Şimdi Ara

PlayStation 5 Amazon Türkiye’de ön siparişe açıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
3.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sony’nin yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5, Amazon.com.tr’de ön siparişe açıldı. Sony’nin belirlediği satış fiyatıyla yani 8299 TL’ye ön siparişe sunulan konsol, 19 Kasım 2020 tarihinde gönderilmeye başlanacak.

PlayStation 5, daha önce Türkiye’deki diğer mağazalarda satışa sunulmuştu ancak bu defa müşteriler Amazon güvencesiyle satın alabilecek. Satışa sunulan model PS5’in disk girişli modelli. Disk girişsiz uygun fiyatlı modelin gelecek yıl Türkiye’de satışa sunulması tahmin ediliyor.

PlayStation 5 ön sipariş linki

Ayrıca Bkz.İşte PS5'in Türkçe dublajlı çıkış fragmanı

PS5 kontrolcüsü 1099 TL

PlayStation 5’in kontrolcüsü bazı sitelerde ön siparişe açıldı. Henüz Amazon'da satışa sunulmadı. Sony’nin belirlediği fiyatlara göre PlayStation 5 DualSense kontrolcüsü 1099 TL fiyat etiketine sahip. PS5 HD Kamera aksesuarı 949 TL'ye, PS5 Media Remote isimli kumanda ise 479 TL'ye satılacak.

Güncelleme: Amazon Türkiye ön siparişe açılan PlayStation 5 stoğu tükendi.

• PSOne'ı bahşişlerimle, PS2'yi haftalığımla almıştım; ps3'ü yarım aylığımla almıştım, ps4'ü aylığımla almıştım ama PS5'i almayı hayal bile edemiyorum...Tıpkı 80'lilerin 90'larda yaşadığına benziyor: TV Türkiye'ye ilk geldiğinde mahalledeki herkesin satın alan kişinin evinde izlemek için toplandığı gibi; biz de artık sadece youtube'dan oyun videoları izleyeceğiz gibi , tek fark daha az sosyalleşecek olmamamız!
  • Fiyatı ayrı bir kenara nedense hiç heyecan duymuyorum. Evdeki PS4 Pro da öyle duruyor. Oyun bile almıyorum. Ara sıra açıp Warzone oynuyorum. 70 TL altı oyunlar vs arada girip bakıyorum alasım yok. PS5 alsam bana ne katacak bilemiyorum. Zaten o kadar para hayatta veremem. Oyun konsolu bu sonuçta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ti7800 -- 4 Kasım 2020; 10:8:18 >
  • Görür görmez kapattım!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beymen’de satılan gereksiz pahalı ürünler gibi gözüküyor.
    Neyse ki kargo bedava...

• Vergi düşermi bilinmez ama 2 ay sonra düşüpte 6-7 arası almak daha mantıklı

• Çok pahalı alasim kaçtı

• R-Kartal kullanıcısına yanıt
    Şu an ki kura göre fiyata güncelleme geldiğinde vergi düştüğünde bile yine bu fiyatlara iner maximum

verginin düşeceğini sanmıyorum ama malum kur çok yükseldi yani bu saatten indirim bence bindirim olur

• ti7800 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. Mesela NFS 2015 indirimde 16 tl'ydi. Almadım, almak içimden bile gelmedi. Çünkü her oyun ucuz diye alıp oynayacak değiliz herhalde. Tarzım ve sevdiğim tür harici oyun bedava olsa bile almam. Oynamadıktan sonra almanın ne manası var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhanvai -- 4 Kasım 2020; 15:13:10 >
    Digital versiyonu daha uygun olur. Yazın ya da seneye düşünmek daha mantıklı olur. ( İnşallah )

• 23 dk'da Tükendi...
    Ya karaborsacılar ya da gizli zenginler.

• Göndereyim size yurtdışından :)

• siz ağlaya durun stok tükenmiş

• 700 TL oyunu olan konsolu alsan ne olacak ki? PC alın devam edin boş verin konsolları.

• sniper23 kullanıcısına yanıt
    konsolun verdiği keyif ayrı hocam,parası olan alır geçer,takılmayın.

• Cihazı alabilmek için yeterli parayı denkleştirmek, Amazon ormanlarında icat edilmesini beklemek kadar ütopik benim için 🤪

• Su fiyatı su zımbırtıya verecek olanlara acil şifalar diliyorum.

• tolgauraz T kullanıcısına yanıt
    Hee, zaten fiyatı 2.50₺ olcaktı. Alasım kçtı ne la!? Ben bişiy nlamadım

• ti7800 kullanıcısına yanıt
    En iyisini yapıyorsun dostum. Şu dönem paranın cepte durmasında fayda var.

• Fiyatı ilk açıklandığında olan kur ile şuan ki kur farklı. Dolar-euro daha da yükselirse yine de zam gelmeyecek galiba

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.