Şimdi Ara

FİESTA TDCİ VE BENZİNLİ KULLANICILARI PAYLAŞALIM- ilk mesaj güncellendi (193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.007
Cevap
32
Favori
354.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cgty89

quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

quote:

Orijinalden alıntı: cgty89

Hocam senin palio hangi model o kadar yakiyor ? Bende de palio vardi dizeli sehir ici klima acik halde 6.2lt yi gecmiyordu ki kisa mesafe kullaniyordum antalyada.maks bi seferde kontak kapatmadan 10km yi gecmiyordu.

1.4 EL modeli. Dizel değil ama benzinli, o yüzden enine boyuna bakmadan deli gibi yakıyor. Sanırım 8.8 litre falan yakıyor.

Tup varmi aracinizda?benzinliyi lpg de az yakiyor diye oven coktuda ondan garipsedim.

Fiesta dizeller arasinda en az yakanlardan.zaten 2010 ustu dizel arabalar genellikle yakitta baya iyiler.

Evet lpg var ama olsa ne olur, gazı ayrı, benzini ayrı alıyoruz, gaz olsada genede benzin gidiyor, her seferinde olmasada 2-3 seferde benzinde alınıyor.
    Nerden baksanız ben ısınamadım bu işe, o yüzden bu sefer dizelde kararlıyım.

• bendede 2012 dizel var. istanbuldan 160 tl ye trabzona gittim.
  • racerant kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, biraz geç oldu ama, şu aracın duruşuna hastayım. Modifiyeden hiç hoşlanmam ama şu aracın tipe bak ya, gidip nasıl başka araç alıyorlar merak içerisindeyim, sadece o jant için bile bu aracı alırım. Beyazı bile böyle deli fişek duruyor. Ford hastalığı bende fazla galiba... Hayır birşey değil şu anda bu kasaların fiyatını da yükseltiyorum:) İşime gelmese de :) Ama rekabet ultra boyutta, Hyundai i20 de çok fena olmuş(ama şimdilik sadece dışı çekici geliyor- iç kalite ve şaseden şimdilik bahsetmeye değmez), nerdeyse sırf tipe bakan biri gider onu tercih edebilir,

Ey Ford tasarımcı ve yöneticileri (veya bayi çalışanları da bu durumu biliyorlarsa ve foto paylaşma izni verildiyse aktarabilir) bu 2013 makyaj güzel de şu 4 tekerleğin yeni kasasını bir çıtlatsanız da ne zaman çıkacaksa i20 yi, corsayı döver mi dövmez mi dıştan biraz yorumlasak olmaz mı? Kasa nasıl olsa makyajlandı ve satıyoruz diye düşünmekte güzel tabi ama, aynı kasa 2009 dan beri değişmedi ve diğerleri sanırım satışları artırdı bu rahatlık sayesinde... (işi profesyonele bağlamayacağım)
    Hocam senin beyaz araca da biraz laf ettim ama, kusura bakma... Araç güzel duruyor da ben beyazı sevmiyorum (gerçi 2009 trend beyazından da farklı galiba tonu) (şirket araçlarından zaten bir antipati veya aşağılık duygusu mu gelişti bilmiyorum) ...
    Ford yöneticileri bir tavsiyem de eğer okunuyorsa, farklı ton bir beyaz kullanma durumunuz olabilir mi, şirket araçlarını tabi ki herkes kullanabilir ama, madem o kadar indirimli alıyorlar, son kullanıcının daha kolay anlayacağı şirket belirteçleri de olabilir mi? Şirket araçlarına farklı ton beyaz vs. gibi... Trend araçlar hakikaten Ford algısını kötü etkiliyor benim gözümde, my fiestaya bakın (içi bej, koltuk rengi bile bayağı güzel bir de siyah trende...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omer omer -- 10 Şubat 2016; 0:53:27 >

• Güneşli bir Antalya günü Epey bir emek harcadım ancak aracımı satıyorum arkadaşlar. İlgilenen arkadaşlar pm atabilir

Yapılanlar :

Fiesta ST Spoiler (Orijinal servis ürünü)
    Fiesta Titanium sis farları (Orijinal servis ürünü)
    Fiesta Titanium far anahtarı
    3M cam filmi önlerde (arkalar orijinal siyah cam)
    Gövde Rengi Park sensörü
    Ford racing logoları
    Netron Mugen tipi cam rüzgarlığı
    Sonax boya koruma
    G1W-C araç kamerası

• Bu da benim kerata

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: norton772

Bu da benim kerata

Maşallah çok güzel görünüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: racerant

quote:

Orijinalden alıntı: norton772

Bu da benim kerata

Maşallah çok güzel görünüyor

Teşekkür ederim ama satmam gerekecek çünkü turizm sezonu kötü bu yıl :(

• Selamlar. 2005 6 model 1.4 TDCİ van alma arefesindeyim. Geneli 250k km. 13 15k arası fiyat aralığı ile alınır mi bu araç. Sonradan çam ve koltuk işli olacak

• Bendede 2006 1.4 Tdci var.Aracı yeni aldım o yüzden biraz acemisiyim ancak bu sabah bir baktım aküsü bitmiş marş lambaları bile yanmıyor.Vurdurarak çalışırmı dersiniz ? Yoksa akü aktarımı şart mı ?
  • aracınız hayırlı olsun öncelikle.bizim fiestalarda bildiğim kadarıyla vurdurarak çalıştıramıyorsunuz aracı.aracın beynine vs.sıkıntı yaratmaması için kesinlikle denemeyin.başka bir araçtan takviye yapın en kısa sürede de yeni bir akü alın.(aracın başka elektrik problemleri yoksa)
  • Arkadaşlar merhaba bende artık Fiestalı olarak aranıza katılmış bulunmaktayım. 2013 model Gümüş 1.25 trend makyajlı kasa. Almadan önce aracın motorunun performansı hakkında şüphelerim vardı ta ki kullanana kadar. Gayet yeterli ve sürüşü çok güzel :) Fakat aracın döşemeleri pek kirli olmamasına rağmen temizlemek istiyorum Sonax döşeme temizleyicisi kullananınız varmıdır veya önerebileceğiniz bir ürün .
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmühendis

Arkadaşlar merhaba bende artık Fiestalı olarak aranıza katılmış bulunmaktayım. 2013 model Gümüş 1.25 trend makyajlı kasa. Almadan önce aracın motorunun performansı hakkında şüphelerim vardı ta ki kullanana kadar. Gayet yeterli ve sürüşü çok güzel :) Fakat aracın döşemeleri pek kirli olmamasına rağmen temizlemek istiyorum Sonax döşeme temizleyicisi kullananınız varmıdır veya önerebileceğiniz bir ürün .

Ben daha bugün döşemeleri temizledim. Hocam su ve sabun alın yanınıza. Ufak da bir kab. Sabunlu bez yapın ve ovalayarak silin. Sonra bezi biraz suyla ıslatarak tekrar silin. Bunu gölgede yapın ve güneşe bırakın kurusun. Tertemiz oldu benim koltuklar.

• norton772 kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim . Önerinizi deneyeceğim
  • Arkadaşlar selam,
    Bende fiesta dizel alma arefesindeyim fakat aklıma takilan bir soru var.
    2011 ile 2012 arasında
    1- Motor farkı var mı? Eoro 4 - Euro 5 gibi...
    2- 2 araç titanyum olunca standart olarak arasında fark var mı? Benim bildiğim sadece aux girişi yanında USB var 2012 modelden sonra.
    3- 1.4TDI araç ortalama şehir içi - şehir dışı ne yakıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: basarm

Arkadaşlar selam,
    Bende fiesta dizel alma arefesindeyim fakat aklıma takilan bir soru var.
    2011 ile 2012 arasında
    1- Motor farkı var mı? Eoro 4 - Euro 5 gibi...
    2- 2 araç titanyum olunca standart olarak arasında fark var mı? Benim bildiğim sadece aux girişi yanında USB var 2012 modelden sonra.
    3- 1.4TDI araç ortalama şehir içi - şehir dışı ne yakıyor.

Bende 2012 trend var. 2012 lerde usb girişi var trend dahil. Sanırım benimkide euro5. İstanbul içi 5 lt ortalamam var.

• MetalWave kullanıcısına yanıt
    @MetalWave cevap için teşekkür ederim.
    Aslındaben de usb konusunu biliyorum ama euro 4 ve euro 5 konusunda kesin bir bilgi bulamadım.
    Bu arada temiz araba da bulamıyorum bulduğum araç ertesi gün satılıyor :(
  • quote:

@MetalWave cevap için teşekkür ederim.
    Aslındaben de usb konusunu biliyorum ama euro 4 ve euro 5 konusunda kesin bir bilgi bulamadım.
    Bu arada temiz araba da bulamıyorum bulduğum araç ertesi gün satılıyor :(

ne kadara arıyorsunuz ki. ben galeriden temiz yakaladım. 61 bindeydi. tramer kaydı yoktu. aldıktan 30 dk sonra sigorta yapmaya giderken sağ arka çamurluktan 4 günlük mercedes amg vurdu artık tramerde kayıt var
  • Geçmiş olsun.
    35 bine kadar 60-70 bin km civarların da arıyırum.
    ! parça boya tampon değişikliği falan sorun değil ama araçlar çok fazla hasarlı 35 lira verdiğim araçta 10-15 lira hasar kaydı olmasını istemiyorum.
    @MetalWave

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basarm -- 15 Mart 2016; 16:57:39 >
  • quote:

Geçmiş olsun.
    35 bine kadar 60-70 bin km civarların da arıyırum.
    ! parça boya tampon değişikliği falan sorun değil ama araçlar çok fazla hasarlı 35 lira verdiğim araçta 10-15 lira hasar kaydı olmasını istemiyorum.
    @MetalWave

normalde bana kalsa 34 den satışa koyucamda eşimin baskısı sonucu duruyor
  • MetalWave kullanıcısına yanıt
    Bence araba bulmadan satmayın çünkü piyasa da araba yok.
    Ben bakınmaya devam ediyorum bakalım inşallah denk gelirse alıcam.
  • 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.