:

Orjinalden alıntı: insanderili

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Ah be şu RDR1'e bi remastered yapmadınız. Demir gibi oyun arkadaş ya.. Nedir bu inat. Yoruldum yav her canım çektiğinde X360 kurup açmaktan :)</blockquote>

aslında xbox one x'de rdr1 var bende ve grafikler daha iyi remaster tadında oynuyorum ben

Hocam onu biliyorum da dolarla maaş alamadığımdan sırf RDR1 için one x alamam :) Ama PC'ye ya da PS4'e çıksa indirim vs bir şekilde ulaşabilirim :) Ondan remastered dedim
  • Mafia 1 den sonra bir de vice city remastered gelse be

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Valla ben RDR 1'in tadını daha fazla seviyorum 2'ye göre...Bana gerçek vahşi batı o geliyor...

Bende öyleydim.. Taa ki Arthur'u tanıyana kadar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.