Şimdi Ara

FİESTA TDCİ VE BENZİNLİ KULLANICILARI PAYLAŞALIM- ilk mesaj güncellendi (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.008
Cevap
32
Favori
354.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • üstad. benzinli istemenin özel bir sebebimi var. dizel lerede bakabilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ST@B

arkadaşlar tdci ağır bakım (90.000km) da neler yapılıyor bide bana ne kadara patlar

Tan Oto (Ankara), 2004 model Fiesta 1.4 TDCi aracımızın 90000km bakımı için -ek masraflar çıkmaması halinde- 950YTL istedi. Henüz bakıma sokmadık.

Ankara'da tavsiye edebileceğiniz bir özel servis var mı?
  • Benim devamlı gittiğim, buradan başka arkadaşlarıda yönlendirdiğim servise ait detay bilgiler aşağıda:

Servis Şaşmazda yerini yanlış tarif etmeyeyim, sen cepten ararsan yönlendirir Fatih seni.

Ford Servis, kaporta-elektrik ve motor için üç usta var.

Özellikle elektrikçi olan Fatih Usta Başerden ayrılma

Cep telefonunu vereyim her saat arayabilirsin,

AZ 5900 ALi deyip slm mımı söylersen yardımcı olacaktır.

Fatih Usta cep tel : 0533-517.68.02

quote:

Orjinalden alıntı: olivier_kahm

quote:

Orjinalden alıntı: ST@B

arkadaşlar tdci ağır bakım (90.000km) da neler yapılıyor bide bana ne kadara patlar

Tan Oto (Ankara), 2004 model Fiesta 1.4 TDCi aracımızın 90000km bakımı için -ek masraflar çıkmaması halinde- 950YTL istedi. Henüz bakıma sokmadık.

Ankara'da tavsiye edebileceğiniz bir özel servis var mı?

• eyvallah kardeşim sağolasın bu arada arabayı satmayı düşünüyordun sanırım ne oldu satabildin mi
    quote:

Orjinalden alıntı: wernik

en uçtaki çizgi ile en üstteki çizginin ortasında olması uygun olur, fazla veya az yağ motora zarar verir...

quote:

Orjinalden alıntı: cygor06

arkadaşlar motor yağı seviyesi ne olmalıdır tdcı de motor çubuğunda ki çizgilerden hangisinde olmalı normali nedir acaba bilgilendirme yaparsanız sevinirim

• Hala biniyorum, ve halen de satıyorum :))

quote:

eyvallah kardeşim sağolasın bu arada arabayı satmayı düşünüyordun sanırım ne oldu satabildin mi
    quote:

en uçtaki çizgi ile en üstteki çizginin ortasında olması uygun olur, fazla veya az yağ motora zarar verir...

quote:

arkadaşlar motor yağı seviyesi ne olmalıdır tdcı de motor çubuğunda ki çizgilerden hangisinde olmalı normali nedir acaba bilgilendirme yaparsanız sevinirim

• mrb arkadaşlar. 2006 model fiesta TDCI comfort alarak aranıza katılmış bulunuyorum.
    araba 95 binde ankaradan babam 16000'e aldı. fiyat nasıl araba temiz. saygılarımla...
  • Hayırlı olsun,

95000 biraz fazla gibi geldi 2006 araç için ama sonuçta alınmış olduğuna göre, gerekli kontrolleri yaptırmışsınızdır herhalde?
    bu arada 90bin bakımı triger vs. bakımları yapılmış mı?

quote:

Orjinalden alıntı: demiro

mrb arkadaşlar. 2006 model fiesta TDCI comfort alarak aranıza katılmış bulunuyorum.
    araba 95 binde ankaradan babam 16000'e aldı. fiyat nasıl araba temiz. saygılarımla...
  • Arkadaslar anlamadıgım bır konu var.mesela toyota corollanın 10.000 km bakımı 150-160 tl ye yaptırılıyor dıyor sahıplerı tarafından.ben arabayı 15.000 bakımına soktum sahsuvaroglunda sokmadan oncede bırcok yerden fıyat aldım.b sınıfı bır araba ıcın en uygunu 293/9 olarak sahsuvaroglundan verıldı.c segmentı bır arabanın 150-160 tutuyor b segmentı arabanınkı 300 nasıl oluyor bu ıs.gercı 10.000 vede 15.000 km aralıkları var ama genede olsun cok gıbıme geldı fordun bakım ucretlerı bana.
  • sağolasın. evet 90 bin bakımı yapılmış. araba temiz bi problemi yok.
  • istersen bir süre daha beklesen iyi edersin piyasa biraz toparlansın şöyle değil mi ama yaz mevsimiyle beraber araç piyasası tekrar canlanır sanıyorum şimdi giderse bedavaya gider yazık olur
    quote:

Hala biniyorum, ve halen de satıyorum :))

quote:

eyvallah kardeşim sağolasın bu arada arabayı satmayı düşünüyordun sanırım ne oldu satabildin mi
    quote:

quote:

• Valla, büyükleri baskı-balata tam takım, akışmetre, vak-vak olmak üzere bir sürü bakım yaptırdım.

araba canavar gibi oldu, acelem yok, makul rakamı bulana dek mutlu mesut bineceğim...

quote:

istersen bir süre daha beklesen iyi edersin piyasa biraz toparlansın şöyle değil mi ama yaz mevsimiyle beraber araç piyasası tekrar canlanır sanıyorum şimdi giderse bedavaya gider yazık olur

quote:

Hala biniyorum, ve halen de satıyorum :))

quote:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kocaballi -- 11 Nisan 2009; 14:29:52 >

• walla al bendende o kadar yani bende çok memnunum arabamdan ilk bakımınada soktum hıc acelem yok satılırsa satılır yoksa binerim paşa paşa.etrafta mezarcı cok ama benım de sokaga atacak param yok.:))

• quote:

Orjinalden alıntı: bocukler

walla al bendende o kadar yani bende çok memnunum arabamdan ilk bakımınada soktum hıc acelem yok satılırsa satılır yoksa binerim paşa paşa.etrafta mezarcı cok ama benım de sokaga atacak param yok.:))
  • Herkese merhaba uzun zamandır yazmak istiyordum bir türlü denk gelmedi..

Ankara dan Denizliye sonunda aracımızı getirdim 3 hafta falan oldu.. Aracımız 2008 collection 1.4 Benzinli Belki bir fikir oluşturur yakıt miktarım

Sivrihisar kavşağından dönmeden eskişehiri görelim dedik Seyitgazi üstünden afyona geçerek geldik Eskişehir şehir içinde de dolandık bir süre 90 ı fazla geçmedik genelde 85-90 km hızla geldik

645 kmde ortalama 6 litre yaktık Eskişehire ve seyitgazinin yoluna girmesek 5.6-5.8 civarında yakacağımızı düşünüyorum..

Bir de Arabanın arka sileceği bozuldu hiç kıpırdamıyor hatta aşşağı düşüyor.. Bunu yaptırmak için Servise mi gideyim yoksa ustaya mı yapyırayım? Garanti kapsamında yaparlar mı? Teşekkürler herkese iyi günler..
  • arkadaşlar 16000tl nakitim var bu fiyata temiz abssi olan 2006 üzeri makyajlı kasa ve benzinli bi fiesta bulunabilir mi ? Ya da bu başlık altında aracını satmak isteyen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi athırsızı -- 13 Nisan 2009; 0:24:04 >
  • Araç garanti kapsamındaysa servise gitmen mantıklı, ama garanti kapsamında yapmazlarsa git ustana ona yaptır.

quote:

Orjinalden alıntı: hifled

Herkese merhaba uzun zamandır yazmak istiyordum bir türlü denk gelmedi..

Ankara dan Denizliye sonunda aracımızı getirdim 3 hafta falan oldu.. Aracımız 2008 collection 1.4 Benzinli Belki bir fikir oluşturur yakıt miktarım

Sivrihisar kavşağından dönmeden eskişehiri görelim dedik Seyitgazi üstünden afyona geçerek geldik Eskişehir şehir içinde de dolandık bir süre 90 ı fazla geçmedik genelde 85-90 km hızla geldik

645 kmde ortalama 6 litre yaktık Eskişehire ve seyitgazinin yoluna girmesek 5.6-5.8 civarında yakacağımızı düşünüyorum..

Bir de Arabanın arka sileceği bozuldu hiç kıpırdamıyor hatta aşşağı düşüyor.. Bunu yaptırmak için Servise mi gideyim yoksa ustaya mı yapyırayım? Garanti kapsamında yaparlar mı? Teşekkürler herkese iyi günler..

• Bu hafta sonu pazardaydım(ankara), 2005-2008 arasında, 15-18 arası bir sürü araç vardı,

hafta sonu, pazara gidin bulursunuz...

quote:

Orjinalden alıntı: athırsızı

arkadaşlar 16000tl nakitim var bu fiyata temiz abssi olan 2006 üzeri makyajlı kasa ve benzinli bi fiesta bulunabilir mi ? Ya da bu başlık altında aracını satmak isteyen var mı ?
  • bende 2008 model dizel fiesta comfort var boyasız 11.500 kmde ilk bakımı yapıldı 1 sene bakım masrafı yok.ayrıca 5 yıl/150.000 km ford/opet yakıt guvence sıstemı var.ben ilk sahibiyim.kredi kullanma imkanın olursa kacırma derım.mail ve msn adresım : birolonentr@yahoo.com
    quote:

arkadaşlar 16000tl nakitim var bu fiyata temiz abssi olan 2006 üzeri makyajlı kasa ve benzinli bi fiesta bulunabilir mi ? Ya da bu başlık altında aracını satmak isteyen var mı ?
  • quote:

Araç garanti kapsamındaysa servise gitmen mantıklı, ama garanti kapsamında yapmazlarsa git ustana ona yaptır.

Denizlide tanıdığım usta yok servise götüreceğim artık ne yaparlarsa.. Sağol öneerin için
  • quote:

Bu hafta sonu pazardaydım(ankara), 2005-2008 arasında, 15-18 arası bir sürü araç vardı,

hafta sonu, pazara gidin bulursunuz...

quote:

Ziraatten çektik krediyi araba alcaz diye elimizde patladı ilk taksidi ödeyecem bu ay

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.